Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

vezérlés nincs elrakva az tuti...októberben eltettem a kocsit télire és múlthéten vettem elő, azóta ilyen...

Van az a potméter a gázkarnál,azt kikéne mérni vagy cserélni,Losinak az volt car a corsában!

megnézzük köszi, utálom az ilyen hibákat :D

Link to comment
Megosztás:

Kardánnál a szimering mellett...kicseréltük...de hiába... :D

Patyi mesélt valamit, miközben az én omimon is megoldotta a szimmering cserét és a váltóház javítását...

Tőle tudsz okos dolgokat kérdezni ezügyben :D

kabrio megy megy...megállok vele, elindulásnál nem pörög fel csak 1500-2000ig jókat durrog meg röfög utána továbbmegy...hideg-meleg motornál is előfordult már...

főtengely jeladó?

Link to comment
Megosztás:

Kedvenc színészem volt kiskoromban az izaura

Azthittem "Kedvenc színészem volt kiskorában Izaura" :lol:

höHÖhö :D

Gábbbi mozgasd a tested : http://www.youtube.com/watch?v=O666kGBEvF0...feature=related :D

Nyami.. ez nekem is nagy kedvenc.. de ha jól gondolom Gabinak van erre valami történése :D

Komoly... :D :D :D

LooooL.. szegény.. megindúút a fűűűűd :P

Nekem meg jobb hátúl indúlt meg valami..

Ma a jó belvárosban egy macskaköves úton mentem, és hallom hogy csörög valami jobb oldal... drágaságom megkértem hallgatózzon már kicsit.. elöl vagy hátúl?! (elöl már kottyan egy ideje valami, de az csak nagyobb ki-be rugózáskor)

Úgy néz ki hátúlről jön a zaj.. arra emlékeztett, mint pl Petyának volt azzal a fajta Opel felnivel, ami asszem Gabinak is van az omin. A lényeg, hogy a közepén egy fém lap van, és azt lehet rögzíteni.. nah Petyának ez volt meglazúlva.. az adott olyan hangott, amit most hallok.. (nekem nincs olyanom)

És azt is megfigyeltem, hogy ha elkezdek fékezni, akkor mintha megszünne.. (vagy csak a sebesség csökkenéstől :S)

Még nem néztem alá.. majd vasárnap..(holnap 6-18-ig meló)..

Valakinek igy elsődleges ötlete?! nem hangos.. felhúzott ablaknál nem is hallani.. itt is csak azért vettem észre, mert szűk utca,nyitott ablak.. és visszaverődött a hang..

Sima úton nem hallani.. csak ha ratyibb az út, és rázkódik a futómű...

Olyan fémes csilingelő..klattyogó.. mintha valami valamiben lötyögne.. anno hasonló hangja volt a törött első rugómnak is, amiből a törött darabb a rugótányéron csörgött..(nem tudott a lengő tengelyéről leesni)

Nah meg már párszor hallottam olyat, hogy inditás után, valami kis szörcsőgést a jobb hátúlja felől.. (benzintank) benya mindig volt benne.. min a piros tetejéig.. egy 2 max 3 másodpercig ha hallatszott,aztán semmi.. tankot kinyitottam,nem szisszent.. ez mi a gyík lehet? mondjuk ritkán csinálja.. indúlni meg indúl rendesen...

Link to comment
Megosztás:

Nyami.. ez nekem is nagy kedvenc.. de ha jól gondolom Gabinak van erre valami történése :D

Nekem meg jobb hátúl indúlt meg valami..

Hajaj, Zánka 2005... 4 napos sztori... :D

Hátul lehet letörött rugódarab, bár ott nehezebben marad meg, mert nincs nagy peremes rugótányér alul.

Lehet még az is, hogy szétesett a kéziféked a tárcsa alatt. próbáld meg, ha behúzod kicsit a kézit, elhallgat-e.

Mondjuk még akkor is lehet ez, ha nem hallgat el akkor.

A "szürcsögős" hang meg talán attól lehet, hogy fellevegősödik a rendszer hosszabb állás után, amit az AC

indításkor kinyom a visszatérő csövön át a tankba. Annak elég furcsa hangja tud lenni.

Link to comment
Megosztás:

Hajaj, Zánka 2005... 4 napos sztori... :D

Hátul lehet letörött rugódarab, bár ott nehezebben marad meg, mert nincs nagy peremes rugótányér alul.

Lehet még az is, hogy szétesett a kéziféked a tárcsa alatt. próbáld meg, ha behúzod kicsit a kézit, elhallgat-e.

Mondjuk még akkor is lehet ez, ha nem hallgat el akkor.

A "szürcsögős" hang meg talán attól lehet, hogy fellevegősödik a rendszer hosszabb állás után, amit az AC

indításkor kinyom a visszatérő csövön át a tankba. Annak elég furcsa hangja tud lenni.

Írjááá már komolyabb hibákat hééééé.

Paráztasd kicsit :D :D :D :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

AztaQ... Akkor ez nem csak kívülről brutál hanem megy is. :D

Nagyon érdekes... Szinte minden ki van pucolva a motortérből... Vagy ez még csak félkész kép és nincsenek visszarakva a cuccok? :D

U.i.: még a modikat is megelőztem. :D

Link to comment
Megosztás:

bontás :D :D

Hóógy te mindig csak bontanál.. bontanál.. majd beajánlak valami kőmíves brigádhoz..

Írjááá már komolyabb hibákat hééééé.

Paráztasd kicsit :lol:

Óóóó.. elmúltak már azok az idők, amikor kicsit is zörgött valami, már megállt a kaki bennem, hogy hazahoz-é a kicsi kocsi.. :D

Elég régóta vannak hangok.. (nem,nem vok skrizó).. de mióta Coupe jött velem a parkolóban egy kis kört(ami mondjuk nem mérvadó) és azt mondta, hogy "ez hülye.." azóta nem idegesít annyira.. (de azért foglalkozok vele.. ) :D

Gabi: Tank.. háát lehet.. csak ritkán csinálja..

Csörgés: majd vasárnap alánézek...hátha látok valamit.. bele meg..háát nem olyan egyszerű lekapni assem a hátsó tárcsát-dobot..(nekem) talán a nyerget is kell.. nem ééértek én hozzáá :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Ha a hengerenkénti befecsik csattognak azzal mit lehet csinálni, kuka?

Hidrotőke biztos nem mert az most volt nemrég cserélve és azok hidegen is szépen járnak.

Hidegen van még plusz hangom olyan kis diesel-es, jobb alulról jön, de időjárás függő, ez mi lehet főtengely csapágy, szervó szivaggyú, esetleg olajszivattyú? Kicsit melegszik és már csak a befecsik "játékát" hallom.

Link to comment
Megosztás:

nekem is van ilyen hangom... a motor szuper... 7.8 -ra jött ki a fogyija most(max!)...

az én szerelőm a szervópumpára tippelt... ketyegős hang...

Jaja, nekem is jó a moci, mikor vezérlést és tőkéket cseréltem decemberbe, akkor a kompresszió 15 volt 3 hengerbe és az egyikbe 13,7. Le kéne venni a szeró szíját és úgy beindítani, akkor kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.