Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

még... :wink:

:) :) :D

Üdv.: Atommanó

maradjunk annyiban, hogy most még megy :wink: :D

úgyis kenni fogod neki, ahogyismerlek.

lényeg dah lényeg: szerdán meetin' és ott majd jól kitárgyaljuk ki-mit tervez... plusz a gsi klubbal kapcsolatban kellene vezérfonál, mert ne álljon már ott a portál. És ha van pontot érő 5let, akkor továbbytjuk Heminek vagy az éppen aktuálisan illetékes cartársnak :idea:

Link to comment
Megosztás:

mondjad miben segytsek!

nekem egyelőre annyi jutott fejembe bele, hogy

gsi klub real life: matrica, tagsági kártya:), találkozó és ismertető

gsi clubberz iNet portal: linkeket ezret belökni, megcsinálni a tagok lyrását,stb...

szerdán bővebben vázlatosan és akkor mehet a mehet ha kapunk 1 áment Hemitől :) 8)

Link to comment
Megosztás:

Alaphangon nem az a cél hogy kiváljunk a MOTE-ből...

A matrica projekten már rajta vagyok mint azt korábban már írtam is, de egyetlen egy ötlet sem érkezett, hogy milyen is legyen...

A tagsági szerintem ily formában értelmetlen... (Vagy esetleg jó lenne valamire?

A tagokat folyamatosan baszogatom a leírás miatt, és már csak pár hiányzik, mint pl.... :wink: :) :D

Linkek OKé, de a Hemi azt kérte, hogy mivel már így is rengeteg helyet foglal az opelklub oldala, ezért nem tesz fel mindent mégegyszer külön, hanem sok link mehet a www.opel-magazin.hu-ról...

Tehát tulképpen ezek már mind lejátszott dolgok...

Sajnos nem nagyon látom az igyekezetet... :) Ezt úgy lehetne megvalósítani, hogyha mindenki egy picit kivenné a részét valamiből, de min az alapítótagok...

Szóval még mindig várom az ötleteket... :wink: Az egészen vadakat is, oszt majd meglátjuk... :wink:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.