Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anno emailben csacsogtam a bubu fórumán pár emberrel.Mindenki szerelmes az autójába, és olykor több bubu is van a családban.Nem feltétlenül a WRX/STi szakaszon....

Az átlagbubusok pedig nem mesélnek beállt turbóról, meg szétszakadó autóról.Egyszerűen csak szeretik, mert egy életérzés, és unásig megbízható.

Ne hagyd magad lebeszélni. :D

Azt is megkérdezted tölük mennyit használjál??????Mert Én úgy tudom nem sokat :D

Link to comment
Megosztás:

Uhhh...azzal az utlsóval mi történt??? Találkozott egy muffloncsordával??? :D :D :D

2002 Impreza WRX crashed into the river while cornering on extemely high-speeds somewhere in Russia. Passenger was lucky - he survived, but driver drowned.

Be careful on the public roads! Don’t drive too fast!

011.jpg

021.jpg

gondolom ide borult bele

031.jpg

Link to comment
Megosztás:

Érdeklődéssel várom majd a fejleményeket, hogy fog TÉGED bírni az autó :D :D

Ez csak attol függ h Dr Jekyll vagy Mr Hyde fog felszínre törni Anti tudatalattiábol

Két verzió lehetséges, amit hallani fogunk:

1, jó ez így ahogy van, kimegy a világból

2, kicsit tekerünk a turbón olyan 1.8 környkére, meglátjuk mi lesz.

Ha letértel akkor a recept adott... :D

Link to comment
Megosztás:

Ez csak attol függ h Dr Jekyll vagy Mr Hyde fog felszínre törni Anti tudatalattiábol

Két verzió lehetséges, amit hallani fogunk:

1, jó ez így ahogy van, kimegy a világból

2, kicsit tekerünk a turbón olyan 1.8 környkére, meglátjuk mi lesz.

Ha letértel akkor a recept adott... :D

Azt ugye te sem gondolod, hogy van 1es verzió is ? :D :D

Link to comment
Megosztás:

És az uccsó is nem??? hisz mindíg megilyedsz mikor jön egy komolyabb vevő :D :D

neeem, volt elötte egy 5ajtós :D csak eladtam miután jött a kabrio...és mostanában nem is lesz eladó a kocsi -feltéve ha nem jön egy nagyon nagyon jó ajánlat :D

Subaru ellenes dolgot nem értem igazán...semmit sem tudok róluk de egy ilyen kocsitól miért kéne elvárni h olcsó legyen fentartani ? vagy egy Evo jobb ? mást meg sztem nemnagyon lehet egy kategóriában említeni vele

Link to comment
Megosztás:

Subaru ellenes dolgot nem értem igazán...semmit sem tudok róluk de egy ilyen kocsitól miért kéne elvárni h olcsó legyen fentartani ? vagy egy Evo jobb ? mást meg sztem nemnagyon lehet egy kategóriában említeni vele

valószínüleg ha nem suzuki belseje lenne akkor nem nagyon tudna senki semmi kifogásolni valót mondani

Link to comment
Megosztás:

neeem, volt elötte egy 5ajtós :D csak eladtam miután jött a kabrio...és mostanában nem is lesz eladó a kocsi -feltéve ha nem jön egy nagyon nagyon jó ajánlat :D

Subaru ellenes dolgot nem értem igazán...semmit sem tudok róluk de egy ilyen kocsitól miért kéne elvárni h olcsó legyen fentartani ? vagy egy Evo jobb ? mást meg sztem nemnagyon lehet egy kategóriában említeni vele

Nem Vagyunk Subi ellenesek ám :D Csak gondolom Pissta és a többiek mint mustoha fater óvják Antit nehogy alászaladjon , végül is jószándék semmi más :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.