Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát kiviszem de sokat nem fog menni, megnéztem mi a baja és nem tett jót neki a sok fémszál maradvány sajna. A váltó egyik áttét fogaskereke megkopott nem kicsit. Megy amíg megy :D

Antit ki tudom vinni ha nem tallálna ki a lurdyhoz, vagy jöhet mögöttem :D A Boci itt ll a parkolóban már.

Link to comment
Megosztás:

köszönöm!

elég rég óta terveztem ezt a belsőt...nem egy hasamraütős terv volt...

szerintem megy a kék külsöhöz...de amugy nem tervezem ezt a külsö szint megtartani... sok idö mire kap egy másik fényezést...

190e ft körül volt az elkészités...

volt aki pesten 700e ftot akart ugyanezért elkérni de legtöbben 3-4-500e-t...

és nem mellékesen Köszönöm Albertnak hogy segített állást találni és igy egy motorcserén és egy belső átalakitáson vagyok tul!

Link to comment
Megosztás:

és nem mellékesen Köszönöm Albertnak hogy segített állást találni és igy egy motorcserén és egy belső átalakitáson vagyok tul!

Lacikám szivcsi tudom hogy sokat segitettem de hülyéknek nem tenném. Ennyi. holaszmájlileeeeeeeeeeeeeeee e

Azér sose vegyél mérget a melódra tudod hogy nem tuti állás jelenleg sajna de a tapasztalattal Q sokra mész hiddelll!!!!!!!!!!

Sajna a lurdi kimaratt de hazamegyek szuzukitakszival sosevoltijenyo eeeeeeeeeee

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.