Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igaz. :D

Mindegy még úgyis el kell fogyasztanom az SP9000-eket előtte.

Egy Euroring nem érdekel valakit az elkövetkezendő 1-2-3 hónapban?

Lehet hogy neked bejönne,az is lehet hogy nem....Nekem spec az sp 9000 se jött be,mert a coupe astrámon 20e km alatt szálszakadt lett 3db....És esőben nem volt valami meggyözö......

Link to comment
Megosztás:

Meg igazából nem döntöttem még el délutánig, hogy mi is legyen vele pontosan...gondolkoztam, hogy vágok rá egy új elejét...vagy megcsinálom...de mégsem...

Sajnos úgy kell felfognom, hogy volt egy ilyenem is... :D

Amúgy meg 100 felett 3-as, kereszt, csak nem jól jöttem ki belőle...így oszlop...elölről full telibe...zárhíd, géptető, jobbos lámpa off, hűtő hátra, (víz nem folyt el belőle :D ) majd kibaszta a vezérléstakaró oldalát, és ütött rajta egy kis lukat...a törmelék meg bepotyogott...(kb 5 cmm területű kis luk) és lehet megfogta a vezérlést...még nem tudom...

de így legalább eldölt a sorsa... :D

Link to comment
Megosztás:

Meg igazából nem döntöttem még el délutánig, hogy mi is legyen vele pontosan...gondolkoztam, hogy vágok rá egy új elejét...vagy megcsinálom...de mégsem...

Sajnos úgy kell felfognom, hogy volt egy ilyenem is... :D

Amúgy meg 100 felett 3-as, kereszt, csak nem jól jöttem ki belőle...így oszlop...elölről full telibe...zárhíd, géptető, jobbos lámpa off, hűtő hátra, (víz nem folyt el belőle :D ) majd kibaszta a vezérléstakaró oldalát, és ütött rajta egy kis lukat...a törmelék meg bepotyogott...(kb 5 cmm területű kis luk) és lehet megfogta a vezérlést...még nem tudom...

de így legalább eldölt a sorsa... :lol:

:D

Részvétem... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom...még nem fogtam fel teljesen...odalett nemkevés munkám...a pénzre szarok...de a meló amit beleraktam azt jobban sajnálom... :D

Én mondtam hogy a hátsó kerék viszonylag nagy erővel,tud nem kevés meglepetést okozni :D ...Ahhoz tényleg rutinosnak kell lenni hogy komolyabb dolgokat be tudj vállalni.....Nekem is voltak elég necces dolgaim,mikor bekerült a zsugor a ladába......Azt hittem még mindíg az 1.2moci van benne és az élessaroknál 2.ban rárugtam a kuplungra.....A 6 sáv kellett hogy össze tudjam szedni a vasat :D A mátyásföldi reptéreni havonta valaki dobott egy tetőt mikor racsingoltunk :D

Link to comment
Megosztás:

De úgye nem az a kombi subaru??????

Nem...a sárga...már több helyről körbepuhatoltam...nem sti, csak wrx, és érdekes módon 270 paci...a srác mondjuk 290-et mért rajta padon...az előző tulaj hozta be Mo-ra, az USA-ból...eredeti szín...kisebb koccok voltak, de törve nem volt állítólag...

Ha elviszik egyszer az Audit, és ez még meglesz, akkor biztos, hogy lemegyek Pápára megnézni...ha jó, hozom is haza...de ez még majd kiderül...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.