Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem vagy egyedül...csak kiváncsi lennék arra, hogy ki a f@szom melózik...mert a bevásárló központok ilyenkor is tele vannak..a maradék meg netezik, és offolja a fórumokat... :D

Dolgozzanak a szegények... Ma pihenőm van illetve leszíták orvosin a vérem stb.... :D

Link to comment
Megosztás:

Na látom.... rossz lábbal keltél.... , nemköll idegeskedni! :D

????

Mármint itt bent a kollégáknak megmutattam először a hirdetést, aztán Redi hsz-t aztán a létrámat aztán az F19 hűlt helyét aztán a fotosoppot és akkor. Csak nem mindig használok szmájlikat mer elég uncsik.

Amúgy nagyon megy Neked ez a fotosoppolás, a fórum topikba is amiket beraktál a második még jobban tecc.

Nekem is meg kéne tanulnom, ha még Sárga Zoli is tud fényképboltozni akkor én mérnem :D

Link to comment
Megosztás:

????

Mármint itt bent a kollégáknak megmutattam először a hirdetést, aztán Redi hsz-t aztán a létrámat aztán az F19 hűlt helyét aztán a fotosoppot és akkor. Csak nem mindig használok szmájlikat mer elég uncsik.

Amúgy nagyon megy Neked ez a fotosoppolás, a fórum topikba is amiket beraktál a második még jobban tecc.

Nekem is meg kéne tanulnom, ha még Sárga Zoli is tud fényképboltozni akkor én mérnem :D

Húúú Azthittem hogy azért írod mert elhülyültem a dolgot :D Nem volt lolos smile sem és teljesen abban voltam hogy izéééé :D

Link to comment
Megosztás:

Hidd el nem annyira jó így melózni...mondjuk stressz meg lelkiismeretfurdalás az már ismeretlen számomra ilyen téren... ;)

Hát nekem pont iylen melóm van mint neked , ülök a babérokon és várom hogy szóljanak: gyere már ki ez meg ez nem megy nincs villany nem megy a szivattyú eztkell kikötni meg azt be ,,,, nemsok dolgom van bár most 1 Blokk átrakás alatt! Úgy el lustultam bent hogy hihetetlen! Fáj mindenem előző melóhelyemen (E-on) napi 30-40 karómászás edzésben tartott de most :D :D Lusta disznó lettem! És igen is árt az egészségnek!!!!!

Bár a karom még így is 50 es de jólvan kit érdekel az a 10cm minusz :D :D :lol: :D :D :P (viccvolt)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.