Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azt csak arra írtam, hogy mennyire tecc.. nem randa, de nem pénzt én se adnék érte..

Gyári felnit meg vagy carstylingon, vagy duenen láttam asszem 25-ért.. gondolkodtam is rajta, hogy kellene okosítani valamit.. az én felnijeim kaptak pár padkát :D és volt aki a régi gyári gsi-ért az új gyári Gsi-t cserélt volna :D ) Nekem jobban bejön az új..egyszerübb, de lehet pont azért :D

Nekem a régi GSI feló tetszik :lol: Szerintema tiéd is jobban festene asszal :D :D

Ui: Amúgy Racing bazáron láttam 5db-ot 30 ért guma nélkül!

Link to comment
Megosztás:

Nekem a régi GSI feló tetszik :D Szerintema tiéd is jobban festene asszal :D :lol:

Ui: Amúgy Racing bazáron láttam 5db-ot 30 ért guma nélkül!

ízlések és pofonok... :D

Nem akarom átalakítani teljesen.. bár ha felkerűl a lökös..(holnap ha jól leszek, lehet felrakom) akkor lehet már nem lesz megállás.

Van pár kezdődő rozsdásodás a hátfalon, azt akarom kicsit lecsiszolni, le rozsdamaró-átalakítózni RO55, aztán valamivel lefújni.

Aztán mehet fel a lökös..(még ugyan nincs lefényezve, de kivi vagyok,hogy mutat rajta a lökös) bár a kályhacsö kipufftól lehet nem fog felférni..

De azt meg lehet lerugom róla, és hátsó dob(vagy csak a végeket, és akkor vég nélkül) elugrok Janóékhoz.. bocs. Dinamithoz :D

Mondjuk ha jól láttam ez a hátsódob nem hegesztve lett, hanem bilincs rögzíti. Szal ha találok akkora villás kúúcsot itthon, meg szerencsét, és erőt, akkor lehet le is tudom cserélni akár azt is...

Link to comment
Megosztás:

ízlések és pofonok... :D

Nem akarom átalakítani teljesen.. bár ha felkerűl a lökös..(holnap ha jól leszek, lehet felrakom) akkor lehet már nem lesz megállás.

Van pár kezdődő rozsdásodás a hátfalon, azt akarom kicsit lecsiszolni, le rozsdamaró-átalakítózni RO55, aztán valamivel lefújni.

Aztán mehet fel a lökös..(még ugyan nincs lefényezve, de kivi vagyok,hogy mutat rajta a lökös) bár a kályhacsö kipufftól lehet nem fog felférni..

De azt meg lehet lerugom róla, és hátsó dob(vagy csak a végeket, és akkor vég nélkül) elugrok Janóékhoz.. bocs. Dinamithoz :D

Mondjuk ha jól láttam ez a hátsódob nem hegesztve lett, hanem bilincs rögzíti. Szal ha találok akkora villás kúúcsot itthon, meg szerencsét, és erőt, akkor lehet le is tudom cserélni akár azt is...

Hú enyit akarsz dolgozni holnap??? én már csak abba elfáradttam hogy elolvastam :D egyébként a csináld magad a legjobb, ilyenért énsem viszem sehova! :D

Link to comment
Megosztás:

És mégis hogy???Tesznek bele egy 8-ik meg 9-ik fokozatot??? Meg gondoljatok bele, hogy 400 felett már milyen erő hatna...nem hiszem, hogy ezt így ilyen egyszerűen meg lehet oldani...Én mentem a GSI-vel 260 felett...az ablaktörlők elállnak, dobál a szél...brutkó...para...nem 400 felett...szerintem nem reális... :D

:D

Azért egy motoron sokminden más, pl. a légellenállás is.

Anno az FZR1000-el mentünk 270km/h körül, és annak már x éve, plusz a motor sem mai darab volt, jópár "versenykm-el"

Egyébként légeellenállás tekintetében a plexi és az első idom épp eleget fog, főleg, ha kényelmesen el tudsz bújni mellette. Sisakoknál is lényeges szempont az aerodinamika - itt (nem kevés pénzért) vannak olyanok, amik szinte zajmentesek 200++ sebességnél is, ráadásul a kialakításuk miatt a szél sem tépi le a fejed...

Ha van egy sima együléses vagy letakart hátsó üléses motorod (a Hayabusa is ilyen), plusz ruhában is megjelentek a "púpos" hátkialakításuak, ezáltal gyakorlatilag a motor-motoros összességében csepp alakú, ennek meg elég jó légellenállási tényezője van :lol:

Motor-váltó kialakításról meg annyit, hogy elég meggyőző, amikor pl. 400ccm-nél 15krpm, 600-750ccm-nél olyan 12krpm körül kezdődik a piros - és ez még olyan 3krpm :D Váltó áttételezés is vicces, általában 120-130-150 tempó körül kell 2t kapcsolni, többit számold ki :D

Persze itt lényegesen egyszerűbb az hajtás fogaskerekekkel játszani, csak fel kell rakni egy v. két gyáritól eltérő méretű fogaskereket :D, nem kell szétborítani a váltót.

Gátlókat szintén elég egyszerű hangolni...

