Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez a 350z kicsikocsi ami Ringtalin is volt? Dúúúúrván megy az a gép. :D :D

Az bizony. Hát ja végre jol belőttem a karbit és a váltót most már jó úgytünik. Elég haladós lett de a ringmozi talin nemigen ment jol mert össze vissza elpattogott és kicsi is volt a hely. Fel se tudott gyorsulni normálisan.

Ja felkeményítettem a rugókat és így kb 1-1.5cmre van most az alja a földtől viszont mintha konik lennének benne. :D Kicsit könnyebb ültetni mint a sima autókat. Kb 10mp és már csak 0.5cmre van a földtől :D

Link to comment
Megosztás:

Az bizony. Hát ja végre jol belőttem a karbit és a váltót most már jó úgytünik. Elég haladós lett de a ringmozi talin nemigen ment jol mert össze vissza elpattogott és kicsi is volt a hely. Fel se tudott gyorsulni normálisan.

Ja felkeményítettem a rugókat és így kb 1-1.5cmre van most az alja a földtől viszont mintha konik lennének benne. :D Kicsit könnyebb ültetni mint a sima autókat. Kb 10mp és már csak 0.5cmre van a földtől :D

Viszont azt a terepjárót láttad? Aztmondta a srác hogy 25ccm-es, de az ment mint a mérgezett egér... Bütykös gumikkal úgy tépte a füvet... Öröm volt nézni... :D :D

Ott még egyenetlen is volt a talaj ráadásul... Haverral nagyot röhögtünk mindíg amikor arra a betonpuklira irányítottad. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Viszont azt a terepjárót láttad? Aztmondta a srác hogy 25ccm-es, de az ment mint a mérgezett egér... Bütykös gumikkal úgy tépte a füvet... Öröm volt nézni... :D :D

Ott még egyenetlen is volt a talaj ráadásul... Haverral nagyot röhögtünk mindíg amikor arra a betonpuklira irányítottad. :D

Láttam de csak kicsit és igen haladós az is ám. De az nem 1/10 hanem 1/5 volt asszem. 25ccm-s nincsen 1/10ben.

Link to comment
Megosztás:

Láttam de csak kicsit és igen haladós az is ám. De az nem 1/10 hanem 1/5 volt asszem. 25ccm-s nincsen 1/10ben.

Igen, az nagyobb volt. Azt lestük hogy elöl hátul tárcsafék volt rajta. Komoly gép lehetett... Én is gondolkoztam már ilyen kis ótó vásárlásán, de egyenlőre nem fog összejönni... Majd talán egyszer. :D

Link to comment
Megosztás:

Pista a billentyűzetet csütörtökön vigyem vagy mi? Ezek szerint tök fölöslegesen hurcolásztam a bkvn?

Ma én is itthon maradtam és döglöttem meg hamár ráértem és korán keltem mert reggel még megnéztem milyen a forgalom, akkor fogtam és darabokra szedtem a kisautót, letakarítottam és összeraktam. Megnéztem a mind a 2 fogaskerék a difin kb 1-2 mmrel kisebb mint a gyári, ezért nem haladt a kocsika. Az alu váltó fogaskerekek legyilokolták a műanyag difi fogaskerekeket. Ha ugyanezt veszem akkor darabja 570ft (anyagi csőd), de inkább nézek alut, lehet hogy az egy ezres is van. :D

Ja mkv kiterjesztésű filmeket mivel lehet megnézni, mert felraktam a matroska video kodeket de kurvára csak hang van így is. Nincs valakinek valami konvertere mkv-ról dvdre? Persze kéne serial is hozzá.

Egész nap döglesz és este kérdezed meg, hogy kell-e a billenytűzet ? :D :D

Link to comment
Megosztás:

szervező:

Észak-Magyarországi Tuning Club

helyszín:

Mezőkövesd repülőtér

dátum:

2008.05.17

kezdés:

10:00

belépő:1200ft

Info

Nagy küzdelmekárán,de ismét meg rendezésre kerül észak magyarország legnagyobb tuning találkozója a mezőkövesdi repülőtéren pünkösd vasárnapján inmáron harmadik alkalommal!A rendezvény tuningtalálkozó és minden ami manapság ehez tartozik!Tuning találkozó klubokna,gyorsulási versenye,szlalom,drift?,hangnyomás mérés,szépségverseny,kipufogómérés,bemutatók!Bővebb információ egy kicsit később! Már most készülj fel!

