Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak úgy simán nekemsem tetszik, de ahogy coupe megcsinálta azt a caravant úgymár nagyon tetszik :D

Nekem se tetszett mikor megvettem....Csak kb 15gsi-t néztem meg és nekem egyik se jött be....Olyat szerettem volna ami nincs széthajtva szétrohadva......Ezzel nagyon jól jártam,mert tényleg jó állapotban volt.Ha nem nyúlok hozzá akkor szinte nem is kellett volna ráköltenem.....Mostmár biztos hogy csak caravant vennék,mert sokkal kényelmesebb,nem kell kiszálnom ha hátul valaki ki akar szállni,nem kell azon törnöm a fejem hogy tudok bele pakolni hogy elférjek rendesen....

Link to comment
Megosztás:

Astra GSivel is lehet motorháztetőt szállítani ha nem vagy autista.

Azt a Caravant megnézném szívesen, lehet ha ma eljutok Hemiékhez felhívom a kereskedőarcot.

pistát próbáltam rávenni hogy nézze meg magának,de szerintem még meg se nézte a neten......Pedig képen jónak tűnik. :D

Link to comment
Megosztás:

pistát próbáltam rávenni hogy nézze meg magának,de szerintem még meg se nézte a neten......Pedig képen jónak tűnik. :D

Én írtam már nekik e-mail régebben, nem vettem észre hogy a karosszéria kivitel kombi. :D

Azt írta a csóka hogy most kell kasztnizva és fényezve, azért nem volt róla egy ideig kép mert javításon volt a gép éppen. :D

Szerk.: kell=lett, csak nemtudok írni. :D

Link to comment
Megosztás:

pistát próbáltam rávenni hogy nézze meg magának,de szerintem még meg se nézte a neten......Pedig képen jónak tűnik. :D

Dehogynem, megnéztem, nem gondolod komolyan, hogy mondasz valamit és lesem meg ugye ? :D

Azt még meg kellene kérdezni a kecsekméti srácoktól, hogy mi volt C20XE kombi rendszáma, amit náluk ráncigáltak ki a bankos lefoglalt kocsik közül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.