Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na fentvan a nyári szett!!! IGEN még csak most tettem fel :D De nemtetszik szerintem nagyon feszíti a futóművet ,ET38 16" 7,5 széles a feló ahogy feltettem pici csapágyhangot halottam de lehet nem azvolt amikor épp csak 30 al gurultam , a téli szettel csendben volt ! De szerintem "árverésre" kerül és sztem csúnya is a felni szthittem jobban fog mutatni! :D Ígysem nagyszám de ha felteszem a csavartakaró lemezt középre egyenesen gusztustalan! Sztem ettől szebb a gyári GSI feni! :D

DSC00869_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC00871_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC00870_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

A jobboldali első rávolt szorulva azt úgy ütötték a belsőfeléről a guminál körbe körbe forgatva hogy lejöjjön remélem nem kapotta futómű és nem attól van pici hangja merthogy arróla feléről hallom , mert volt hogy ku..va nagyot odaütötek neki! :D

Link to comment
Megosztás:

Mekkora jól nézne ki egy 19-es GSI felni...bakker...bitang lenne... :D :D

nekem jó a 15" os is asszem beszélnem kell Diny vel mik a lehetőségeim neki úgyhalottam van pár garesz GSI gyári felója ha még guma is lenne rá legalább ami 2 nyarat kíbír akkor ezeket eladom mert oylan izéééé :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.