Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

eltelik egy év és majd te is használhatod a kerékjárati ív és a gumi közti távolságot telefon tartónak! :D

Majd akkor szövegelj ha beraktad a 60as rugókat..... :P :D :D Addig csak hang vagy ;) :D

van tervbe véve össznépi futam.hu látogatás?

Vasárnap mennénk ki,mert akkor van a nagyonn látványosság.Azt még nem beszéltük meg mikor és honnan indulnánk.

Hát nem futam.hu, hanem KOE...King Of Europe...vasárnap lesz Tökölön amúgy...Futamos móka szombaton lesz...de a látványos kocsik már mind voltak szinte versenyen, a maradék még el sem készült, így szinte mindenki ki van tiltva...biztos lesz jó sok Szuzuki, meg Dévúúú... :lol:

Azért ha jobban belegondolsz,nekünk ez csak jó,mert nem lesznek sokan és nem kell sokat sorban állni....... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Senki ne ijedjen meg, az Atom tevékenysége csak odáig tart hogy kijön a villany a kapuján, onnantól a MAVIR, az MVM és Pesten az Elmű szabályozza hogy melyik területeken legyen villany szóval nem ijedtünk meg :D

ÍGY igaz de ha ELMÜ nek vagy MAVIR nak sem lessz akkor aztán szabályozhat! :D :D Namajd ha eccer jöttök megmutatom mitkell kapcsolni a karosszékből hogy káosz legyen :D :lol: Atomtólmeg végképp nem köll tartani! :D

Link to comment
Megosztás:

jaja, tényleg, valamikor meg kéne ejteni... :D

egyik május közepi hétvége esetleg? :D

Gabi, mondtok egy napot és rendezem! :D Úgy kellene hogy akokr az én Műszakom legyen szolgálatba én ugyan szabin leszek (hogy veletek tudjak lenni) de a Művezetőm és a Hállózatis emberke is az legyen műszakbeli , így akkor szabadttére Dízelekbe az az a biztonsági rendszerehez is betudlak vinni benneteket! :D

Link to comment
Megosztás:

Gabi, mondtok egy napot és rendezem! :D Úgy kellene hogy akokr az én Műszakom legyen szolgálatba én ugyan szabin leszek (hogy veletek tudjak lenni) de a Művezetőm és a Hállózatis emberke is az legyen műszakbeli , így akkor szabadttére Dízelekbe az az a biztonsági rendszerehez is betudlak vinni benneteket! :D

Na akkor körberecsegem az emberkéket, hogy kinek van kedve jönni, aztán megbeszélünk egy napot (lehetőleg hétvégére :D ).

Link to comment
Megosztás:

"fórumozik: 2008-01-21 ; hozzászólásai: 1,700 ; 24 óra: 43 ; összes 24♠ órásra vetítve: 11.41%"

És csak úgy pörög még most is! :lol:

őőőő Ez az én statom?? :D :D Ekkora pofám van?? :D :D Szeretek fórumozni Itt meg főleg! Igaz néha becsúszik pár balul elsütött HSZ de attól még jóérzemmagam itt! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Oks, majd akkor egyeztetünk még, egyelőre felvetem itt a szűkebb körben, ki szánja rá magát

megnézni közelebbről is az atomokat :D

Okés asszem oylan 6-7 főig nincs problem (a felett meg jön már egy Biztonsági emberke is a napközitáborral)! ennyi még és tényleg NO limit de ezt pontossan megmondom neked hétfőn!

Link to comment
Megosztás:

Okés asszem oylan 6-7 főig nincs problem (a felett meg jön már egy Biztonsági emberke is a napközitáborral)! ennyi még és tényleg NO limit de ezt pontossan megmondom neked hétfőn!

Oks, indítottam egy topicot az egyéb találkozóknál, szerintem nem is leszünk majd nagyon többen... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.