Link to comment
Megosztás:

Mondom a MÁV-os műszaki zseninek hogy szemét egy társaság vagytok, remélem csődbe megy minél hamarabb, erre ő, csődbe? nem kicsit virágzik a cég, mondom nem is csodálkozom ha a felét fizetitek ki a kárnak, mint például az én esetemben.. de látom fogott az átok :D még is csődbe mennek :D

Link to comment
Megosztás:

Mondom a MÁV-os műszaki zseninek hogy szemét egy társaság vagytok, remélem csődbe megy minél hamarabb, erre ő, csődbe? nem kicsit virágzik a cég, mondom nem is csodálkozom ha a felét fizetitek ki a kárnak, mint például az én esetemben.. de látom fogott az átok :D még is csődbe mennek :D

Úgy emlékszem, te nem mentél utána a dolgoknak eléggé... én mondtam mit kell, de te nem tiportad végig... :D

Ugyanígy nem fizet az allianz sem, megnyugtatlak :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, emlékszem hogy mondtad, de már nem volt erőm vívni! :D

De most is az Allianznál kötöttem, drágább volt mint sok másik de a lakás és az életbiztosításunk is itt van, egyik biztosít sem jó, de szerintem ha én okozok kárt nem fognak újjal mutogatni hogy hol van biztosításom!

Link to comment
Megosztás:

Igen, emlékszem hogy mondtad, de már nem volt erőm vívni! :D

Hát remélem töbször nem kell végigjárnod az utat, de azt kell mondjam, szinte mindegy kinél van a károkozó,

mindenhol tortúra, mire fizetnek egy elfogadható összeget... azt már nem is ecsetelem, hogy tőlünk nyugatabbra

minden egyéb költséget is szó nélkül állnak, hogy az embernek még csak a lelki törését is elfeledtetik az autója törése

miatt :D

Link to comment
Megosztás:

De most is az Allianznál kötöttem, drágább volt mint sok másik de a lakás és az életbiztosításunk is itt van, egyik biztosít sem jó, de szerintem ha én okozok kárt nem fognak újjal mutogatni hogy hol van biztosításom!

Mint mondtam, szinte mindegy, ha fizetnie kell a biztosítónak, mindegyik ugyanúgy le akarja húzni az embert...

személyes tapasztalatom ugye pont allianzos :D

Link to comment
Megosztás:

Hát remélem töbször nem kell végigjárnod az utat, de azt kell mondjam, szinte mindegy kinél van a károkozó,

mindenhol tortúra, mire fizetnek egy elfogadható összeget... azt már nem is ecsetelem, hogy tőlünk nyugatabbra

minden egyéb költséget is szó nélkül állnak, hogy az embernek még csak a lelki törését is elfeledtetik az autója törése

miatt :D

Bár így lenne itt is! :D

Link to comment
Megosztás:

Holott horribilis összegeket fölöznek le a biztosítók minden évben...

Egy régebbi netes statisztika szerint a biztosítók a bevételük 50%-át sem fizetik ki a károkra... a többi marad zsebben,

aminek csak kis része a működési és fejlesztési költség. :D

Link to comment
Megosztás:

azt már nem is ecsetelem, hogy tőlünk nyugatabbra

minden egyéb költséget is szó nélkül állnak, hogy az embernek még csak a lelki törését is elfeledtetik az autója törése

miatt :D

Ha nálunk is olyan lenne az emberek hozzá állása mint tölünk nyugatabra,és nem élnének ezzel vissza akkor nálunk is olyan lenne :D De amíg emberek abból élnek hogy autókat törnek meg lopnak addig ez nem fog másként müködni sajnos :D

Link to comment
Megosztás:

Ha nálunk is olyan lenne az emberek hozzá állása mint tölünk nyugatabra,és nem élnének ezzel vissza akkor nálunk is olyan lenne :D De amíg emberek abból élnek hogy autókat törnek meg lopnak addig ez nem fog másként müködni sajnos :D

Ígyvan, lassan nálunk ez is hungarikum lessz mint a gulyásleves,,, ha sztmondják Magyarország akkor biztosítási csalások fog eszébejutni a turistának a gulyás mellé :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.