Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az említett szépségnek egész kis formás alakja volt, magasságban is passzolt volna hozzám (ritka eset :P ),

fenékig érő egyenes fekete haja volt, szép barna nagy szemek, csodaszép arc, kreol bőr... :sowwy:

Tényleg mint a mesében a pocahontas :lol: De nem viccelek :lol:

...kihagytad a felsorolásból a barátják...aki akárhonnan nézzük már biztos magasabb volt nálad...mondjuk simán tökönharapod és vége... :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Most van a szerleőnél a dög...

Megint nem indul be... kinn áll a műhely előtt be sem tudnak állni vele...

A ventillátor eddig nem ment rendesen... motorcserekor kapott egy új gombát a venti... az most behalt ( 6000ért...) és nem kapcsol rendesen vagy ha olyan kedve van akkor jár folyamatosan...

benzin nyomást most mérnek majd a hídon mindjárt...

de állítólag ez valami elektronyos gond lesz...

ja és a gomba nem garanciális "mernem" ...

######a mert ez nem a Csergőből volt... hanem a szerelő vette meteor vagy bárdi vagy mittom én honnan... és most ott nem akarják vissza cserélni.

a gyári 7800 körül van elvileg de lehet a relé a szar és az vágja haza a gombát...vagy tököm tudja...

mért van az hogy ennek a szopásnak sosincs vége?

De van benne szép bőőőőr... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

de állítólag ez valami elektronyos gond lesz...

ja és a gomba nem garanciális "mernem" ...

Hát ez asszem eléggé egyértelmű :P

Nem lehet hogy rossz szerelőt választottál? :lol:

...kihagytad a felsorolásból a barátják...aki akárhonnan nézzük már biztos magasabb volt nálad...mondjuk simán tökönharapod és vége... :sowwy: :lol: :lol:

Nem bántok én senkit :P

Irigyeltem a sárcot a mesebeli barátnőjéért... bár elég szar lehet neki, hogy mindig bámulják a nőjét :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát ez asszem eléggé egyértelmű :P

Irigyeltem a sárcot a mesebeli barátnőjéért... bár elég szar lehet neki, hogy mindig bámulják a nőjét :sowwy:

Nekem speckó nem jött be...nem volt csúnya, de semmi kül...

Mondjuk jól jöhet egy ilyen, ha a nyóckerben jár az ember... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pedig nem nemzetiségi volt... :P

Nekem nagyon bejött :lol:

Volt egy osztálytársam, haverom...minidg nézett egy sorozatban szereplő magyar "lány"-t...állandóan csak azt szajkózta, hogy "Húúúúúúúdemegb.sznáááám..."

De szó szerint állandóan...

Aztán a srácból ismertebb focista lett, és kb fél éve volt az esküvője azzal a "lány"zóval...

Amikor meghallottam, vagy találkozok vele, mindig eszembe jut a srác mondata: "Húúúúúúúdemegb.sznáááám..." :sowwy: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ha a csajszi 18-évesen szül..., ésaz ő lánya is...akkor kb 20 év múlva lesz unoka...az is mire 16 lesz...mert ugye az a nyerő kor neked...az még 36 év Gabi...addig Te eljutsz abba a korba, hogy egy kamiont is elhúzol vele, de egy gyufásdobozt sem tudsz majd eltolni vele... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk ha a csajszi 18-évesen szül..., ésaz ő lánya is...akkor kb 20 év múlva lesz unoka...az is mire 16 lesz...mert ugye az a nyerő kor neked...az még 36 év Gabi...addig Te eljutsz abba a korba, hogy egy kamiont is elhúzol vele, de egy gyufásdobozt sem tudsz majd eltolni vele... :lol:

Utoljára kb 18-20 éves koromban volt a 16 a preferált csajévjárat, úgyhogy lehet nyugodtan 40-45 évvel számolni :P

Addigra már biztos nem úgy áll a zászló, de akkor már elég lesz a natúr szerelem is... a nyelvem és az ujjam még

remélhetőleg akkor sem hagy cserben :sowwy: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Utoljára kb 18-20 éves koromban volt a 16 a preferált csajévjárat, úgyhogy lehet nyugodtan 40-45 évvel számolni :P

Addigra már biztos nem úgy áll a zászló, de akkor már elég lesz a natúr szerelem is... a nyelvem és az ujjam még

remélhetőleg akkor sem hagy cserben :sowwy: :lol: :lol:

Hát azért nekem az nem lenne elég :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

akkó te kapsz f@szt is... :sowwy: :lol: :lol:

Hát most megint csak aztmondom hogy mindenki magából indul ki :lol: :P Én úgyértettem ANTAL hogy új nyelv :lol: De neforgasdki a szavaim vazze nacsak gyere paksra a pihentető medencébe betettelek :lol: :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

a bőr egy dolog... másfél év alatt bekerült ez meg az angel eye...

a többi mind szerelésre, alkatrészre ment... benn volt már az új motor, jól muzsikált...

erre jönnek elő az idióta gondok azokkal az aproságokkal amiket még nem cseréltem ki...mintha muszáj lenne elromlania mindennek...

benzin amúgy nem ér el a helyére...

Vktr, holnap megyek hozzátok AC-t venni...meg azt a nyomorult gombát is...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.