Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

most egy big-mac menüröl vagy egy versenytankról beszélünk? :D

a német gyárto jelen esetben a trabant, és mivel Anti versenyzésre fogja használni ebböl követtkezöen versenytank :D

ma hoztam el egy bontoból makulátlan állapotban.

nagyon f@sza kis darab. :D

Link to comment
Megosztás:

a német gyárto jelen esetben a trabant, és mivel Anti versenyzésre fogja használni ebböl követtkezöen versenytank :D

ma hoztam el egy bontoból makulátlan állapotban.

nagyon f@sza kis darab. :D

és az sokkal jobb lesz mint a mostmár végre müködő cali tank?

Link to comment
Megosztás:

és az sokkal jobb lesz mint a mostmár végre müködő cali tank?

ha sikerül ezt is összeraknunk rendesen akkor kb 25kg minusz

a cali tankban 10liter benya arra elég h állo helyzetben menjen de ha elindulna akkor ellötyög, ez 10 literrel csaknem félig lesz.

Link to comment
Megosztás:

Úgyan Én nem értek hozzá,de pont nem a hátulján kellene könnyiteni :D

fene se tudja mennyi suly kell neki hátra, 1.9es 60 lábat ment igy, aminél sokkal jobbat nem fog semekkora sullyal.

hátso kerékhajtással hátso motorral 600kgvel és 300 pacival ment a Soma 1.7es 60 lábat

lesulyozni bármikorl lehet a hátulját, de lehet h nem kell bele semmi.

Link to comment
Megosztás:

fene se tudja mennyi suly kell neki hátra, 1.9es 60 lábat ment igy, aminél sokkal jobbat nem fog semekkora sullyal.

hátso kerékhajtással hátso motorral 600kgvel és 300 pacival ment a Soma 1.7es 60 lábat

lesulyozni bármikorl lehet a hátulját, de lehet h nem kell bele semmi.

Persze,csak a nagy slikk segít a rajtnál,de a gyenge motor miatt pont annyit ront rajta felül...sőt....Legalábbis a nagyok szerint. :D

Link to comment
Megosztás:

ha már a könnyités szoba került akkor megemliteném a német gyártmányu versenytankot, 24liter 3410gramm.

Csak a 24 liter benya több mint 3410 g szal ez nem lehet :D

Lanti, elég ritkán vagyok otthon. Kedd, esetleg csütörtök Lurdy előtt jöhet szóba. De ha a Fáy utcai piac közel van Neked akkor itt dolgozunk egymás mellett :D

Link to comment
Megosztás:

Csak a 24 liter benya több mint 3410g szal ez nem lehet :D

Lanti, elég ritkán vagyok otthon. Kedd, esetleg csütörtök Lurdy előtt jöhet szóba. De ha a Fáy utcai piac közel van Neked akkor itt dolgozunk egymás mellett :D

nekem minden közel van, de tény h eredetileg ott lakom

Link to comment
Megosztás:

Csak a 24 liter benya több mint 3410g szal ez nem lehet :D

Lanti, elég ritkán vagyok otthon. Kedd, esetleg csütörtök Lurdy előtt jöhet szóba. De ha a Fáy utcai piac közel van Neked akkor itt dolgozunk egymás mellett :D

senki nem beszél benyárol azt mondtam 24 liter. neg azt h 3410 gramm nem kilogramm.

egyébként a többit jol látod :D

jah a kilogrammot nem te irtad:)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.