Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

http://forum.subaruklub.hu/profile.php?mod...file&u=3508

Ez neked négy év ? :D :D

Ez sem az : http://forum.subaruklub.hu/profile.php?mod...ofile&u=999 :D

Olvasni én is tudok :P

De eszembe nem jutna azt mondani, hogy subaru kapcsán képben vagyok :D

Audi alkatrészáraknak is milyen jól utánnaolvastál annó :lol: :D :D

Volt egy másik regem, csak elfelejtettem a jelszót...lehet amikor újra adtak, újra indult a reg...mittomén...

Az biztos, hogy még az elött regeltem, amikor Aggressorék vették a Bubukat...még jártunk Paint ballozni akkoriban...

de végül is tök 8...

Audi alkatrészek amúgy tényleg nem drágábbak...(legalább is nem jelentősen) a szilintek talán az egyedüli kivételek... ;)

Link to comment
Megosztás:

Volt egy másik regem, csak elfelejtettem a jelszót...lehet amikor újra adtak, újra indult a reg...mittomén...

Az biztos, hogy még az elött regeltem, amikor Aggressorék vették a Bubukat...még jártunk Paint ballozni akkoriban...

de végül is tök 8...

Audi alkatrészek amúgy tényleg nem drágábbak...(legalább is nem jelentősen) a szilintek talán az egyedüli kivételek... :D

Anti,

Nekem hidd el midegy, hogy milyen kocsit veszel, valószínűleg mindegyiknek örülni fogok :D

Csak jó lenne, ha nem futnál bele valami kulimájszba, mert tetszik egy autó színe :D

Link to comment
Megosztás:

Vannak még őszinte emberek :D

Igaz ez STI de érdemes itt olvasgatni.

Subaru sti - Átlagfogyasztás-25

rofl ez a vélemény...kényelemet és fogyasztást néz egy olyan autóban amit soha nem racionális döntések alapján vesz az ember :D

ennyi erővel 200e ft-nál többet adni egy 15 éves széthajtott, kókányolt bármelyik gsi-ért ugyanígy hülyeség....mégis megteszük páran :D

Link to comment
Megosztás:

Anti,

Nekem hidd el midegy, hogy milyen kocsit veszel, valószínűleg mindegyiknek örülni fogok :D

Csak jó lenne, ha nem futnál bele valami kulimájszba, mert tetszik egy autó színe :D

Ez, hogy egy autót a színe miatt veszünk meg eléggé feminim vonásokat enged sejtetni nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Anti,

Nekem hidd el midegy, hogy milyen kocsit veszel, valószínűleg mindegyiknek örülni fogok :D

Csak jó lenne, ha nem futnál bele valami kulimájszba, mert tetszik egy autó színe :D

A kérdés hogy miért is adja el? megunta? vagy erősebbre vágyik vagy egyéb?? :D

Link to comment
Megosztás:

Anti,

Nekem hidd el midegy, hogy milyen kocsit veszel, valószínűleg mindegyiknek örülni fogok :D

Csak jó lenne, ha nem futnál bele valami kulimájszba, mert tetszik egy autó színe :D

Persze...egyáltalán nem eldöntött dolog...a többiről amik most fenntvannak szinte minddel van valami gebasz...ennek a hátránya, hogy utazni kell, hogy megnézze az ember...ezért nem nézte meg még senki...erről nem igazán tud senki semmit...amúgy azért eladó, mert vett egy újabb STI-t a tulaja...

Jön velem Subaruszaki, nem egyedül fogom eldönteni...ő megnézi, elmondja, én meg eldöntöm...Ennyi...a színe az csak egy pozitívum... :D

Link to comment
Megosztás:

Ez, hogy egy autót a színe miatt veszünk meg eléggé feminim vonásokat enged sejtetni nem? :D

ezt nem is értem miért szajkózzátok...semmi ilyenről nincs szó...egyszerűen tetszik a színe, és jópofa, hogy nincs még egy ilyen Mo-on...de mint feljebb írtam, egy egy dolog a sok közül... :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a vélemény nagyon komoly....A legjobb mondat benne:"Ez egy nagy szar suzuki, iszonyat fogyasztással!!!!!!" :D :D :D

:lol: :D

Jaja...és ez így is van...

Viszont kinek a pap, kinek a paplan...2-en írják, hogy szar, 10-en meg hogy király...Van akinek bejön van akinek nem...

A GSI-ről is vannak fent olyan szövegek, hogy ha az alapján venne bárki autót, valszeg soso GSI-t vett volna... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.