Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A mai nap történései:

A légtömegmérőre gyanakodtunk...kicseréltük, és hopp az alapjárati problem meg is oldódott...ellenben a bubisnafta meg a befulladós dolog nem...

Úgyhogy visszamentünk ismét a tankhoz, és minden lehetőséget kipróbáltunk...mert ahogy írtam már korábban is, kannából bármiből hibátlanúl működött, csak a tanknak nevezett dobozokat nem fogadta el... :D :D

Az érdekes az volt, hogy ha a kannából kihúztuk a csövet, és átraktuk a tank "csöcs"eire, már rögtön levegősödött...aztán szétkaptuk a tank tetejét és néztük, mi történik odalenn a sötétben...előrébb nem jutottunk de fogtuk es levágtuk a tankjeladót, meg minden buziságot, így a tank lecsavarozható tetején alul felül csak a "csöcs" maradt...felül rá a szűrő, AC meg a visszafolyóág, alul meg csak két szimpla csövet lelógattunk (kivettük gyári levezetést, mindent...)

És hopp jóóó lett...szépen feltöltötte az átlátszó szűrőt, és hibátlanul műxik...menni sajnos nem mertem vele, mert igencsak hangos a járgány Fóton meg van rendőr dögivel...

Mivel Laci feladta, így Lovóval csináltuk a mókát...(Köszi Lobó) és Laci addig meg megcsinálta az indexeket meg a féklámpát...

Ergo...holnap Ring...aztán, hogy ott mi lesz, és reggel is fog e működni...az majd ott kiderül... :D

Link to comment
Megosztás:

Haza fele akkor benézek Antihoz ha még a műhelynél lesz... csak maradt neki egy az 5ből :D

Egy új AC mibe fáj? ( Vktr ha esetleg net közelben vagy :D )

Mennyire macerás az AC csere...

Haver mantájában csináltuk együtt ott szopó volt... astránál is az lesz? :D

Köszi az ötleteket, tanácsokat!

Csak az a baj Anti külső Ac pumpával nyomja,neked meg belső kellene.

Csere nem vészes kb 15perc.

Az új nem tom mennyi.............

Link to comment
Megosztás:

A mai nap történései:

A légtömegmérőre gyanakodtunk...kicseréltük, és hopp az alapjárati problem meg is oldódott...ellenben a bubisnafta meg a befulladós dolog nem...

Úgyhogy visszamentünk ismét a tankhoz, és minden lehetőséget kipróbáltunk...mert ahogy írtam már korábban is, kannából bármiből hibátlanúl működött, csak a tanknak nevezett dobozokat nem fogadta el... :D :D

Az érdekes az volt, hogy ha a kannából kihúztuk a csövet, és átraktuk a tank "csöcs"eire, már rögtön levegősödött...aztán szétkaptuk a tank tetejét és néztük, mi történik odalenn a sötétben...előrébb nem jutottunk de fogtuk es levágtuk a tankjeladót, meg minden buziságot, így a tank lecsavarozható tetején alul felül csak a "csöcs" maradt...felül rá a szűrő, AC meg a visszafolyóág, alul meg csak két szimpla csövet lelógattunk (kivettük gyári levezetést, mindent...)

És hopp jóóó lett...szépen feltöltötte az átlátszó szűrőt, és hibátlanul műxik...menni sajnos nem mertem vele, mert igencsak hangos a járgány Fóton meg van rendőr dögivel...

Mivel Laci feladta, így Lovóval csináltuk a mókát...(Köszi Lobó) és Laci addig meg megcsinálta az indexeket meg a féklámpát...

Ergo...holnap Ring...aztán, hogy ott mi lesz, és reggel is fog e működni...az majd ott kiderül... :D

igazán nincs mit.

az esztétikai mokákat nem is emlited? :D :D

Link to comment
Megosztás:

az olaj is meg gyütt amit rendeltem ..

iszonyat szaga van mint valami higito :D és olyan a szine mint valami meggy szörp :D

kivancsivagyok milyen de tul szar nem lehet

de futo ur majd ebben is talál valami hibát

yahh futo ur ég a képem a dardaid meg mindig nalam vannak viszont jövöhéten rá érek igy vissza kerülnek végre a gazdihoz :D

20080321240S.JPG

Link to comment
Megosztás:

de futo ur majd ebben is talál valami hibát

yahh futo ur ég a képem a dardaid meg mindig nalam vannak viszont jövöhéten rá érek igy vissza kerülnek végre a gazdihoz :D

semmi gondom vele :D áldásom rá :D

akkor néztem csak nagyot, amikor meg akartál győzni, hogy jó ezekből a 20W is a mocidba :D

Ha jössz dobálózni, akkor ráér majd a dárda :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.