Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Neked szerintem inkább egy féltengely kellene....Mert tegnap mikor kifordultál eléggé recsegett :D :D

nem biztos h féltengely mert pont azt cseréltük a 7végén és azzal is meg ezzel is xar volt, nem hiszem hogy mind2 rossz lenne.... Bár kitudja... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem az hogy le van fillerezve (ha jól hallottam 1éve) az nem azt jellenti hogy egyből lehet fújni.......Szerintem ezt le kell csiszolni és újra kezdeni az egészet.....De lehet egy fényező jobban ért hozzá..... :D Amúgy szép :D

Megkérdeztem fényező barátomat és azt mondta erre hogy ha ne éri eső akkor semmi baja nem lesz. Garagéban meg nem esik álltalában :D

AMúgy fényezés előtt ha jól kiszárítják semmi gond nem lesz. Eztetet mondta.

Link to comment
Megosztás:

Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem az hogy le van fillerezve (ha jól hallottam 1éve) az nem azt jellenti hogy egyből lehet fújni.......Szerintem ezt le kell csiszolni és újra kezdeni az egészet.....De lehet egy fényező jobban ért hozzá..... :D Amúgy szép :D

Kösz :D

még azér messze van, de nem is az fogja csinálni aki a sárgát meg dinyét stb. csinálta, nah meg azért garázsban állt,de majd a fényező okosít még.....

Metált akkor lehet vagy nem spraybe kevertetni azt nem tudja senki????? :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Kösz :D

még azér messze van, de nem is az fogja csinálni aki a sárgát meg dinyét stb. csinálta, nah meg azért garázsban állt,de majd a fényező okosít még.....

Metált akkor lehet vagy nem spraybe kevertetni azt nem tudja senki????? :D :D :D

Hát ha kijösz holnap Szabibab megmondja neked vagy majd megkérdezem.

Link to comment
Megosztás:

Én nem azért írtam amit írtam hogy elhitessem itt akárkivel hogy a piros a világon a legszebb, csak 1-2 oldallal visszább belinkelt piros gsi nagyon-nagyon szép, és ha olvasná a gazdája a " fuj, és a lefelé mutató ujjakat, biztos rosszul esne neki, mivel ebben az autóban sok-sok pénz és munka van! Nekem volt Fehér autóm is Kék gsi is És most a piros én tapasztalatból tudo mondani hogy sokkal több embernek tetszik a piros gsi-m, 1 hónapja van meg és már legalább 4x jöttek oda megkérdezni hogy hány éves, meg hogy milyen szép, a másik két autónál soha nem volt ilyen! Nem beszélve a lányom visítva ugrált mikor hazahoztam :D

Majd mutasd meg légy szives, hogy kibeszélt itt konkrétan arról az autóról és ki írta, hogy "fujj". Ja, hogy nemtudod.....mert ilyen nemvolt.

Viszont nagyon szép rózsaszín váltód volt a fehér autódban....rofl....és te szólod le a fehér színt? Te melyik bolygón élsz?

Link to comment
Megosztás:

Majd mutasd meg légy szives, hogy kibeszélt itt konkrétan arról az autóról és ki írta, hogy "fujj". Ja, hogy nemtudod.....mert ilyen nemvolt.

Viszont nagyon szép rózsaszín váltód volt a fehér autódban....rofl....és te szólod le a fehér színt? Te melyik bolygón élsz?

amióta fehér asconám van sokkal többen jönnek oda hozzám az autóról beszélgetni mint amikor még szürke asconám volt :D

Link to comment
Megosztás:

Majd mutasd meg légy szives, hogy kibeszélt itt konkrétan arról az autóról és ki írta, hogy "fujj". Ja, hogy nemtudod.....mert ilyen nemvolt.

Viszont nagyon szép rózsaszín váltód volt a fehér autódban....rofl....és te szólod le a fehér színt? Te melyik bolygón élsz?

Mi van?Elgurult a gyógyszer? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.