Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tegnap hívott amúgy a srác aki anno megvette a GSI-t...

Megállt a repülőtérnél a GSI...pukkant egyet...aztán leállt...nem indult újra, a cooler csövek állítólag a helyén vannak...0.8 baros nyomáson...szal a dugó olvadás nem igazán valószínű...mert ahhoz, hogy ne induljon el legalább 3-nak kell offolni...az meg azért már nem kis mutatvány...nekem is csak kettőt sikerült 1.8 baron.. :D Atti sem tudja még mi lehet...de kiváncsian várom...

biztos csak vmi test kábel esett le.... az etaonnak nem lehet baja. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

szóval én nem szivesen próbálnám ki mit bír.biztos szubjektív vagyok. :D

nem azt mondtam hogy erősebb a senatornál, én is nagyobb biztonságban érzem magam

az omegában (mondjuk azzal nem is száguldozok :D ). Csak azt mondom, hogy nem

annyira gyenge kaszni az, mint amilyennek látszik :D

Egy gyenge példa: amikor a hátsó futóművet begyűrtem a kaszni alá, a futómű bekötési

pontja egy mm-t sem mozdult el :D

Link to comment
Megosztás:

nem azt mondtam hogy erősebb a senatornál, én is nagyobb biztonságban érzem magam

az omegában (mondjuk azzal nem is száguldozok :D ). Csak azt mondom, hogy nem

annyira gyenge kaszni az, mint amilyennek látszik :D

Egy gyenge példa: amikor a hátsó futóművet begyűrtem a kaszni alá, a futómű bekötési

pontja egy mm-t sem mozdult el :D

Az Omi nekem is nagyon bejövős :D Na abból az MV6 ot kipróbálnám de asszem kövi talin megfűzöm Korit vigyen egy kört az övével!

Sztem ha a GSI-t "Kinőtük" az lessz a következő autóm :D

Link to comment
Megosztás:

Én ittam vele sört (is) de csak szolídan persze :D

Na hát szép dolog. Miután elmentetek kb 15 percel később volt az Anti, utána mi is mentünk, de ha tudtam volna hogy söröztök még egyett akkor utolértünk volna titeket. Mikor elkanyarodtam a hév felé a hungaroringről kicsit elturtam neki és asszem messziről halloták a rendőrők hogy jövök mer amint odaértem olyan 100km/h környékével felnyomatták a kéket de csak figyelmeztetésből. Bent álltak két fa között egy kocsibejárónál. Mire onnan elindultak volna már amúgy se lettem volna sehol :D

Link to comment
Megosztás:

Na hát szép dolog. Miután elmentetek kb 15 percel később volt az Anti, utána mi is mentünk, de ha tudtam volna hogy söröztök még egyett akkor utolértünk volna titeket. Mikor elkanyarodtam a hév felé a hungaroringről kicsit elturtam neki és asszem messziről halloták a rendőrők hogy jövök mer amint odaértem olyan 100km/h környékével felnyomatták a kéket de csak figyelmeztetésből. Bent álltak két fa között egy kocsibejárónál. Mire onnan elindultak volna már amúgy se lettem volna sehol :D

Nekem villantani sem mertek... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Pista mondott nekem Valamit a Ringel kapcsiban beszéltetek arról ??? Tudod egy oldal! vagy valami :D

Most 7végén nem beszéltünk erről. Még Hemivel beszéltem szerdán róla, megpróbálok ma is beugrani a MOTE-ba mert van egy kis elmaradásom amúgy is és akkor megkérdem Hemit hogy meg lehet-e oldani egy domainnévstoppolást.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.