Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szerintem ez nem feltétlenül külföldi papiros, lehet hogy magyar csak lejárt a vizsga...

a rendszm sarkából látszik, h P rendszám ergo nincsen magyar forgalmija

közben végigolvastam: a Z annyival jobb, h ki tudsz vele menni az országból, viszont meghatározott időre jó, és érvényes kell hogy legyen a kinti papírja (műszaki, stb.)

Link to comment
Megosztás:

AztaQ... Akkor ez nem csak kívülről brutál hanem megy is. :D

Nagyon érdekes... Szinte minden ki van pucolva a motortérből... Vagy ez még csak félkész kép és nincsenek visszarakva a cuccok? :D

U.i.: még a modikat is megelőztem. :D

jol latod ki van pucolva a motortér .. nem hiányzik innen semmi sem .. vagy nem tul sok dolog :D

itt mar a kabelköteg a kiegyenlitö tartalyok is a helyükön vannak asszem semmi sem hiányzik már rola

igy kezdte

IMG_0018.jpg

aztan ez

enginebay.jpg

és most

IMG_7881.jpg

Link to comment
Megosztás:

jol latod ki van pucolva a motortér .. nem hiányzik innen semmi sem .. vagy nem tul sok dolog :D

itt mar a kabelköteg a kiegyenlitö tartalyok is a helyükön vannak asszem semmi sem hiányzik már rola

igy kezdte

http://i147.photobucket.com/albums/r281/ro...rt/IMG_0018.jpg

aztan ez

http://i147.photobucket.com/albums/r281/ro...s/enginebay.jpg

és most

http://i147.photobucket.com/albums/r281/ro...02/IMG_7881.jpg

Besz*rás :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

nekem is van ilyen hangom... a motor szuper... 7.8 -ra jött ki a fogyija most(max!)...

az én szerelőm a szervópumpára tippelt... ketyegős hang...

Na én is erre tippeltem , de tegnap szíj csere volt és elindítottama mocit úgy hogy nem volt rajta a szervósziv. levettem a szíját. Na ugyanúgy "zörgött" kotoncolt, mondjuk én hidrotőkét még nem cseréltem, nekem az hangos hidegen mostmár 100% ! Melegen az enyémnek sincs semmi hangja sőt ha pl indítás után leálítom,és visszaindítom is megszünik pedíg hideg a motor! :D és nemjövök rá milehet, sztem tőke csere után is hangos lessz! De nekem Anti mondott egy oylat ,hogy lehet a hidrotőke fészke van kikopva a hengerfejeben!

Link to comment
Megosztás:

a tőke járatok kikopása állitolag nem egy sűrű jeléenség... nem kopik az olyan hamar ki... mondjuk ettől még lehet nálad ez van...

a tőkék csattogása elég jellegzetes most hogy már opeles vagy és 16 szelepes majd felfogod ismerni és hozzászoksz :D

az én csattogó hangom elég éles, ... volt aki nekem is főtengelycsapágyat mondott rá... bár a hang nekem az előző motoromnál is megvolt csak általában elnyomta a tőke zaja...

talán a jövőhéten én is eljutok a szerelőhöz és lekötjük mi is...

Na én is erre tippeltem , de tegnap szíj csere volt és elindítottama mocit úgy hogy nem volt rajta a szervósziv. levettem a szíját. Na ugyanúgy "zörgött" kotoncolt, mondjuk én hidrotőkét még nem cseréltem, nekem az hangos hidegen mostmár 100% ! Melegen az enyémnek sincs semmi hangja sőt ha pl indítás után leálítom,és visszaindítom is megszünik pedíg hideg a motor! :D és nemjövök rá milehet, sztem tőke csere után is hangos lessz! De nekem Anti mondott egy oylat ,hogy lehet a hidrotőke fészke van kikopva a hengerfejeben!
Link to comment
Megosztás:

Na én is erre tippeltem , de tegnap szíj csere volt és elindítottama mocit úgy hogy nem volt rajta a szervósziv. levettem a szíját. Na ugyanúgy "zörgött" kotoncolt, mondjuk én hidrotőkét még nem cseréltem, nekem az hangos hidegen mostmár 100% ! Melegen az enyémnek sincs semmi hangja sőt ha pl indítás után leálítom,és visszaindítom is megszünik pedíg hideg a motor! :D és nemjövök rá milehet, sztem tőke csere után is hangos lessz! De nekem Anti mondott egy oylat ,hogy lehet a hidrotőke fészke van kikopva a hengerfejeben!

Cserélj tőkét, én Csergő-től vettem valami leggagyibbat 1700Ft és teljesen jó. Nem mindegy hogy 1700db-ja vagy 10000.

