Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát azért nekem az nem lenne elég :sowwy: :lol: :lol:

Nem is neked szánom! :lol:

benzin amúgy nem ér el a helyére...

Vktr, holnap megyek hozzátok AC-t venni...meg azt a nyomorult gombát is...

Vazz, ne ugorj má bele mindenbe első szóra! :P

Kiszedtétek? Megnéztétek? Biztos AC a hibás? Nem csak a cső van kirepedve a tankban? Delej egyáltalán eljut odáig?

Link to comment
Megosztás:

Szép lett Gabi!

amugy lehet rossz szerelőt választottam, de ez 100% ig megbizható... az lehet h nincs elég tapasztalatuk bár 5en vannak a műhelyben...és amugy is sokat noszogatták már a gsi-t...

azér ugrok az AC-ra mert kelleni fog az autó nagyon a 7végén is és a jövő héten is amugy a szerelő is azt mondta hogy szedjük ki az ac-t adjunk neki + és - -t aztán meglátjuk...de ezt ők majd csak jövő 7n...azt is talán... elvannak úszva mint mindig... nekem meg tele e tököm már az egésszel megint...

Link to comment
Megosztás:

Alakul :P

Már csak egy csákány kellene a felesleges spojlik eltávolításához :lol: :P

:sowwy: :lol: Nekem teccik a spojler ,, bólogatóskutya bundáskormány felül spojler alul bojler és tele extrával nyitható ajtó tekerhető ablak??? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szólj legközelebb, ha kipécézel valakit és ha megint rosszul méred fel a helyzetet, akkor majd elkérjük a személyijét.

Már ha lesz neki :sowwy:

Lesz neki... már több mint 4 éve :lol: Amúgy gondolkodtam rajta hogy odamegyek autogramot kérni,

mint pocahontas... csak lehet a barátja nem kultiválta volna túlságosan :lol:

amugy lehet rossz szerelőt választottam, de ez 100% ig megbizható... az lehet h nincs elég tapasztalatuk bár 5en vannak a műhelyben...és amugy is sokat noszogatták már a gsi-t...

azér ugrok az AC-ra mert kelleni fog az autó nagyon a 7végén is és a jövő héten is amugy a szerelő is azt mondta hogy szedjük ki az ac-t adjunk neki + és - -t aztán meglátjuk...de ezt ők majd csak jövő 7n...azt is talán... elvannak úszva mint mindig... nekem meg tele e tököm már az egésszel megint...

Szerintem az, hogy nem tudja visszavinni garban a nemrég vásárolt alkatrészt, nem éppen a megbízhatóságra vall.

Meg az sem éppen egy túlmotivált embert takar, hogy egy 10 perces AC tesztes mókát megjátszon...

Amúgy te is otthon meg tudod nézni könnyen. Ha meg akarod venni, vedd, de szerintem 90% hogy nem az AC

lesz a ludas :lol:

Hát mostmá időszerű lenne + egy élményautókázás F.Gábor módra de nemsoká vadkert remélem oda ezzel jön! :lol: :P

Csajt viszek neki ,valami sugárzós menyecskét , kukát meg szedünk össze ott :lol:

Élményautókázás? Omival az az élmény, hogy kényelmes és csendes... :P

Az astra meg egy kezemen meg'tom számolni, hány napot fog menni idén :lol:

Milyen csajt akarsz hozni? Képet! Gyorsan! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.