Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

9.53 lett a legjobb...(bár lehet a döntős 9.8 jobb nettó lett mert ebben már a reakció is benne van) végül is tök 8...

Nem igazán lehet ezeket az időket összehasonlítani a nyári 50 fokos aszfalton mértekkel...a szlick sajna nem fért fel...így az utcai gumival nyomtuk...de a 195 elég kevésnek bizonyúlt... :D

elfolyt a váltóolja szép lassan a nap folyamán...de összességében mivel nem egy kiforrott technikáról beszélünk, és a hátsó hajtásnál is szorul valami lesz ez még jobb is...

A 8.5 simán benne van...nyilván nekem is szoknom kell még, hogy néminemű kersztbenmenés is van a rajtnál... :D meg a slick, és hátsó hajtás átnézése...

Köszi srácok a kitartást, jól esett a drukkolásotok...főleg a végén amikor nem tudtuk ki lett a 3. Krisztián arcán láttam, hogy mindjárt kiszedi a kezemből a cigit... :D :D :D

azért én még hozzátenném hogy a döntöben, így utcai gumival és még nehezen nem kicsit indult jobbat a kadett mint a kb 200-220 pacisra mondott full kipakolt plexi ablakos honda, amin slick volt. Nagyon sokat foghat a difi abbol kiindulva, hogy milyen nehezen gurul az autó, azt mihamarabb meg kell nézni.

Coupénak meg szerintem igaza lehet abban, hogy kicsit alul tilt, azt is meg kéne nézni.

Link to comment
Megosztás:

Diny úgytünik bealudt mára nem bírta a tempót. Párszór le is ült de már egész jol bírja a kis bicebóca. Ma kivettük sógorom c18xe-jét és beraktuk a c20xet. Már csak pár dolgot kell megcsinálni, mint pl a kábelhekkelés. Madj rakok fel nem túl jól sikerült mobiltelos képet, hogy hogyan is nézett ki a törött hajtókar a blokk oldalán. Még a deknit is elhajlította.

Ez jött ki

Ez lett belőle

Link to comment
Megosztás:

Diny úgytünik bealudt mára nem bírta a tempót. Párszór le is ült de már egész jol bírja a kis bicebóca. Ma kivettük sógorom c18xe-jét és beraktuk a c20xet. Már csak pár dolgot kell megcsinálni, mint pl a kábelhekkelés. Madj rakok fel nem túl jól sikerült mobiltelos képet, hogy hogyan is nézett ki a törött hajtókar a blokk oldalán. Még a deknit is elhajlította.

Mifene.. kiváncsi volt szegény hajtókar, mi van a hengerfalon kívűűl? :D :D

Erre kivi vok.. majd rakd fel.. katasztrófa turizmus :D

Link to comment
Megosztás:

Előző hozzászólásom szerkesztettem és oda beraktam

Nahát milyen ügyi vagy :D

Azért nem irigylem Dinyt vazze hogy minden 7végén motort cserél dehát mindenki a maga szerencséjének a pogácsa.

Mostanra már tényleg kiégett a jobb hátsó féklámpám és kicseréltem. Persze az izzókészletemben lévő izzó sem működött :S Öcsémnek se volt de találtam a garázsban úgyhogy már nincs Bremslicht.

Motoröl stand meg Oelmangel is csesztetett holott több mint félúton volt a két szint közt. Mindegy, kapott két decit hogy kussoljon.

Meg felraktam a GTE-re a toronymerevítőt de szerintem nem ér semmit, bár jól néz ki és az a lényeg. Le kell még fújassam GTEszínűre és tutiszupi lesz.

És ez egyre jobban teccik c20xe caravan

Link to comment
Megosztás:

...és a hátsó hajtásnál is szorul valami lesz ez még jobb is...

A sperr szorul... :D :D :D

Gratula, elsőre nem rossz! :D

annyi olaj van itt az utcában már a földön amennyiért a MadMaxII-ben öltek volna :D

Már nincs messze ez a jövőkép, tekintve a nyersolaj és a benya árakat... :D

Link to comment
Megosztás:

Talán 1-2-3 éven belül rendeződik Irakban a helyzet és akkor picit normalizálódik a helyzet....mert ami most (és az utóbbi években) megy az kicsit beleb@szott ebbe témába

Másrészt a kínai és indiai piac olyan felvásárlóerő,hogy ez is közrejátszik ebben,mármint a magas árakban.

Link to comment
Megosztás:

Talán 1-2-3 éven belül rendeződik Irakban a helyzet és akkor picit normalizálódik a helyzet....mert ami most (és az utóbbi években) megy az kicsit beleb@szott ebbe témába

Persze, és a kiskínaiakat pl hogy veszed rá, hogy ne vásárolják fel magas áron a készleteket? :D

???

mi ebben a vicces?

Az, hogy annak kell is :D Úgy működik :D

Link to comment
Megosztás:

Valamit rosszul tudsz, ha szerinted meg kell szorulnia egy sperrnek mikor arrébb akarjuk tolni az autot vagy akkor amikor már egyik kerék se pörög ki.

Látom nem vagy vicces kedvedben :D

Na akkor hogy értelmeset is szóljak hozzá, ha egyenes vonalban nehéz tolni, az lehet a váltó olajhiánya miatt is,

vagy a sperr rossz hézagolása miatt is, illetve a támcsapágyak miatt is, amennyiben ilyen módon van abban a

hídban is a difi :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.