Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ma hűűűdenagyonkitakarítottam az Ódit...kárpittisztátás minden volt...jövő héten elviszem az első lököst lefényeztetni, meg utána való héten vezérléscsere...

Olyan szép lett, hogy el sem adom... ;) :D :lol:

Tényleg nagyon csillog,láttam a benzinkúton :D :D :D De azért add el :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát bármennyivel is drágább lesz...nem mindegy, hogy 5 lici, vagy 15...az azt jelenti, hogy ha a gázolaj 400 HUF lesz míg a benya 300, akkor is 2000 lesz a dízellel 100km míg egy S6-tal 4500...

Azért sokmindent elhiszek,de azt nem hogy 5 litert fogyaszt bármelyik audi amit belinkeltél....Ervin seatja fogyaszt 7liter körül,és ez azért kicsivel nehezebb....De tény hogy kevesebbet fogyaszt,mint az s6,de viszont az általad belinkelteknél lényegesen szebb kivül belül :D ha lehet akkor most tényleg PDTDI-t vegyél :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ervin Seatja az anyjába fel van húzva, úgy fogyaszt annyit...

Én az enyimet tudom...azt, hogy ha hosszútávon megyek vele akkor 4.5 lici, ha városozok, akkor nagyon max a 6, de akkor rövidtávozok, meg nyomom is neki...

Mellesleg ennek is gyönyörű a belseje...

Ráadásul Robién is lehetne egyből vezérlést cserélni...meg zőőőőd... :D amúgy szép... :D

Link to comment
Megosztás:

úgy üvöltöttem miután letettem a telefont, hogy átnéztek a szint másik végéből, hogy kit ölök meg :D :D :D

még egy ilyen juzer és letépem az egész kib@szott tetves kormányt a kocsit be beleb@szom a gödörbe amit itt túrnak mellettünk :D

Miva', hiányzik Afrika? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ervin Seatja az anyjába fel van húzva, úgy fogyaszt annyit...

Én az enyimet tudom...azt, hogy ha hosszútávon megyek vele akkor 4.5 lici, ha városozok, akkor nagyon max a 6, de akkor rövidtávozok, meg nyomom is neki...

Mellesleg ennek is gyönyörű a belseje...

Ráadásul Robién is lehetne egyből vezérlést cserélni...meg zőőőőd... :D amúgy szép... :D

Szép,csak a kinti ára 3.5milka + regadó elég húzos :D

Link to comment
Megosztás:

A talált sör legednája miiiiiiii ? :D :D :D

Jóvan na bocsesz, a kövi tálcát én állom majd blitzen Pestának. A mai napig nem tudom egyébként hogy hogy találtuk azt a sörmennyiséget, de videjót se láttam az eseményről, amúgy is csak azt vettem észre hogy valaki kötözködik de mire megkérdeztem mivan már 4en voltak ott. Coupe a villám pl :D

Link to comment
Megosztás:

Jóvan na bocsesz, a kövi tálcát én állom majd blitzen Pestának. A mai napig nem tudom egyébként hogy hogy találtuk azt a sörmennyiséget, de videjót se láttam az eseményről, amúgy is csak azt vettem észre hogy valaki kötözködik de mire megkérdeztem mivan már 4en voltak ott. Coupe a villám pl :D

Soha nem innék meg annyi sört :D

Betudtuk bulifokozás eszközének :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.