Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát a Diny dugihelyéről annyit hogy nekem is volt egy kicsi kis sarkom a kájha melett de eladta azokat is, pedig megbeszéltük hogy oda rakom nehogy eladja vagy elkallódjanak. Az ABS kábelköteget meg azért nem adja oda mert tudja hogy úgyis nála lesz bekötve :D

Szeret minket a Diny csak néha kevésnek érzi bodméron a zárakat mert valahogy mindíg bejut valaki a műhelybe a kocsijával.

Link to comment
Megosztás:

senator vs astra töréstesztnél annyira nem biztos h a senatorból lehet jól kijönni...

érdemes megnézi pár 20 éves és új autó tesztjét a youtube-on...az újak kb felnyársalják a régieket...(konkrétan asszem 2es volvo vs. renault modus és a volvoból szar se marad)

itt -nem is kettes,,,,

Link to comment
Megosztás:

Ne reklamáljál.....:D :D Már a nevedet is oda írtuk Boci mellé :D Már a gsiklub oldalán is a Te autód :D

Na ez mán haladás. Köszönöm szépen. Már csak új kép kell róla és Pehi Csabi névnek :D

Amúgy lebuktál. Láttunk ma asszonykával mikor a mi oldalunkon álltál a sorompótól nemmessze és vártad Karcsikával a csodát.

Link to comment
Megosztás:

Hát a Diny dugihelyéről annyit hogy nekem is volt egy kicsi kis sarkom a kájha melett de eladta azokat is, pedig megbeszéltük hogy oda rakom nehogy eladja vagy elkallódjanak. Az ABS kábelköteget meg azért nem adja oda mert tudja hogy úgyis nála lesz bekötve :D

Szeret minket a Diny csak néha kevésnek érzi bodméron a zárakat mert valahogy mindíg bejut valaki a műhelybe a kocsijával.

Ja ez így van most is ott foglalja a helyet valami fekete romhalmaz. :D

Link to comment
Megosztás:

Na ez mán haladás. Köszönöm szépen. Már csak új kép kell róla és Pehi Csabi névnek :D

Amúgy lebuktál. Láttunk ma asszonykával mikor a mi oldalunkon álltál a sorompótól nemmessze és vártad Karcsikával a csodát.

Megtettem :D ... Képet nem tudok most felrakni,mert valamiért nem müködik rendesen az oldal....Nem buktam le... :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.