Az egyik szelepfészek már kezdett berágódni, de nincs vele gond, és igaza van Futó Gabinak, ha kikopik a fészek akkor már nem úgy cuppan bele a tőke, lötyögni fog és elengedi az olajat. A tőke beömlő részeit úgy forgattam, hogy a HF olajkiömlő csatornáival egyezenek. Azért nem akarok most a motorhoz nyúlni nagyagyon mert tőkéket, vezérlést cseréltem, teljes fény az autón, gumma, és teljes full polír a felgenen. ha meg lesz a Koni meg a 40-40 vagy 50-50 ültetés akkor szétkapom a moccát ás ránézek, de toom, hogy az is 2 kiló körül fog fájni:(

A guruló ilyen lett: 12136_1206880467.jpg

Link to comment
Megosztás:

Cserélj tőkét, én Csergő-től vettem valami leggagyibbat 1700Ft és teljesen jó. Nem mindegy hogy 1700db-ja vagy 10000.

Az egyik szelepfészek már kezdett berágódni, de nincs vele gond, és igaza van Futó Gabinak, ha kikopik a fészek akkor már nem úgy cuppan bele a tőke, lötyögni fog és elengedi az olajat. A tőke beömlő részeit úgy forgattam, hogy a HF olajkiömlő csatornáival egyezenek. Azért nem akarok most a motorhoz nyúlni nagyagyon mert tőkéket, vezérlést cseréltem, teljes fény az autón, gumma, és teljes full polír a felgenen. ha meg lesz a Koni meg a 40-40 vagy 50-50 ültetés akkor szétkapom a moccát ás ránézek, de toom, hogy az is 2 kiló körül fog fájni:(

A guruló ilyen lett: http://img.carstyling.hu/usercars/00/01/21..._1206880467.jpg

Cserélni fogom mindenképp , a fészekkopásról meg kérdeztem az esztergályos barátomat aztmondta mindent meglehet oldalni , na nekérdezd mire gondolt csak ezt mondta :lol: Nekem INA tőkéket ajánlott a volt tulaj 30 FT ért a 16 DB-t de ha tényleg annyi akkormerem 100% mondani hogy olcsón jutottam a minőséghez! Anti mondta ha ki is kopott egy kettő és a HF jó akkor nefoglalkozzak vele, psze idegesít hogy hidegen oylan hangja van mint egy mákdaráló :D De üzemin meg mintha elemes autó lenne! :D Fényeztetnem nekem is kell a két sárvédőívnél hátul , 1 éve lett csinálva de valamit elszúrt a festő és a gitt berepedtt (sztem vastagvolt) + hátsó+első lökös + motorháztető. Már azon gondolkodom hogy inkább telibe fújatom :D Felnit nekemsem ártana vagy políroztatni vagy újrafestetni. De nagyon gondolkodom azon hogy kellene egy gyári GSI felni jó gumival, a nejemet megyőztem hogy szép az ha énmondom és bólintott :D Amúgy 16" AZEV- 5 küllősöm

van most!

Link to comment
Megosztás:

Nah egy kis beszámoló:

Kb. 9kor indultunk a kutról, el a trélerért, majd irány fót.

Ott felküzdöttük a kadit a trélerre, ami éppen akkora volt, hogy ne essen le rola a kocsi, lekötöztük (ez volt a leghosszasabb procedura :D ), majd aprobb átalakítást eszközöltünk Pista caravánjának a hátsó ívein. Ezt és a kadit a tréleren Redi dokumentálta ugyhogy remélhetőleg mihamarabb lesznek képek. Olyan fél 12-12 körül elindultunk, az út alatt sikerült olyan 4x eltévedni és miután már Budapest teljes lakossága látta a kis konvojunk sikerült a jó irányt eltalálni. Kb 1 km-re a pályátol végül sikerült beleszaladni egy igazoltatásba, aholis kiderült hogy se a kadett se a tréler forgalmia nincs nálunk ->10.000Ft :D Nah, kb 14 magasságában kiértünk a pályára, kadi le slickek fel. Nem ér bele, nem log ki olyan bután mint a másik, viszont annyira tapad h Anti szinte képtelen volt melegíteni.

A legjobb idő amit ment az 14.1 lett, 151,72 célvolani sebességgel. Hamar kiderült hogy baromi hosszu a 3. fokozat és ott megtorpan az autó.

A legjobb 60 láb az 1.914 lett, illetve a legjobb 200as idö 8.9

A legjobb sebesség 400on: 153.25 200on: 133.11

A ringen a legjobb 200as célvonali, ha jol rémlik 117volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.