Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nekem voltak jobb ideim,de nagyon kicsivel......de egyszer se sikerült elöbb beérnem a célba...Mindíg elaludtam a rajtnál :D :lol: :D Nagyon jól halad Lanti kocsija...... :D

ment a kocsim 15,601 csak nem velem de hála coupenak :D :D Amugy nekem 15,660 sikerült menni :D

Link to comment
Megosztás:

Gratula srácok a komoly bulihoz, gyönyörűek vagytok :D

Reggel lementünk Balcsira (ezért irtam smst Gabi meg Pista mer kellett volna olaj) vitorláztunk egyet aztán most este eljegyzési vacsira kifizettem a fizumat úgyhogy mától villamossal járok és bulizni se megyek sehova.

Na persze ott még nem tartunk :D :D

Kiderült hogy Soltvadkertre is lehet tudok menni bár ennek lehet kevesebben örültök mint akik most emiatt visszamondják :D

Csabi f.sza az a lámpa, mikor kapod meg?

Link to comment
Megosztás:

A kipörgésgátlót hogyan kellene tulajdonképpen kapcsolni? Gondolom menet közben nem lehet ki és be kapcsolni... Állóhelyzetben behúzott kézifékkel vagy ilyesmi?

Az a furcsa hogy beindítom a kocsit, elindulok vele és olyan 2-300m után gyullad fel az ETC lámpa a műszerfalon... Tehát elméletileg az elindulás pillanatában működik, csak valamiért kikapcsol magától... Nem nagyon értem.

Ma szereltem az autóhifit a kocsiba és turkáltam a motortérben is, járó motornál figyelmes lettem egy kis zajra... Azthittem hogy a hengerfejben csörögnek a szelepek vagy ilyesmi... De jobban utánnanéztem és rá kellett jönnöm hogy az SFI doboz alatt valami kis fém kallantyú mozog ide-oda és az adja ezt a hangot... Ez vajon normális? :D

Link to comment
Megosztás:

Az lesz az ETC szabályzószelep, és az van kifeküdve, azért is ad hibajelzést menet közben. ezt mondtam neked korábban is. típushiba.

ahaaaa... Szal elvileg azt a szelepet kell rajta kicserélni és akkor fog működni az ETC? Karajság... Kábé mennyi lehet egy ilyen dolognak a cseréje? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.