Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

na hát én nagyon kíváncsian várom Anti a holnapi eredményt. remélem hibátlanul fog végre menni a vas. csak ne állj vele mindjárt a rajt után keresztbe :D

Szerintem a srácok most kinnt a szigeten arra fogadnak, hogy milyen időt fog menni a Kadi...már ha épp végig tud menni 201m-t illetve eljut e a rajtvonalig egyáltalán... :D

Amúgy sajnos erősen úgy néz ki, hogy esni fog holnap... :D

Ja aki jönni akar velünk, akkor 11-kor Ömv kút a Kerepesin nálunk... :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a srácok most kinnt a szigeten arra fogadnak, hogy milyen időt fog menni a Kadi...már ha épp végig tud menni 201m-t illetve eljut e a rajtvonalig egyáltalán... :D

Amúgy sajnos erősen úgy néz ki, hogy esni fog holnap... :D

Ja aki jönni akar velünk, akkor 11-kor Ömv kút a Kerepesin nálunk... :D

hungaroringre mentek? Van beugró?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a srácok most kinnt a szigeten arra fogadnak, hogy milyen időt fog menni a Kadi...már ha épp végig tud menni 201m-t illetve eljut e a rajtvonalig egyáltalán... :D

Amúgy sajnos erősen úgy néz ki, hogy esni fog holnap... :D

Ja aki jönni akar velünk, akkor 11-kor Ömv kút a Kerepesin nálunk... :D

minek 11kor?

én legkorábban 1kor érek rá

2k a beugró

Link to comment
Megosztás:

minek 11kor?

én legkorábban 1kor érek rá

2k a beugró

el kell menni Fótra a Kadiért...el kell vinni egy kútra...nagyjából le kéne mosni, meg kiporszívózni a belsejét...aztán átvontatni, gépátvétel...(itt nem szeretnék sokat sorban állni, és ha valamit kitálalnak legyen még idő módosítani...) licenszet el kell intézni még...kerékcsere...némi próbálgatás, hogy is kell majd elindulni a szlickel...aztán pikk pakk 3 óra van...3-tól mennek az autók...és mivel a box utcából indulunk, szeretnék olyan helyet ahol be tudunk állni fedett alá, mert esőt mondanak holnapra...

Link to comment
Megosztás:

el kell menni Fótra a Kadiért...el kell vinni egy kútra...nagyjából le kéne mosni, meg kiporszívózni a belsejét...aztán átvontatni, gépátvétel...(itt nem szeretnék sokat sorban állni, és ha valamit kitálalnak legyen még idő módosítani...) licenszet el kell intézni még...kerékcsere...némi próbálgatás, hogy is kell majd elindulni a szlickel...aztán pikk pakk 3 óra van...3-tól mennek az autók...és mivel a box utcából indulunk, szeretnék olyan helyet ahol be tudunk állni fedett alá, mert esőt mondanak holnapra...

fedett dolog jo volna.

Link to comment
Megosztás:

el kell menni Fótra a Kadiért...el kell vinni egy kútra...nagyjából le kéne mosni, meg kiporszívózni a belsejét...aztán átvontatni, gépátvétel...(itt nem szeretnék sokat sorban állni, és ha valamit kitálalnak legyen még idő módosítani...) licenszet el kell intézni még...kerékcsere...némi próbálgatás, hogy is kell majd elindulni a szlickel...aztán pikk pakk 3 óra van...3-tól mennek az autók...és mivel a box utcából indulunk, szeretnék olyan helyet ahol be tudunk állni fedett alá, mert esőt mondanak holnapra...

nagyon ugy tünik, hogy a mosásra meg a gumicserére nem lesz szükség :D

délutánra elvileg javulni fog az idő.

Link to comment
Megosztás:

bakker...csónakázás lesz...lesz rá esély hogy délutánra felszárad???

Monjuk a motorosoknak ilyenkor elmarad a dolog... :D

Én meg tegnap voltam mérlegen és hát kicsit meglepődtem... :D

Mondjuk hogyha belegondolok, csak a fékek már eleve 10-15 kiló plusz a gyárihoz képest.

A gyári kasztni mindennel volt asszem 850 kiló, most XE-vel meg 930kg 10-15 liter benzinnel. :D

Link to comment
Megosztás:

bakker...csónakázás lesz...lesz rá esély hogy délutánra felszárad???

Monjuk a motorosoknak ilyenkor elmarad a dolog... :D

mindenkinek esik, ahogy tegnap is mondtad.

ha eláll akkor pikk pakk fel fog száradni a sok autó miatt, max kicsit várunk mint a nagyok az f1ben, amig a sok lama letakaritja a pályát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.