Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mindenkinek a sajátja tetszik és mindig az a legjobb, én alapból nem kerestem sem fehéret sem kéket, nekem a fehér nagyon alap, amolyan seszínű, a kék meg túl sok van belőle és már senki nem nézi meg, ha lenne szép sárga, mint például a cupe-jé azt vettem volna!

Szerintem egy szépen felpolírozott piros jól mutat,pl én is elégedett vagyok a bordóval,mióta megkapta a gépipolírt. :D

Link to comment
Megosztás:

szép estét!

Látom elvolt a nép "dolgozó" része :D

Csak h ne unatkozzak jövő télen sem:5 ajtós

Van még rajta mit alkotni........

vmi fényezőguru meg tudná mondani hogy Metál festéket ugye nem lehet spraybe kikevertetni, mert a szemcsék a lakkban vannak????

Kár de lehet mégsem....... :D :D :D

Te már megint rossz ksifiu vagy mert nekem azt mondtad hogy nyáron lesz csinálva. Direkt szivatol. Tudod hogy utálom a hideget.

Amúgy a szín és a lakk nekem is külön volt keverve sprayba.

Link to comment
Megosztás:

szép estét!

Látom elvolt a nép "dolgozó" része :D

Csak h ne unatkozzak jövő télen sem:5 ajtós

Van még rajta mit alkotni........

vmi fényezőguru meg tudná mondani hogy Metál festéket ugye nem lehet spraybe kikevertetni, mert a szemcsék a lakkban vannak????

Kár de lehet mégsem....... :D :D :D

Na szép,se tetősin se kilincs és még a szín is ugyan az csak egy kis polír kell rá. :D

Még egy szürke. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem egy szépen felpolírozott piros jól mutat,pl én is elégedett vagyok a bordóval,mióta megkapta a gépipolírt. :D

Én nem azért írtam amit írtam hogy elhitessem itt akárkivel hogy a piros a világon a legszebb, csak 1-2 oldallal visszább belinkelt piros gsi nagyon-nagyon szép, és ha olvasná a gazdája a " fuj, és a lefelé mutató ujjakat, biztos rosszul esne neki, mivel ebben az autóban sok-sok pénz és munka van! Nekem volt Fehér autóm is Kék gsi is És most a piros én tapasztalatból tudo mondani hogy sokkal több embernek tetszik a piros gsi-m, 1 hónapja van meg és már legalább 4x jöttek oda megkérdezni hogy hány éves, meg hogy milyen szép, a másik két autónál soha nem volt ilyen! Nem beszélve a lányom visítva ugrált mikor hazahoztam :D

Régen mikor még csak fekete fehér tv volt, mindenki azt mondta hogy nekünk nem színes a tv-k. :D

Link to comment
Megosztás:

én tapasztalatból tudo mondani hogy sokkal több embernek tetszik a piros gsi-m, 1 hónapja van meg és már legalább 4x jöttek oda megkérdezni hogy hány éves, meg hogy milyen szép, a másik két autónál soha nem volt ilyen!

Faterom mondta,hogy az enyémet is megnézték múltkor,amikor elment vele valamerre vásárolni és kérdezték hány éves.Amikor megmondta nem hitték el.

Link to comment
Megosztás:

Sima nincsen,viszont van szervós és ha azt nem kötöd be akkor lehet ám igazán birkózni. :D

Tudom! :D

Viszont Udi barátomnak kellene jóállapotú szervós kormánymű,ha akad majd szólj!

Mindketten ugyanabban a bajban vagyunk,vagyis lóg a kormánymű bele és menet közben is érezni a kottyanást.

Link to comment
Megosztás:

szép estét!

Látom elvolt a nép "dolgozó" része :D

Csak h ne unatkozzak jövő télen sem:5 ajtós

Van még rajta mit alkotni........

vmi fényezőguru meg tudná mondani hogy Metál festéket ugye nem lehet spraybe kikevertetni, mert a szemcsék a lakkban vannak????

Kár de lehet mégsem....... :D :D :D

Nem akarlak elkeseríteni,de szerintem az hogy le van fillerezve (ha jól hallottam 1éve) az nem azt jellenti hogy egyből lehet fújni.......Szerintem ezt le kell csiszolni és újra kezdeni az egészet.....De lehet egy fényező jobban ért hozzá..... :D Amúgy szép :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.