Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Dehogynem, megnéztem, nem gondolod komolyan, hogy mondasz valamit és lesem meg ugye ? :D

Azt még meg kellene kérdezni a kecsekméti srácoktól, hogy mi volt C20XE kombi rendszáma, amit náluk ráncigáltak ki a bankos lefoglalt kocsik közül.

Jajj de alapos valaki :D :D

Link to comment
Megosztás:

Azt még meg kellene kérdezni a kecsekméti srácoktól, hogy mi volt C20XE kombi rendszáma, amit náluk ráncigáltak ki a bankos lefoglalt kocsik közül.

Ha jól emléxem, EZ VOLT AZ A GÉP. A bontós ismi is megnézte, de kiszámolta, hogy éppen ott lenne anyagilag mire ezt helyrehozza, mint ha vett volna egy olyat, amivel lényegesen kevesebb a zűr.Szóval ha ez a kiszemelt áldozat, alaposan körbe kell nézni, mertvoltak vele gyíkok rendesen.Kezdve mind2 oldali féltengelycsuklótól a xar kuplungon át a kéket füstölő motorig a xarrá ült ülésekeig minden.Egy igazi leharcolt verda volt.Nem hinném, hogy annyira komolyan helyre lett hozva.......

A képeken éppen látszik, hogy a fékkel gebasz van..... (Bremsbelage)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ami itt volt nálunk eladó caravan, az nem lett volna rossz vétel, csak az nem engedett az árból, mert "új" gumik voltak rajta. :D

Ez meg, ha sokat költős, akkor lehet felejtős.

Én azt is mondtam Pistának hogy mondja meg a fickónak hogy nem kell a gumi,de még a felni se....van neki vagy 5 garnitúra gumija felnivel :D :D :D Az tényleg jónak tűnt....de ez :D

Link to comment
Megosztás:

A többiben igazad lehet,de mutass nekem olyan gsit amiben nem villágít a bremsbelag.....Az nem ér akinek össze van kötve a két vezeték :D :D

Ebből is látszik, mennyire foglakoztak ezzel a géppel.Nem nagy szám öszekötni a 2 vezetéket.

Mindenesetre 1nek jó lehet, csak alaposan át kell nézni, mi az amit kicseréltek (főleg mire) és mi az ami még erősen cserés.Aztán lehet alkudozni..........vagynem......

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emléxem, EZ VOLT AZ A GÉP. A bontós ismi is megnézte, de kiszámolta, hogy éppen ott lenne anyagilag mire ezt helyrehozza, mint ha vett volna egy olyat, amivel lényegesen kevesebb a zűr.Szóval ha ez a kiszemelt áldozat, alaposan körbe kell nézni, mertvoltak vele gyíkok rendesen.Kezdve mind2 oldali féltengelycsuklótól a xar kuplungon át a kéket füstölő motorig a xarrá ült ülésekeig minden.Egy igazi leharcolt verda volt.Nem hinném, hogy annyira komolyan helyre lett hozva.......

A képeken éppen látszik, hogy a fékkel gebasz van..... (Bremsbelage)

Albert,

Inkább ne_menj_el_egyedül_megnézni_azt_a_kocsit :D

Link to comment
Megosztás:

Beszélgettem a sráccal aki árulja, hátsó ajtót meg a balhátsó kerékívet kellett lakatolni, fényezni. Jobb oldali hibátlan. Én is mondtam neki a Bremsbelagot, közölte ha rálépsz a fékre elmúlik. Hülye fejemmel picit győzködtem hogy ez nem teljesen így van de aztán felhagytam vele mert úgysem fontos.

Mondta hogy banki visszavett autóról van szó, amire beköptek egy nagyon kicsi árat és igazából sok idő után hívták fel őket hogy vigyék, tehát sokat állt az autó. Olajat kellett benne cserélni, meg amit ír is hogy féltengelycsuklók csere. Üléseket mondta hogy szét vannak ülve, a kéken füstölő motorról nem esett szó.

9-16óráig vannak ott tehát nem tudnám ma megnézni.

Így már sokkal kevésbé vagyok lelkes de lehet hogy ha napközben lesz annyi időm akkor odagurulok.

Link to comment
Megosztás:

Mondta hogy banki visszavett autóról van szó, amire beköptek egy nagyon kicsi árat és igazából sok idő után hívták fel őket hogy vigyék, tehát sokat állt az autó. Olajat kellett benne cserélni, meg amit ír is hogy féltengelycsuklók csere. Üléseket

Ha jól emléxem, 6K-ról indult a licit, végül 450e.-ért volt kirakva.Akkor ajánlott rá bontós ismi 390e.-t, és nem adták oda neki.Ez a tag asszem 350e.ft-ért hozta végül el.

Alaposan meg kell nézni.A motor ebként elég sok járás után is gázadásra kéken füstölt.Mármint a kipuffgáz! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.