Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na má én is írok picit. Tegnap én is élveztem a szigetet főleg a végét, mikor már nyugi volt. A Bocira meg büszke vagyok hogy jol megy és ezek után mégjobban várom az xe-t bele, de az még kb félmillio év múlva lesz. Amit sajnálok hogy Davey nem jött egyet mert azért így csak XE-k ellen menni egy NE-vel elég egyértelműnek tünt a végeredmény már indulás előtt.

A videókat amiket csináltatok tegnap majd ha lehetne látni jo lenne. Hazafelé mondjuk csak vicből gyorsulgattam nem gondoltam ám komolyan 3 személlyel hogy van valami keresnivalóm is ott, meg Coupenak már mondtam multkor is a hungárián azon a szar szakaszon én nem nyomom. De zsír volt a tegnap.

Link to comment
Megosztás:

Amit sajnálok hogy Davey nem jött egyet ...

Jóvanna, én is kiváncsi vagyok rá, de még nem érzem 100-asnak a kocsit. Még lapátolok rajta kicsit, és legközelebb, mindenképpen megnézzük, ( hogy-hogy érek hamarabb én a célba... :D ) :D

De zsír volt a tegnap.

Tényleg jó volt... :D

Link to comment
Megosztás:

Néger qrva áll az utcasarkon, és leszólít egy fickót:

-Szia! Hazakísérsz?

-Aztán mit kezdek én Afrikában?

:D

LOL látom megártott a sok fejbelövés :D (de azé jó volt)

Videók.. majd ha lészen egy kis időm, felrakom.. bár 5:30kor indulok melózni.. és csak 18-kor végzek :lol:

Mondjuk a szigetes videóknak az eleje élvezhető csak..sajna zoom közben nem akart rendesen fókuszálni.. valszeg kevés volt a fény neki.. mégis csak egy fényképező,és nem kamera :D

ui: az én kocsim megy a legszarabbúl ;) meg nyekereg, hajókázik, stb.. csak hogy sííírjak egy kicsit :D (de nekem nincs chip chip, kupak, 100-as benya csak auchan 95 :P mi volt még tunning? :D :D

Link to comment
Megosztás:

A mai napom elvan ba..va délelőtt 6-14:00 haza aztán este 22:00- másnap reggel 6-ig meló!! :D :D Tudom hogy kő a villany de enyire?? :D

MINDENKI KAPCSÚJA KI A GÉPÉT OTTHON!!!!!! KÜLÖMBEN GOMBA!!!!! :D :lol: :D (Vicc) Na mindenkinek szép napot mára GO MELÓ!!! ;) Most jól kisírtam magam!! :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

Néger qrva áll az utcasarkon, és leszólít egy fickót:

-Szia! Hazakísérsz?

-Aztán mit kezdek én Afrikában?

:D

:D :D :D

(meglátogatja Redit :D )

Mekkora 1 ki@{}đߤott nyugdíjas vagy :P :D

Nem hajnalban kell buliba cihelődni, és akkor én is megyek :lol:

Nekem az nem buli, hogy 1kor odaérkezünk, aztán mire hangulatba

jönnék, már zárnak is. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.