Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hova tűntetek??? Mert én kiugrottam 10 percre, aztán már pukk sehol...bratyesszal még dumáltunk egy kicsit...de aztán ő is illaberek... :D

Amiről meg beszéltünk...hát nem mondom, hogy bízok benne...de hátha...sose lehet tudni... :D

Hát ugye gyorsultam egyet a Lacával, aztán oda adtam neki a kormánylehúzót, és eljöttünk a váci Shell kútra, de ott annyira elment az idő hogy csuda, aztán jött a nissan sunny-s emberke aki azt mondta hogy a hajógyárira mennek ki a rendőrök, így nem mentünk vissza, hanem kimentünk az Ivecóhoz.

Bízni meg bízz! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ugye gyorsultam egyet a Lacával, aztán oda adtam neki a kormánylehúzót, és eljöttünk a váci Shell kútra, de ott annyira elment az idő hogy csuda, aztán jött a nissan sunny-s emberke aki azt mondta hogy a hajógyárira mennek ki a rendőrök, így nem mentünk vissza, hanem kimentünk az Ivecóhoz.

Kár hogy így alakult az este, annyi mindent akartam még mondani :D Tudod amiről beszéltünk!

Beszélgetni miért nem lehet, ha ott vannak a rendőrök ? :D

Link to comment
Megosztás:

Szigeten eladó egy B oszloptól előrefelé hibátlan 205-ös Pözsó :D

Kicsit bővebben!

Sajna itthon voltam dögrováson.. 39fokos lázzal fetrengtem az ágyban már második éjjel.. de most legalább volt házi ápolóm.

Olyan édes volt az én kis barátném, hogy ugyan ma reggel mennie kellett melózni, de átjött és egész este hűtött vizes türcsikkel...aztán olyan fél egytől kb. el-elaludtunk.. de amikor megmozdúltam mindig ugrott, "mi baj.. rosszúl vagy"?

Szegénykém... úgy is nézett ki reggel mint a mosott..... mondjuk én se sokkal jobban..

Valami vírúsos sz..rt kaptam el.. csütörtök este belázasodtam, és ma hajnalig folyamatosan 38-39 volt a lázam..mozdúlni se tudtam.. szal így kimaradt a hajógyári.Bár ha jól lettem volna, akkor meg meló lett volna.

Pont amikor nem vagyunk kint, akkor van "banzáááj".

Tehát kérném az infóóót! Hogy történt, mi történt? Belement valaki? stb :D

Lanti : Motor : nem rossz nem rossz.. de sztem se 4xx km/h óra.. dúrva lenne...de gondolom te is pont ezért linkelted.. vagy neeem?

Link to comment
Megosztás:

Pont amikor nem vagyunk kint, akkor van "banzáááj".

Tehát kérném az infóóót! Hogy történt, mi történt? Belement valaki? stb :D

Lanti : Motor : nem rossz nem rossz.. de sztem se 4xx km/h óra.. dúrva lenne...de gondolom te is pont ezért linkelted.. vagy neeem?

rántott egy kézit.. megforgott és háttal oszlop.. még szerencse h a pálya közepe felé volt.. szegény 205GTI :D :D

Motor: hát mivel a gyári hayabusa megy simán 300felett széria cuccal, ez a turbos dolog-tól én elhiszem :D

Link to comment
Megosztás:

rántott egy kézit.. megforgott és háttal oszlop.. még szerencse h a pálya közepe felé volt.. szegény 205GTI :D :D

Motor: hát mivel a gyári hayabusa megy simán 300felett széria cuccal, ez a turbos dolog-tól én elhiszem :D

Az a Videó fedi bővena valóságot, a kollégámnak van Hayabusa ő 320 at ment vele egy turbóstól valóban nem furi ekkora sebesség :lol:

Nincs képetek a pözsóról?? :D

Link to comment
Megosztás:

rántott egy kézit.. megforgott és háttal oszlop.. még szerencse h a pálya közepe felé volt.. szegény 205GTI

Motor: hát mivel a gyári hayabusa megy simán 300felett széria cuccal, ez a turbos dolog-tól én elhiszem

Ehh.. érdekes lehetett.. de erre van egy kisértetiesen hasonló,haveri körből származó eset is! (nem innen) Egyik friss jogsis haver gondolta télen a havas jeges úton(ott a szigeten) csinál egy kézifékest.. mert az jó móka lesz.. nem jött össze .. szegény őő.. az asszem citroen volt.. C2? (aza olyan pici mint pl a 206os pug?) szal olyan.. elkapta a villanyoszlopot ő is. de az elejével.. Petya vele volt.. ugrott ki a kocsiból :lol:

Nekem már nem volt olyan vicces, amikor éjjel hívtak,hogy menjek már segíteni,majd hazahúzni :D míg ott szenvedtünk egy másik kisrác is kikötött a fásban.. kb 5centire állt meg egy fától :D

MOtor: hmm. lehet... majd megnézem mégegyszer.. csak nekem úgy tünt, hogy amikor kiakadt a km-óra, utána már nem váltott és a fordulatszám se sokat tudott felfelé menni... nah megnézem mégegyszer..

