Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Há mi megvártuk a végét és 9.8 lett neki a skodának meg 9.4.Iphogy nem lett meg a 3. hely. A rendezés viszont szar volt meg kuva hideg volt ám.

Minden tiszteletem én má szétfagytam teljesen.

9.8 szerintem azért nem olyan húdejó idő, szar ügy hogy nem fért fel a slick hátra :D

DCS Alfák közül kettő f0sta össze magát.

Én meg taxi voltam, mostanra értem haza.

Redi, dicsak most tényleg, az hengerfejtömítés, vagy szelepdekni, mert én is az utóbbira emlékeztem. Rohadtul nem mindegy :D

Link to comment
Megosztás:

9.53 lett a legjobb...(bár lehet a döntős 9.8 jobb nettó lett mert ebben már a reakció is benne van) végül is tök 8...

Nem igazán lehet ezeket az időket összehasonlítani a nyári 50 fokos aszfalton mértekkel...a szlick sajna nem fért fel...így az utcai gumival nyomtuk...de a 195 elég kevésnek bizonyúlt... :D

elfolyt a váltóolja szép lassan a nap folyamán...de összességében mivel nem egy kiforrott technikáról beszélünk, és a hátsó hajtásnál is szorul valami lesz ez még jobb is...

A 8.5 simán benne van...nyilván nekem is szoknom kell még, hogy néminemű kersztbenmenés is van a rajtnál... :D meg a slick, és hátsó hajtás átnézése...

Köszi srácok a kitartást, jól esett a drukkolásotok...főleg a végén amikor nem tudtuk ki lett a 3. Krisztián arcán láttam, hogy mindjárt kiszedi a kezemből a cigit... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

én felrakattam szerdán...azóta egyre sz.arabb az idő :D :D

Most milyen szépen süt a nap de késő délutántól délnyugat felől egyre többfelé valószínű eső, zápor, néhol zivatar, késő estétől nyugaton és északon havas eső, havazás is lehet. Délutántól többfelé megerősödik a keleti, északkeleti szél, zivatarok környezetében viharos széllökések is előfordulhatnak. A hőmérséklet délután 7 és 12, este 2, 7 fok között valószínű. Aztán holnap az éjszakai órákban az esőt nyugat felől egyre többfelé havazás váltja fel. A reggeli órákban inkább már csak északon és nyugaton valószínű csapadék, mely zömében hó, havaseső északkeleten eső formájában hull majd. Dél felől megkezdődik a felhőzet felszakadozása. Az Alföldön gyakran megerősödik a déli szél. A délutáni órákban nyugaton átmenetileg ismét erősebben megnövekszik a felhőzet és ott többfelé alakulhat ki havaseső, eső míg a magasabban fekvő területeken havazás, hózápor. A déli tájakon záporok várhatóak, míg másutt marad a többnyire erősen felhős égbolt. A szél északnyugatira fordul és megélénkül.

Elnézést az időjárásjelentésért, de azt hiszem a holnapi vitorlázást elhalasztjuk és abban sem vagyok biztos hogy le akarok menni Egerbe. Lehet vissza kéne tenni a téligumit és ha el lehetne menni holnap valahova csapatni az se lenne baj :D

Ja és sok csokitojást kívánok ezzel a képpel

nyuszi.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.