Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen...

Az STI-nek még erősebb a futóműve, (nem rallizni veszem, szal mindegy...) tele van toronymerevítőkkel, picit más a mocija, mármint ami a belsejét illeti, már felszereltséggel volt kapható...(szériában, a wrx-hez ezek mind opciós motyók voltak) Erősebb az alap, így erősebbre vannak progizva...kb ennyi...de lehet van még amit kihagytam... :sowwy:

STI amúgy = "Subaru Technica International"

más váltó és asszem erösebb gyakorlatilag a komplett hajtáslánc

Link to comment
Megosztás:

Igen...

Az STI-nek még erősebb a futóműve, (nem rallizni veszem, szal mindegy...) tele van toronymerevítőkkel, picit más a mocija, mármint ami a belsejét illeti, már felszereltséggel volt kapható...(szériában, a wrx-hez ezek mind opciós motyók voltak) Erősebb az alap, így erősebbre vannak progizva...kb ennyi...de lehet van még amit kihagytam... :sowwy:

STI amúgy = "Subaru Technica International"

csak azért kérdem mert a sárga az már "huzva" van akkor lehet egy stiböl kis ráfordítással többet lehetne kihozni mint ezt mégtovább. Vagy nem jól gondolom?

Link to comment
Megosztás:

csak azért kérdem mert a sárga az már "huzva" van akkor lehet egy stiböl kis ráfordítással többet lehetne kihozni mint ezt mégtovább. Vagy nem jól gondolom?

De igen...csak Agressor elmondása szerint pl az STI-hez való motyók sokkal drágábbak...és nem feltétlenül jobbak...Egy Subaru teljesítményét feltornázni nem egy chip kérdése mint az opeleknél...amúgy gyárilag 0.9 bart tölt, és kb 1.2 az még sima ügy...1.5 már sok nekik...

Nincs most a piacon jó eladó STI...

Link to comment
Megosztás:

Igeeeen Piiiistaaaa.. ha dobod a különbözetet lóvéban, és szívesen beleülök egy újba is... :lol: :P .

Fogalamazz pontosan, akkor nem fogok ilyen baromságokat írni :sowwy: :lol:

De lásd kivel van dolgod félrerakok neked minden áldott nap egy Forintot, hogy új STI-d legyen.

Jóóóóóóóó ? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Fogalamazz pontosan, akkor nem fogok ilyen baromságokat írni :sowwy: :lol:

Dehogy nem...mindig azt írsz... :lol:

De lásd kivel van dolgod félrerakok neked minden áldott nap egy Forintot, hogy új STI-d legyen.

Jóóóóóóóó ? :lol: :lol:

Hát ezzel azért Te is tudod, hogy nem leszek sokkal elölrébb... :P

Én amúgy most is jól fogalmaztam, csak úgy látszik nehezen jut át a lényeg a szörhalmon az agyadig... :P

Link to comment
Megosztás:

Dehogy nem...mindig azt írsz... :lol:

Hát ezzel azért Te is tudod, hogy nem leszek sokkal elölrébb... :P

Én amúgy most is jól fogalmaztam, csak úgy látszik nehezen jut át a lényeg a szörhalmon az agyadig... :lol:

mire eladod a "s"4et addigra jol fog jönni az a nagyobbacska összeg :lol: :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

....Én amúgy most is jól fogalmaztam, csak úgy látszik nehezen jut át a lényeg a szörhalmon az agyadig... :lol:....

Had segítsek.

De figyelj és legközelebb már magadtól tudd oks ? :lol:

....Nincs most a piacon számomra megfelelő árú jó eladó STI...

Tudom, elsőre nehéznek tűnik, de ne csüggedj, majd belejössz :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Subaru fórumról egy idézet ami a különbésget illeti:

"Böngésztem még egyet a korábbi beíráskor...

Főleg US oldalakon voltak részletek, az meg ugye nem 100% az EU modelleknél. Alábbiak jöttek elő az 2003 STI - WRX viszonylatban:

- twin scroll turbo, gondolom változó lapát geom. turbó. A WRX-ben akkor mi van? Nagynyomású, nagy turbólyukas, szimpla?

- mindkettőben hátul SureTrac (hoppá!), elöl "semmi" a WRX-ben

- Középső difi ugyanaz mindkettőben, viszkós

- sport ABS/EBD egy extra at STI-ben, gondolom a programozása más, más a reakciója, többet enged (igazából ez nem érdekel :sowwy:)

- Mindkettő 17", 225/45 ill. 215/45 kerék, Pirelli ill. Br.Potenza gumik. Ami baj hogy az ezüst alufelni szerintem sehogy nem néz ki, nem az igazi :lol:) de ez utcatuning szintű probléma

- A nagy Brembo vs. 16" subaru fék... az igen, nyilvánvaló különbség de lehet hogy nem szükséges ANNYIRA :lol:) Mindkettőben 4/2 dugattyús féknyergek.

- külső: nagy levegőbeömlő, piros varrás, alupedál, kipuff.vég stb. nem igazán szívfájdalom. 3küllős kis kormány helyett nem sokkal rosszabb MOMO a WRX-ben

- 8.0 kompresszió 9.0 helyett, ez lehet h. US dolog mert 2.5ös a motor? Vagy a turbónyomás kívánja meg, vagy mindkettő?

- 6os rövidváltó, utcán az 5ös (WRX) sem lehet rossz de erről írhatna valaki hogy milyen. Ezt is "sport shift"-nek becézik... Minőségben mi lehet a különbség? Versenyen az STI 6os-a és az EVO7 váltója is (5ös) piskóta, úgy hallottam szóba se jöhet szinte.

- toronymerevítő (titánium ötvözet), alu elemek a futóműben, keményebb rugózás. Mi lehet a részletes különbség ezen kívül? Csak a hangolása vagy tökmás gátlók/rugók, extra stabilizátorok?

- nagyobb intercooler és +spray (no comment, tudomásul véve :lol:)

- szárny (megvehető)

Visszatérve a szűkebb témához, ebből nekem az látszik hogy első SurTrac LSD-n kívül eléggé hasonló lehet a hajtás, a feszesebb és erősebb STI viszont biztos észrevehetően több különbséget mutathat ki ebből, ami lehet hogy inkább az összhatáson alapul és nem kizárólag a hajtás adja ki?

Amúgy a Spec C. modell (RA?) hozta a tényleg vad dolgokat, az volt az igazán durva, ott pl. a kormányáttétel is különbözött (13:1). Az az érzésem hogy az STI pont azzal a 3,5 M Ft-tal különbözik, ezt épp hozza a váltó/fék/IC/könnyítések ára.

Nem mintha nem érné meg de ésszerűen és reálisan lehet hogy a WRX + apróbb dolgok az pont elég."

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.