Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szép. Az egyik Top Gear -ben volt. Egy Lamborghini-t nyomott le a tesztpályán.

Aztán mutatták a hátrányait. Pörgetni kell, különben valami Renaulttal próbálták, hogy lenyomja, meg

összeszámolták, hogy mibe fáj a szervízköltség, ami gyakran van rajta, mert karbantartásigényes.

De, ha lenne pénzem, tuti bevállalnám ennek ellenére :D

Link to comment
Megosztás:

Pont ott az 1 misi itt is...mert hogy magyar papírokkal 5.2... :D

jo de akkor nem egy CSAK subarut veszel

hanem egy EVO-t ami mellesleg egy Mitsubishi és zongorazni lehet a külömbséget minöség terén ...

ha hosszabb tavra gondolkodsz akkor inkabb EVO .. és legalabb amit a subarunal szervizre költenél itt elköltheted az auto árára egyböl ..

de legalabb megbizhatobb mint egy subaru

Link to comment
Megosztás:

jo de akkor nem egy CSAK subarut veszel

hanem egy EVO-t ami mellesleg egy Mitsubishi és zongorazni lehet a külömbséget minöség terén ...

ha hosszabb tavra gondolkodsz akkor inkabb EVO .. és legalabb amit a subarunal szervizre költenél itt elköltheted az auto árára egyböl ..

de legalabb megbizhatobb mint egy subaru

Ez egyébként bazi érdekes dolog...kb mint a VW-Opel, vagy GSI-VTI dolog...szinte mindenki mást mond...Van aki az evo-val szív, és van akinek semmi gondja vele...pedig kitapossa a lelkét...és akkor ugyan ez a Subaruk esetében...

Nekem a BUBU személy szerint szimpibb...de nincs kizárva, hogy egyszer meg EVO-t veszek...mittomén... :D

Link to comment
Megosztás:

Ez egyébként bazi érdekes dolog...kb mint a VW-Opel, vagy GSI-VTI dolog...szinte mindenki mást mond...Van aki az evo-val szív, és van akinek semmi gondja vele...pedig kitapossa a lelkét...és akkor ugyan ez a Subaruk esetében...

Nekem a BUBU személy szerint szimpibb...de nincs kizárva, hogy egyszer meg EVO-t veszek...mittomén... :D

hat mivel nekem 1ik sincs igy nem vagyok tul elfogult ... de több szart hallok egy subarurol mint evo rol ..

és sokkal hogy sokkal megbizhatobb ez tény .. ezen szerintem kár vitatkozni mert nem 1 kategoria ... már mint minöségre

és ez az árában is meglatszik .. ha van egy csöpp hely még a bububu mellett a fejedben és ki tudsz vagy akarsz fizetni ennyivel többet

akkor nem kérdés hogy az Evo sokkal jobb valasztas ....

de ehez elöbb agy mosás kelll a bubububububub hang elfelejtésére :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.