Na így nézki csavar takaró lemezzel a feló, Redi sztem annyira nem vészesen magas :P Itt már visszaált az eredeti magasságba de ha várok picit és korosodik a autó anyit fárad a rugó, hogy ül ez majd magától is :D :D

http://kepfeltoltes.hu/080412/DSC00872_www...ltoltes.hu_.jpg

Nem olyan randa ez amúgy.. bár ha felnit vennék, biztos nem ilyenre költeném a zsét :D

Rugó! Tanúsíthatom.. anno volt egy jobb első törésem. Vettem egy elvileg 92-es Gsi ből származó szettet. AMikor bekerültek, szemre vagy 2 centivel lejjebb kerűlt a kocsi :D

Link to comment
Megosztás:

Az a Videó fedi bővena valóságot, a kollégámnak van Hayabusa ő 320 at ment vele egy turbóstól valóban nem furi ekkora sebesség :D

Nincs képetek a pözsóról?? :D

És mégis hogy???Tesznek bele egy 8-ik meg 9-ik fokozatot??? Meg gondoljatok bele, hogy 400 felett már milyen erő hatna...nem hiszem, hogy ezt így ilyen egyszerűen meg lehet oldani...Én mentem a GSI-vel 260 felett...az ablaktörlők elállnak, dobál a szél...brutkó...para...nem 400 felett...szerintem nem reális... :D

Link to comment
Megosztás:

És mégis hogy???Tesznek bele egy 8-ik meg 9-ik fokozatot??? Meg gondoljatok bele, hogy 400 felett már milyen erő hatna...nem hiszem, hogy ezt így ilyen egyszerűen meg lehet oldani...Én mentem a GSI-vel 260 felett...az ablaktörlők elállnak, dobál a szél...brutkó...para...nem 400 felett...szerintem nem reális... :D

BUSTED!!!! :D :D Küldjük be a BRANIAK -ba majd kiderítik :D :D Mért 412 km /h oylan nagy sebességnek számít a mai világban?? 2008 at írunk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ehh.. érdekes lehetett.. de erre van egy kisértetiesen hasonló,haveri körből származó eset is! (nem innen) Egyik friss jogsis haver gondolta télen a havas jeges úton(ott a szigeten) csinál egy kézifékest.. mert az jó móka lesz.. nem jött össze .. szegény őő.. az asszem citroen volt.. C2? (aza olyan pici mint pl a 206os pug?) szal olyan.. elkapta a villanyoszlopot ő is. de az elejével.. Petya vele volt.. ugrott ki a kocsiból :D

Nekem már nem volt olyan vicces, amikor éjjel hívtak,hogy menjek már segíteni,majd hazahúzni :D míg ott szenvedtünk egy másik kisrác is kikötött a fásban.. kb 5centire állt meg egy fától :P

MOtor: hmm. lehet... majd megnézem mégegyszer.. csak nekem úgy tünt, hogy amikor kiakadt a km-óra, utána már nem váltott és a fordulatszám se sokat tudott felfelé menni... nah megnézem mégegyszer..

Nem olyan randa ez amúgy.. bár ha felnit vennék, biztos nem ilyenre költeném a zsét :lol:

Rugó! Tanúsíthatom.. anno volt egy jobb első törésem. Vettem egy elvileg 92-es Gsi ből származó szettet. AMikor bekerültek, szemre vagy 2 centivel lejjebb kerűlt a kocsi :D

Nem vettem külön , ez volt az autóhoz nemgondolod hogy iylen felniért én pénzt adttam volna :D :D Amúgy a gyári GSI felni fog rákerülni ha találok szépeket ezt mag 99% eladom vagy elcserélem ha lessz rá alkalom! Mondom én a rugóval így lessz! :D

Link to comment
Megosztás:

És mégis hogy???Tesznek bele egy 8-ik meg 9-ik fokozatot??? Meg gondoljatok bele, hogy 400 felett már milyen erő hatna...nem hiszem, hogy ezt így ilyen egyszerűen meg lehet oldani...Én mentem a GSI-vel 260 felett...az ablaktörlők elállnak, dobál a szél...brutkó...para...nem 400 felett...szerintem nem reális... :D

Háát ha km/h a számlap, akkor nekem is fura lenne... 220nál fekszik a mutató.. akkor pörög kb 10e-ret.. és még egy ezer alatt még 200km/h-át rátesz? :D

Megnéztem a fokozatok végén milyen fordulatszám-sebesség értékek vannak(amikor elvált)

.....RPM kb Km/h

1: 9800 80 váltáskor visszaessik kb 7800-ra

2: 9500 110 szintén kb 7800-ra esik vissza

3: 9000 135 szintén kb 7800ra esik vissza.

4: 10500 185 kb 9200re esik vissza.

5: 10200 208 kb 9700re esik vissza

6: kb 10 000 nél fekszik ki a mutató 220-on.. onnan küzdi fel magát 11 100 ra kb.. ennyire hosszú lenne a hatodik? :D

Meg ha megfigyeled a a bekötő utakat bal oldalon.. ránézésre egyformák.. méretre.. viszont nem megy olyan húú de gyorsabban el.. szerintem nincs ez 412km/h.. 312-őt még esetleg elhiszem.. de még azt is csak kétkedve...

Persze ez csak szvsz :D

Link to comment
Megosztás:

Nem vettem külön , ez volt az autóhoz nemgondolod hogy iylen felniért én pénzt adttam volna :D :D Amúgy a gyári GSI felni fog rákerülni ha találok szépeket ezt mag 99% eladom vagy elcserélem ha lessz rá alkalom! Mondom én a rugóval így lessz! :D

Azt csak arra írtam, hogy mennyire tecc.. nem randa, de nem pénzt én se adnék érte..

Gyári felnit meg vagy carstylingon, vagy duenen láttam asszem 25-ért.. gondolkodtam is rajta, hogy kellene okosítani valamit.. az én felnijeim kaptak pár padkát :lol: és volt aki a régi gyári gsi-ért az új gyári Gsi-t cserélt volna :D ) Nekem jobban bejön az új..egyszerübb, de lehet pont azért :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.