Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Helló!

Az lenne a kérdésem,hogy tudsz e esetleg segíteni abban,hogy honnan tudok szerezni törött GSI-t,mert szeretném átrakni belőle a cuccokat a verdámba.Érdekelne itthoni, ill. külföldi forrás is.

Előre is köszi!

höhö alig 5 éves a hsz :sowwy: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az a baj nekem is nagyon tetszik és nem tudom mi legyen az enyémmel.

Én mindenféleképpen azt mondom hogy ha tehetett és van aki tényleg bevállalja(nem utolsó sorban szépen megcsinálja) akkor csináltasd meg olyanra mint amilyen most...feltéve ha még mindíg tetszik..... :sowwy: :P

István örülök hogy segíthettem.

:lol: :lol: :lol: Sose volt ilyen jó a futómű...semmi kopogás :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erre csak ennyit :sowwy: :lol:

ui:Dini ne hagyd hogy Lanti a kocsid közelébe menjen bármit is szerelni :lol:

semmi baj nem lett volna, ha van rendes eszköz hozzá és nem jön a vihar :lol: :lol:

ui: akkor majd én se hagyom a Dinit h az enyémen csináljon valamit :lol: :P :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Háát törött Gsi-m nincsen(még),de alkatrészem elég sok minden.

Írj ha esetleg valami kellene.

Hali!

Konkrétan minden érdekelne,nekem egy 1.4 Classic-om van és szeretném felhozni GSI szintre,ezért érdekelne egy olyan törött,amiből átpakolhatom a cuccokat.Ha mégis tudsz valami infót,akkor jelzz léci.Köszike.

Link to comment
Megosztás:

Lehet találni a neten valahol BC értelmező kéziszótárat? Elég hülye dolgokat ír ki nekem mostanában... Azt értem hogy mivel lehet baja, csak nemértem hogy miért... Rücklicht, Ricklicht... Ezt folyamatosan irogatja... Tolatólámpa meg hátsó világítás, azt tudom de hogy az előtte lévő sorban mit ír azt nem vágom ugyanis ott hibás a kijelző. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Lehet találni a neten valahol BC értelmező kéziszótárat? Elég hülye dolgokat ír ki nekem mostanában... Azt értem hogy mivel lehet baja, csak nemértem hogy miért... Rücklicht, Ricklicht... Ezt folyamatosan irogatja... Tolatólámpa meg hátsó világítás, azt tudom de hogy az előtte lévő sorban mit ír azt nem vágom ugyanis ott hibás a kijelző. :sowwy:

-Motoröl Stand - Alacsony motorolaj szint

-Ölmangel - Veszélyesen alacsony motorolaj szint

-Külhmittel Stand - Alacsony hűtőfolyadék szint

-Waschwasser Stand - Alacsony ablakmosó folyadék szint

-Bremsbelag - Kopott első fékbetétek

-Bremslicht - Kiégett féklámpa izzó

-Abblendlicht Rücklicht - Külső világítás valamely izzója kiégett, tolatólámpa kiégett

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Konkrétan minden érdekelne,nekem egy 1.4 Classic-om van és szeretném felhozni GSI szintre,ezért érdekelne egy olyan törött,amiből átpakolhatom a cuccokat.Ha mégis tudsz valami infót,akkor jelzz léci.Köszike.

Az mit jelent hogy GSI szintre? Motort futóművet mindent át akarsz pakolni? Miért nem veszel egy GSIt? :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

-Motoröl Stand - Alacsony motorolaj szint

-Ölmangel - Veszélyesen alacsony motorolaj szint

-Külhmittel Stand - Alacsony hűtőfolyadék szint

-Waschwasser Stand - Alacsony ablakmosó folyadék szint

-Bremsbelag - Kopott első fékbetétek

-Bremslicht - Kiégett féklámpa izzó

-Abblendlicht Rücklicht - Külső világítás valamely izzója kiégett, tolatólámpa kiégett

Kössze... Az a furcsa viszont hogy minden működik és mégis írja... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.