Ezeket a motorokat ne akard Simson/MZ-khez hasonlítani, azok felett már eljárt az idő. Anno hatalmas szopás volt az is, amikor vizsga előtt valamelyik órán a CB500-ról átültettek egy TZ250-re... Gyengébb, könnyebb, sz@rabbul van összerakva... azon közel halál félelmem volt :D

Link to comment
Megosztás:

És mégis hogy???Tesznek bele egy 8-ik meg 9-ik fokozatot??? Meg gondoljatok bele, hogy 400 felett már milyen erő hatna...nem hiszem, hogy ezt így ilyen egyszerűen meg lehet oldani...Én mentem a GSI-vel 260 felett...az ablaktörlők elállnak, dobál a szél...brutkó...para...nem 400 felett...szerintem nem reális... :D

ne legyünk ilyen okosak ...

több mint 500LE egy ilyen motor az utso sebességet szériában le sem tudja forgatni ...

az meg hogy az utso fokozatba bele raknak egy durva attételt nem tul nagy dolog .. hat 260 al nem mentél mert annyival az enyem ment GPS

szerint neked meg rövidebb a volt az 5 dik fokozatod

egyébként meg nezzetek meg rengeteg hayabusa turbo van fenn

299 nél ugy megy el a turbos a sima mellett mintha az allt volna

Link to comment
Megosztás:

Háát ha km/h a számlap, akkor nekem is fura lenne... 220nál fekszik a mutató.. akkor pörög kb 10e-ret.. és még egy ezer alatt még 200km/h-át rátesz? :D

Megnéztem a fokozatok végén milyen fordulatszám-sebesség értékek vannak(amikor elvált)

.....RPM kb Km/h

1: 9800 80 váltáskor visszaessik kb 7800-ra

2: 9500 110 szintén kb 7800-ra esik vissza

3: 9000 135 szintén kb 7800ra esik vissza.

4: 10500 185 kb 9200re esik vissza.

5: 10200 208 kb 9700re esik vissza

6: kb 10 000 nél fekszik ki a mutató 220-on.. onnan küzdi fel magát 11 100 ra kb.. ennyire hosszú lenne a hatodik? :D

Meg ha megfigyeled a a bekötő utakat bal oldalon.. ránézésre egyformák.. méretre.. viszont nem megy olyan húú de gyorsabban el.. szerintem nincs ez 412km/h.. 312-őt még esetleg elhiszem.. de még azt is csak kétkedve...

Persze ez csak szvsz :D

szvsz ha nem értessz hozza hülyeséget ne irj ez a motor alapbol 300 felett megy

és az akkor meg csak egy gyári allapot

Link to comment
Megosztás:

Csak GT és Estélyit vehetsz :lol: :D

ui: 5 lityó miiiii ? :D :D

Bubububububuuuu....meg különben is fel kell adni az elveket egyszer...már ami az 5 lityit illeti... :D az a sárga amúgy nagyon bejööön... :D

Ja és ne gyertek a "De ez 20 litert eszik..." dologgal...leszarom... :D

bubububububuuuuu

Link to comment
Megosztás:

na de hogy ne legyen off

épülget valahol UK faluban :D

egy ilyen szamár

ha nem 1értelmü ez egy 4x4 gsi turbo lessz valamikor

http://i131.photobucket.com/albums/p284/sh...10042008038.jpg

http://i131.photobucket.com/albums/p284/sh...15032008027.jpg

Mi ez?? Falusi heggesztő tanfolyam??? :D :D 5db ból autó ??? Jah tudom Lego :D :D :D

Hát gartulálok annak aki iylennek neki áll! Sonique ahogy látom ma sem vagy jobban mint előző napokban , kicsit lazíts ne stresszelj ennyit vazze árt az egészségnek! :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Bubububububuuuu....meg különben is fel kell adni az elveket egyszer...már ami az 5 lityit illeti... :P az a sárga amúgy nagyon bejööön... :D

Ja és ne gyertek a "De ez 20 litert eszik..." dologgal...leszarom... :D

bubububububuuuuu

Nem én nyavajogtam ezen kocsik beljese miatt :D :D

Sárga valami amcsi cucc lehet.

Ha vesz, akkor ne vegyél "sima" wrx-et.

ui: ilyet veszel, akkor pörögsz a szigetem mint állat

gondolom, ez világos :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nem én nyavajogtam ezen kocsik beljese miatt :D :D

Sárga valami amcsi cucc lehet.

Ha vesz, akkor ne vegyél "sima" wrx-et.

ui: ilyet veszel, akkor pörögsz a szigetem mint állat

gondolom, ez világos :D

:D

Így van...mai napig azt mondom, hogy mind az evo mint a Subaru belseje vetexik bármelyik szuzukiéval... :D

Majd kiderül mi lesz, még megy a tapogatózás, árulás...az is lehet, hogy nem viszik el a TDI-t...akkor meg marad... :lol:

De ha lesz Bubububububu...akkor lesz minden... :D

Link to comment
Megosztás:

A fenti képen egy optikai tuningal elért motorteljesítményt is növelő projektet láthatunk, ha még pár matrica illetve kéken világító ablakpricni felkerül valamint vezetékcsatorna küszöbspojlerré atalakítva + egy NO FEAR szélvédő matrica akkor az autó akár elérheti a 240 LE is! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

A fanti képen egy optikai tuningal elért motorteljesítményt is növelő projektet láthatunk, ha még pár matrica illetve kéken világító ablakpricni felkerül valamint vezetékcsatorna küszöbspojlerré atalakítva + egy NO FEAR szélvédő matrica akkor az autó akár elérheti a 240 LE is! :D :D :D

Hogy te milyen vagy? :D

Ne feledd,hogy Hondásbol kupáltad ki magad. :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

nya voltam beállíttatni a futóművet, most nagyon frankó lett... Mondtam a srácnak hogy a kerekeket is nézze meg, centírozza ki... Jobbelsőt leveszi... felrakja a gépre... Te ez nem rázott? Mondom ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ dehogy... csak 160nál mintha tvsopos maszírozó gépbe kapaszkodtam volna. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.