Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hogy te milyen vagy? :D

Ne feledd,hogy Hondásbol kupáltad ki magad. :P ;) :D

Kedves Tamás :D :D Ez így igaz , de nem a kocsi márka itt a lényeg ,,,, itt a tuningolás csínja binja :D :lol: ezt csak azért tettem be hogy ha egy ilyen gépsas álvahagy a pirosnál tudd miből van az a sok lóerő :D :D

Link to comment
Megosztás:

Kedves Tamás :D :D Ez így igaz , de nem a kocsi márka itt a lényeg ,,,, itt a tuningolás csínja binja :D :D ezt csak azért tettem be hogy ha egy ilyen gépsas álvahagy a pirosnál tudd miből van az a sok lóerő :lol: :D

Tomit nem hagyja állva egy Suzuki sem a lámpánál... Annál azért tapasztaltabb vezető... :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem 4kereket 2ezeré centíroztak. :D :lol:

sok súly kellet az enyére a hülye F.asz haverom leszedtte rutinból ami rajtavolt :D :D :D szal mondtam neki jössz egy rekesz sörre vazze! Amúgy cakli pakli 6000 volt 4 le fel és gáz bele! Node enyi az ár :D ez nemsok csak mikeresünk szarul!

Link to comment
Megosztás:

Tomit nem hagyja állva egy Suzuki sem a lámpánál... Annál azért tapasztaltabb vezető... :D

Tomi lehet ügyes ha egy iylen sas 240 LE akkor tökmindegy a légbeömlőknek is köszönhetően a nyomábasem érhet :D :D ÉRTSED MÁ A VICCET BENNE B.ASZKI! :D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomi lehet ügyes ha egy iylen sas 240 LE akkor tökmindegy a légbeömlőknek is köszönhetően a nyomábasem érhet :D :D

Suzukiparkolóban van egy pár hasonlóan felszerelt személygépjármű, ha ügyes vagy és van hozzá szerszámod 1000Le-t össze lehet kaparni úgy hirtelen. :D

Egyébként most vett a Kádéttrá szpoileres csomitartóajtót. Gondolhatod hogy nem csak dísznek kellett. :D

Link to comment
Megosztás:

Suzukiparkolóban van egy pár hasonlóan felszerelt személygépjármű, ha ügyes vagy és van hozzá szerszámod 1000Le-t össze lehet kaparni úgy hirtelen. :D

Egyébként most vett a Kádéttrá szpoileres csomitartóajtót. Gondolhatod hogy nem csak dísznek kellett. ;)

Nyilván való hogy 1000 LE 30 perc séta utána a tecsóba összelehet pakolni fillérekből :D :D :D Csodálod hogy nagyobb tuningcégek tönkremennek mikor máshol bagóért mondjuk 1500Ft ért akár 100-150 LE t összetud szedni és nemkell szétszedni a kocsit hisz a Tuning Plug and Play csak főkő ragasztani és mehet a kocsi a padra mérni! :lol: :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Mi ez?? Falusi heggesztő tanfolyam??? :D :D 5db ból autó ??? Jah tudom Lego :D :D :D

Hát gartulálok annak aki iylennek neki áll! Sonique ahogy látom ma sem vagy jobban mint előző napokban , kicsit lazíts ne stresszelj ennyit vazze árt az egészségnek! :lol: :D

hat heggesztö tanfolyamnek nem mondanam ... mivel elég korrekten minden a gyari pontheggesztésnél van megbontva

és ez csak 2 auto 1 cali és 1 gsi

Link to comment
Megosztás:

Matt narancssárga matt fekete kombó lesz...az arányt mintát még nem tom...meg azt sem, hogy mikor lesz megcsinálva...lehet az is, hogy soha...

a kék subi amit Sonique is meg én is linkeltem, az nincs rossz áron egyébként... :D

hat a narancssárgához kocsi is kell mondjuk egy ilyen :D

Charger450.jpg

Link to comment
Megosztás:

nem 400 felett...szerintem nem reális... :lol:

szerintem igen :D

6: kb 10 000 nél fekszik ki a mutató 220-on.. onnan küzdi fel magát 11 100 ra kb.. ennyire hosszú lenne a hatodik? :D

Az mph :D És ha kipróbálod a saját autódon, hogy 5-ben mennyit jelent ha 5000-ről 6000-re megy a fordszám, és azt

megszorzod kb kettővel... kijön a sebességkülönbség ott is :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.