Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ez a GSI kasztiban és a motorban is különbözik, vagy csak kasztniban?

mert ha jól tudom az X20XEV már csak 136 paci......

volt még ezekben is c20xe, dis gyújtással

olyan van a lacinak és a kombi is olyan, amit venni akarok

meg elvileg ez is, amit te néztél

ha L-alakú a gyertya-takaró, akkor tuti c20xe :lol:

Link to comment
Megosztás:

a fórumra is januárban került fel.... ez tényleg jelenthet vmit.... mondjuk akkor 1,4 m-ért... egyenlőre érdeklődök.. aztán meglássuk....

viszont van benne klíma... :twisted:

upgradeltem a corsa hirdetését is... hifi nélkül hátha többen tolonganak érte :lol:

Link to comment
Megosztás:

mit hordtam le kiskancsó mit vetítesssz :?: :roll:

Béluci! A sárga gsi-nél beszéltük, mielőtt felpattant volna a hood. Aszontad, hogy tuti ecotec és 136 ló, mint a Lacinak. Oszt elmagyaráztam, hogy a Lacinak is c20xe. Oszt beletörödtél. :lol:

Még egy memóriabajnok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem elementáris problémáim vannak opel ismeretek terén, de azt eddig is tudtam,h L4 cartárs 150 pacin csücsül (csakhogy említsem leírás OM oldalán - ajánlom figyelmedbe :wink: és Petya videóját mikor mondja hogy 150lő és ez meg is van mert... , de lehet h csak mikor beszélsz hozzám x perc után kikapcsol az agyam a hülyeségtől, automatikusan routolodsz az automata válasz táborba (csoportok: csajok,stb.. nomeg Te) és ilyenkor Lkalandozom és nem figyelek mindig :roll:

ő jahhh :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :lol: Fogom a hasam.. :lol: Jól elvagytok :wink:

Egyébként igen, 150 de ezt már mindenki tudja..

Kavics: örülök ha megveszed, egyedűl annak nem, amennyiért árúlják.. (1.5 éve 1.6misiért vettem az enyémet)

Bár most nem is néztem mennyi. elvesztettem a fonalat..

AMi viszont fura.. azt írja,van benne ASR... enyémben nincs.. meg állófűtés.. meg fütött üllések.. szal nagyon fullosnak tünik a vas.

Viszont régóta van hirdetve.. kérdés csak hogy miért... :?:

Link to comment
Megosztás:

Kess!

Ugye Veled találkoztam tegnap du-n? (Fóti Cora)

Villogtam, intettünk, örültünk... :lol:

Más..

Tudom, hogy nem ez a legmegfelelőbb topic, de:

Régebben láttam már a fórumon, hogy valaki szervezkedett közös focizás ügyben. Hol tart a dolog? Csak mert szerintem össze lehetne hozni egy kis műfüves őrületet. Itt a jó idő, rengeteg a bérelhető pálya, stb.

Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

jah...az enyémen már nincs :lol:

elég szakadt volt már, úgyhogy le lett kapargatva (asszony megszenvedett vele..)

most csak a rendszámtáblám van a hátsó szélvédőn

mázlim is volt, hogy vasárnap közúti ellenőrzéskor este 9 körül már nem vette észre a pék, hogy nincs megvilágítva :oops: :lol:

bár a visszapillantóból úgy tűnt, hogy elég morcosan nézett a csákó, de akkor már cseszhette 8)

Link to comment
Megosztás:

Ne is mondd :lol:

Áhh pihi volt, így is sikerült 11re hazaérnem :lol:

De vmelyik napra összeszervezhetnénk...

5let?

Én is nyaggatom az Antit hogy legyen már valami, dehát közismerten papírkutya, ha buliról van szó. :lol: :lol: Ricky is írogatott hogy csinálni kéne party, szóval igazán lehetne már valami sörözős minimeet!!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.