Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

És túlélték?

Azért 150-nél nem sok autó maradna egyben szerintem.

Ráadásul az nagyon nem hátrány, ha szétesik, inkább a karosszéria szakadjon mezonokra és eméssze fel a mozgási energiát, minthogy leszakadjanak a belsőszereveim, de kívülről türhetően nézzen ki a verda...

a srácnak ráment egy lába.a szemei bevéreztek és ettöl megvakult mind a két szemére.lépét kivették.belül sem volt rendben valami,mert a tárgyalásokon még 3 év után is zacskó lógott az oldalán szerencsétlennek.

nekem a lábam nyomta össze a pedálsor,de ki tudtam szálni egyben.

Link to comment
Megosztás:

Úgyan nem tudom hogy mennyi pénzed van,de azt tudom hogy ha olcsó gsi-t akarsz venni annak álltalában nem szokott jó vége lenni....Úgy gondolom hogy erről Lacce tudna sokat mesélni....

Kb 600am lesz ha elvitték a kocsimat. Aztán minden hónapban kb +100körül ha várok... :D

Link to comment
Megosztás:

600ért már lehet venni aránylag normális gsi-t... nem ér anyit.. és még a sok sorbanállás a xar papirok miatt :D

Ígyvan , és nem hogy aránylag normális én nagyon megvagyok az enyémmel én 650 ért vettem egy 92's évjáratút a galériában ott vannaka képek ! :D Zsolt ha gondolod nézdmeg milyen állapotú! Ha lehet iylet mondani lehet szerencsém volt az autóval mert akinél volt ő is pátyolgatta! :D Korához képest nagyon jó kondiban és karosszéria is jóállapotú! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor szerintem gyüjtögess össze annyi pénzt hogy ne az ár legyen a mérvadó.....

Jaja.

Úgyis lesz vele még elég sok járulékos költség (átiratás, vezérléscsere, olajcsere, egyéb "apróságok"), ami miatt úgyis félre kell tenni rá még vagy 250e-t sajna...

Link to comment
Megosztás:

Akkor szerintem gyüjtögess össze annyi pénzt hogy ne az ár legyen a mérvadó.....

Szerintem is ez lesz a kézenfekvő és ésszerű megoldás... Addig meg beállítom az autóvadászt a hasznaltauto-n és hajnali 3kor mindíg nézem az e-maileimet hogy első legyek aki érdeklődik az autó iránt. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is ez lesz a kézenfekvő és ésszerű megoldás... Addig meg beállítom az autóvadászt a hasznaltauto-n és hajnali 3kor mindíg nézem az e-maileimet hogy első legyek aki érdeklődik az autó iránt. :D

Vagy vegyél caravant az van fent 700ért és klímás is :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ráadásul az nagyon nem hátrány, ha szétesik, inkább a karosszéria szakadjon mezonokra és eméssze fel a mozgási energiát, minthogy leszakadjanak a belsőszereveim, de kívülről türhetően nézzen ki a verda...

Haverom kitalálta, hogy betonból kellene autókasztnit csinálni, mert az nem törne össze. :D Ami persze nem lenne igaz, de nem is ez a vicces benne. :D

Link to comment
Megosztás:

Az nekem nagy... Mit kezdjek akkora kocsival...

3ajtó, GSI optika, C20XE.

csak hiszed hogy nagy :D .....Legalább belefér egy géptető.....gsi optika pénz kérdése,fiatalabb 3 évvel,valószínű hogy kevésbé volt szétütve,van benne klíma.c20xe alap(különben nekem se lenne ilyen :D )

Ott kell élni nem itt a gányba. :D :D

Ezt nem értem :D

Link to comment
Megosztás:

csak hiszed hogy nagy :D .....Legalább belefér egy géptető.....gsi optika pénz kérdése,fiatalabb 3 évvel,valószínű hogy kevésbé volt szétütve,van benne klíma.c20xe alap(különben nekem se lenne ilyen :D )

Szakmám szerint Informatikus vagyok, nem autószerelő, szóval miért akarnék pont géptetőt szállítani benne? :D A külső méreteire mondom hogy nagy, a garázsomba pl be sem férne a másik meg az hogy nem is nagyon tetszenek a caravan kasztnik.

Ezt nem értem :D

Üvegtirgis 1, Csokibácsi :D

Link to comment
Megosztás:

Szakmám szerint Informatikus vagyok, nem autószerelő, szóval miért akarnék pont géptetőt szállítani benne? :D A külső méreteire mondom hogy nagy, a garázsomba pl be sem férne a másik meg az hogy nem is nagyon tetszenek a caravan kasztnik.

Többen vannak itt akiknek nem autószerelő a szakmájuk,de azért kellett vinni egy lököst egy ajtót,egy géptetőt vagy ezt azt...esetleg calibra elejét :D Nem sokkal nagyobb ám mint a 3 ajtós.....Az hogy nem tetszik az már elfogadható érvnek tűnik.... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.