Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Zoli tudom hogy mennyit dolgozott Sanya azzal a kasznival de szerintem ami most van Neked az sokkalsokkalsokkal jobb! Kizárt hogy lecserélném!

nem cserélem le, marad a tejeskávé a helyén egyenlőre.....

jah vki elmagyarázná ha van kedve h hogyan működik az üzembentaróival való vételezés(személygépjárműveknél).

Köszi a fáradtságot..... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

nem cserélem le, marad a tejeskávé a helyén egyenlőre.....

jah vki elmagyarázná ha van kedve h hogyan működik az üzembentaróival való vételezés(személygépjárműveknél).

Köszi a fáradtságot..... :D :D :D

Én ha jóltudom ha csak üzemben tartóival veszed jan1-től majdnem ugyananyi mintha névre írod! De zt csak halottam nem 100% !

Link to comment
Megosztás:

azé nem akarom átíratni csak üzembentartóival venni, és arra lettem volna kivi h akko ki nevén lesz bizti stb?????

Nem vagy képes részletes leírni mit akarsz :D

a : biztosítás az ő nevén marad, fordulónap előtt lemondja te kötsz utánna

b : elvileg a bevezetés, kivezetés, bevezetés utána lemondható a jelenlegi biztosítás és köthető a te nevedre

ui: b. pont kapcsán hangsúlyozom : elvileg

Link to comment
Megosztás:

Nem vagy képes részletes leírni mit akarsz :D

a : biztosítás az ő nevén marad, fordulónap előtt lemondja te kötsz utánna

b : elvileg a bevezetés, kivezetés, bevezetés utána lemondható a jelenlegi biztosítás és köthető a te nevedre

ui: b. pont kapcsán hangsúlyozom : elvileg

Köthet ő is biztosítást rá salyátnéven a biztosítónak csak anyi kell hgy belegyen jegyezve mondjuk történetesen üzembetartónak!

De jan 1 től fizetni kell érte és majdnem enyi mint egy névreírás :D

Link to comment
Megosztás:

Ja volt ilyen ha veszel egy autót és kötsz rá egyből üzembentartót akkor a tulajnak kell fizetni évfordulóig. Nem tudom új üzembentartónál hogy van. Ami biztos: ha azt csinálod hogy kötsz egy adásvételit, amit a biztosítónak bemutatsz arra tudsz kötni biztit, és azt az adásvételit utána nem feltétlenül kell máshol is mutogatni :D

Link to comment
Megosztás:

....Köthet ő is biztosítást rá salyátnéven a biztosítónak csak anyi kell hgy belegyen jegyezve mondjuk történetesen üzembetartónak!....

Ilyet mikor csináltál utoljára ?

Mert eddig három irányból kaptuk azon infót -biztosítással foglalkozó emberkéktől - , hogy az üzembetartói bejegyeztetés nem jogalap a meglévő biztosítás felmondásához :D

Link to comment
Megosztás:

Ilyet mikor csináltál utoljára ?

Mert eddig három irányból kaptuk azon infót -biztosítással foglalkozó emberkéktől - , hogy az üzembetartói bejegyeztetés nem jogalap a meglévő biztosítás felmondásához :D

Most a GSI nél! :D Bár ez úgyvolt hogy egy meglévő biztosításom volt, namost mivel elvált ember vagyok és az EX nehogynekem szórakozzon így Kriszta nevén van az autó és én lettem az üzembetartó! Csak anyit kelett csinálnom hogy a biztosítónak kelett egy fénymásolat hogy üzembetartónak vagyok bejegyezve!

A másik dolog hogy amég nincs érvényes biztosítás addíg nem is fognak a nevedre írni semmit! Vagy írsz egy álladásvételit (mert a biztosító nem adja le okmányiroda felé) aztán kész ígymeg a haverom csinálta :D És máris ott a biztosítás :D

UI: A második sorra... Ígyvan az üzembentartói nem jogalap! Hamár van egy biztosítás és psze bonusz is van szépen, az csak akkor lehet ha a megkévő kocsit eladtad! Vagy ha nincs bónusz fogod azt nemfizeted :D Úgy is felmondják a szerződést és nemtudnak micsinálni! Vagy fogod és papíron eladod egy isminek!

Majd visszaveszed egy másik adátsvételivel megondoltam jeligére! A biztosító tőlem amikor a Hondáról hoztam át a biztosítást csak is az adásvételit kérte és mondom okmányirada felé nem jelez semmit csak neki kell ! Ezt meg is kérdeztem szeméylesen és eztmondták csak nekik kell senki másnak :D

Mert ugye 15 napon belül vagy köteles átíratni! ;) És ha mégsem akkor másik adásvételin visszaveszed ennyi! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.