Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mivel én csak jó messziröl láttam olyan kocsit amibe van, így ezt most passzolom.. de bekaqpcs-kikapcs... világit-nem világit?... :D

Ezaz hogy bekapcs kikapcs gomb van, egyszer megnyomtam, elkezdett világítani és azóta hiába nyomom nem tudom kikapcsolni. Most azt nem tudom hogy akkor van bekapcs ha világít vagy akkor ha nem. Meg hogy miért nem tudom kikapcsolni ha bekapcsoltam vagy fordítva. :D :D

Link to comment
Megosztás:

PCS,

Asszem van hova gyorsulnia az rc-nek :http://www.youtube.com/watch?v=VVdkKnSqRlY :D

Ezz igen! :D Nagyon faja! :D Ez robbanó motorosvolt vagy elektromos?

Nekem ez volt a legkomolyabb RC-m egy 4WD-s VIP Porsche festés összeszerelés sajátkezű! Így az életbesem mentvolna mint a videón de azért nagyon szépen gyorsan stabilan futott versenyen! :lol: Imádttam csak Drága volt hozzá minden, Tamiya volt a gyártó! Amúgy Stock kategóriában versenyeztem! :D

DSC00849_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ezaz hogy bekapcs kikapcs gomb van, egyszer megnyomtam, elkezdett világítani és azóta hiába nyomom nem tudom kikapcsolni. Most azt nem tudom hogy akkor van bekapcs ha világít vagy akkor ha nem. Meg hogy miért nem tudom kikapcsolni ha bekapcsoltam vagy fordítva. :D :D

Szerintem nem kell az neked :lol:

Tegnap Dini : várjááááááááá, még nem kapcsoltam ki a kipörgésgátlót ! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ezaz hogy bekapcs kikapcs gomb van, egyszer megnyomtam, elkezdett világítani és azóta hiába nyomom nem tudom kikapcsolni. Most azt nem tudom hogy akkor van bekapcs ha világít vagy akkor ha nem. Meg hogy miért nem tudom kikapcsolni ha bekapcsoltam vagy fordítva. :D :D

Nekem Kivan égve :D :D De érezhető mikor kikapcsolod !!!! Másképp húz az autó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm szépen... Elég lepusztult még szerencsétlen, ami a belsejét illeti, de idővel majd helyrejön. :D

Itt az ideje akkor hogy egyedi belsőt épts az "ERŐMŰNEK" :D Mindíg is tetszett a fekete szín!!! Lehet ha fújatom fekete lessz nemérdkel hogy sokvan belőle :D

Link to comment
Megosztás:

Itt az ideje akkor hogy egyedi belsőt épts az "ERŐMŰNEK" :D Mindíg is tetszett a fekete szín!!! Lehet ha fújatom fekete lessz nemérdkel hogy sokvan belőle :D

Ez sötétszürke... Nekem tetszik. Szerintem nem sok különbség lenne a fekete és ez közt, szal nekem egyenlőre marad. Én is mindíg fekete autót akartam egyébként, de a sötétkék után ez most full feketének tűnik. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.