Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Pár rugótól még nem lesz Astrából honda.....

Korán elment a Suzuki club aztán Pehi elkente az astrák száját amíg nem jött Coupé Lanti autójával(meg Diny is asszem)...... és bebizonyították h egy xe valóban 35lóval erősebb mint egy ne:lol: :D :D

De amit utána Coupé levágott azon sírtam a röhögéstől(Elverte Dinyt is Lanti autójával)

Ezt én is élvezném naphosszat :D :D :lol: :D :D

Da majd ők hitelesebben elmesélik mert közben a megfagyással kűzködtem

Na szép.így még mindíg úgy hangzik hogy az én autóm még ugyan úgy szart megy.

Pedig nem is.

Meg én is tudnám mondani a szarabb oldalról indultam :P

Egyébként tényleg jó volt.

Link to comment
Megosztás:

Korán elment a Suzuki club aztán Pehi elkente az astrák száját amíg nem jött Coupé Lanti autójával(meg Diny is asszem)...... és bebizonyították h egy xe valóban 35lóval erősebb mint egy ne:lol: :D :D

De amit utána Coupé levágott azon sírtam a röhögéstől(Elverte Dinyt is Lanti autójával)

Ezt én is élvezném naphosszat :D :lol: :D :D :P

Da majd ők hitelesebben elmesélik mert közben a megfagyással kűzködtem

Miről maradtam le tegnap ;) de az iveco se volt rossz :D

Link to comment
Megosztás:

Na szép.így még mindíg úgy hangzik hogy az én autóm még ugyan úgy szart megy.

Pedig nem is.

Meg én is tudnám mondani a szarabb oldalról indultam :D

Egyébként tényleg jó volt.

Neeeeeeeeeeeeeem :D Vissza tért a kocsidba az erő,hála a kék spricniknek,de sajnos megint jobb voltam :D :D :D :lol:

Lanti jól megy a kocsid csak szerintem hozzá szoktál :P :D

Link to comment
Megosztás:

Ez egy kedves történet, de mit csinálsz ha nem ilyen jófej a másik (egyébként hibás) fél biztosítója?

Vagy kitört a hippiszellem és legyen mindenki jó a másikhoz mert akkor jobb lesza világ? (egyébként ez igy lenne de nemlesz)

Vagy vegyen mindenki eredeti cd-t mert akkor szegény kiadók majd tudnak engedni az árból? :D

Akkor bemegyek és rájukborítom az asztalt :D

Link to comment
Megosztás:

Figyu!

Nekem volt most dolgom biztosítóval,mind szarrágó!

K&H-s volt a barom,ha nem telózok el 17E-t ma sem lenne pénz belőle!

Szal ne gyere nekem azzal,hogy így nagy biztósító,meg úgy nagy biztosító...baromság.

Na jó psze ha buziskodnak akkor buziskodnak mindegy melyik biztosító! :D

Link to comment
Megosztás:

Kinek van sok ilyen stílusú zene a tulajdonánban???
EZ NAGYON COOOL :lol:

ahhahahaa egy jo kis rotyogós psy :D :D itt a nyár lehet menni szabadtéri rotyogásra :D

Ozorán Atmos, Halucinogen, Juo Reaktor live....és egy igazi csemege: Sphongle chill set :D

nekem van egy régi Astral Projection cd a kocsiban de az inkább még goa, ez meg inkább psy

Link to comment
Megosztás:

ahhahahaa egy jo kis rotyogós psy :D :D itt a nyár lehet menni szabadtéri rotyogásra :D

Ozorán Atmos, Halucinogen, Juo Reaktor live....és egy igazi csemege: Sphongle chill set :D

nekem van egy régi Astral Projection cd a kocsiban de az inkább még goa, ez meg inkább psy

GOA PSY jöhet minden :lol: :D Most szedttem le jópár 2008 as albumot!!!!! :D Nagyon kemény zene :P

Link to comment
Megosztás:

Azért Redi egy ilyen szabadtérri bulin ,,, nem lenne rossz pár csinosabb ázsiai egyed cofját hátulról meghúzgálni :D :D :D :D

Abbol amit linkeltél (Gathering) megvan a 2002-es meg a 2003-as teljes film. Azért annyira nem flash 2 napja táncoló full szétcsúszott csajokat látni rajta :D

Egyébként jövő nyáron lehet megyünk Japánba mert az évszázad leghosszabb napfogyatkozása onnan lesz a legjobban látható állítólag...természetesen a Gathering bulin leszünk ha megyünk :lol:

Link to comment
Megosztás:

Abbol amit linkeltél (Gathering) megvan a 2002-es meg a 2003-as teljes film. Azért annyira nem flash 2 napja táncoló full szétcsúszott csajokat látni rajta :D

Egyébként jövő nyáron lehet megyünk Japánba mert az évszázad leghosszabb napfogyatkozása onnan lesz a legjobban látható állítólag...természetesen a Gathering bulin leszünk ha megyünk :D

Hínye de jóleszs valakinek :D Hozz haza a Klubnak egy Ferdeszemű csajt kabalának! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Naaaaaaaaa, lécciiiiiiiiiiiii! :D

Redi!

Afrika meg Japán? Hehh... 80 nap alatt a föld körül? :D

Jómegy a "kisembernek", minőségi pénzverdéje van! jók a másolaltok :lol: :D :D :D Gabi vegyük rá ha megy japánba hozzon egy fruskát onann! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.