Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

1. féket tudsz otthon cserélni, nem feles méret az imbusz. tárcsa cserénél a kis rögzítőcsavarral lehet sok munka, be szokott rohadni

2. nézd meg, ha egy idő után visszaáll a műanyag "sapka" abba a pozícióba, ahol súrolja a szárat, akkor szar az a gátló

5. sachs vagy kayaba ha utcai, és koni ha sport :D

7. csere, 1 óra alatt megvan egy műértő számára. otthon necces, mert kell hozzá 18-as villás, 30-as hosszúlapolt krovafej, és spéci fogó

a gumiharang gyűrűjének rögzítéséhez, valamint kormánygömbfejlehúzóspeciálisszerszám, és egy nagy pájszer. :D

1: jaja.. asszem egy kis kalapácsütés a csavarhúzóra segítet..(nem volt nagyon berohadva.. Szal assszondod,nincs értelme a mart tárcsának? (a fúrt verziót már elvetettem..) ahogy számolom, nekem a sima tárcsa-sima betét bírt 40e km-ert...

2: majd megnézem, de Ez alapján a másik megadta magát.. szal így is, úgy is cserés lesz..

5: valami sport kellene.. nagyon filózok az állítható koni-rugó pároson.. ár-minőség-teljesítményben talán az érné meg legjobban...(nem szándékozok eladni egy darabig a kocsit)

7: ettől féltem..

a hátsó csörgésre nincs ötleted? (ha finoman fékre lépek elhallgat, kézifékre nem...)

SXP = nah ez a szívás!! komoly :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor sorry...

És nem lehet, hogy a csapágyak voltak szarok???

Mert említettél valamit, hogy nem egyforma volt a zacsikban...vagy az sem most volt??? :D

Nem kérdezem, a hogyan tovább részét, de mégis...

az nem ez volt ...

szürkésfekete fém spén pedig nem szarmazik csapagybol csakis öntvényböl

és hogy jön most ide a csapágy ?? mikor olajnyomas nem volt nem a csapagy szorult és ahoz sok sok km kell hogy szar legyen

Link to comment
Megosztás:

Részvétem Sonique :D

Srácok megtudná nekem valaki mondani hogy az a pirossal bekeretezett csőszerű izé micsoda és hogy gyári állapotban mi van ott a becsatlakozásnál? Ha esetleg még egy képet is csinálna valaki nagyon hálás lennék érte. :D

pic0006hq4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Előre is kösz. :D

Szerk.: ez C20XE, bár sztem minden GSI clubos felismerte elsőre. :D

Link to comment
Megosztás:

Részvétem Sonique :D

Srácok megtudná nekem valaki mondani hogy az a pirossal bekeretezett csőszerű izé micsoda és hogy gyári állapotban mi van ott a becsatlakozásnál? Ha esetleg még egy képet is csinálna valaki nagyon hálás lennék érte. :D

http://kepfeltoltes.hu/080401/pic0006hq4_w...ltoltes.hu_.jpg

Előre is kösz. :D

Szerk.: ez C20XE, bár sztem minden GSI clubos felismerte elsőre. :D

Bowden a gazpedalhoz

Link to comment
Megosztás:

Hát ez nem túl vidám... :D :D

Most akkor mi lesz? Szétszed?

Melyik gépműhelyben csináltattad?

En nem szedem szet ottrohad meg ahol van! Makrai ! A tegnapi szeria ma tovabb folytatodott reggel a kibebaszot kölcsöm auto baszott elindulni majdem elkestem taxi 2500 volt! Szuper remelem jon meg valami

Link to comment
Megosztás:

zolibá' szép kis szériád van... rávered az eladóra a moci páffot?

engem felhívott az inkontrolos, és megkérdezte mi van velem? :D mondtam minden rendben, majdnem kész a kocsim, a turbó, amit kidobatott velem 2 hónapja hibátlanul duruzsol az osi (másik OPC-s skac) mocijában, stb. mondom elrontottál valamit valószínűleg. aszondja sajnálja :D köszi

Link to comment
Megosztás:

Még 4 tizedet kell javítani...van még lehetőség...szal rajta vagyunk...most is sikerült 0.6-ot a 200-on...

A bocimobil brutkó időt ment...12.4, és 8.3...a Corsa 13.5-öt...de ott valami érdekesség is történt...mert egész nap 13.7 volt a legjobbja a samarának 13.8, erre a corsa csinált egy 13.5-öt hírtelen... :D ezt jó páran furcsálják...

Link to comment
Megosztás:

14.1 400-on, és 8.9 200-on...Kövi versenyre meglesz a 13 alatt és remélem a 8.9-en is sikerült egy 8.7-et csinálni... :D

nagyon jo lenne a 13 alatt, de egyenlöre probálkozz meg a 14 alattal, ha ekkorát ugrasz az idöben akkor nagyon sokan fogják sasolni a motroteret hogy merre a turbo :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.