Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

őőőő Ez az én statom?? :D :D Ekkora pofám van?? :D :D Szeretek fórumozni Itt meg főleg! Igaz néha becsúszik pár balul elsütött HSZ de attól még jóérzemmagam itt! :D :P

igen, a tiéd. :lol:

Ilyen tempóban szerintem Anti felkötheti a gatyát, mert évvégére igencsak veszélybe kerül az OFF-Mester címe. Pláne ha Gabi is belehúz. :D

Link to comment
Megosztás:

Sztem csak irigykedett zsolesz autójára :D :D

Nem irigykedem.Elég nekem a ződ.LE-ileg, meg kihasználtság szempontjából kedvezőbb az 5 ajtó.Szépnek meg szép, és csak néhány apró módosítás kell, hogy valamilyen szintem GSi felszereltségű legyen.Ez főleg a futóművet érinti, és a 7végén neki is látok a módosítások végrehajtásának.Első stabrúd csere.Aztán majs szépen sorban tovább, ahogy van keret rá, ill. tudok alkeszt szerválni.....

Miondenesetre ezt is sokan benézik, dehát ki van írva a hátuljára hogy 2.0 és hogy 16 Volt! :D Ez nem csak dísz! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem irigykedem.Elég nekem a ződ.LE-ileg, meg kihasználtság szempontjából kedvezőbb az 5 ajtó.Szépnek meg szép, és csak néhány apró módosítás kell, hogy valamilyen szintem GSi felszereltségű legyen.Ez főleg a futóművet érinti, és a 7végén neki is látok a módosítások végrehajtásának.Első stabrúd csere.Aztán majs szépen sorban tovább, ahogy van keret rá, ill. tudok alkeszt szerválni.....

Miondenesetre ezt is sokan benézik, dehát ki van írva a hátuljára hogy 2.0 és hogy 16 Volt! :D Ez nem csak dísz! :D

Szerintem Xray arra gondolt hogy az a srác irigykedett a verdámra... Nem Te. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.