Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A nyomást nehéz lesz mérni... a kábeleket megmozgattam már...

Köszi az ötleteket! majd kiderül este hogy mi lesz...

AC-ra gyanakodnék elsősorban. Egy calibrával volt már ilyen gondunk egyszer. Főtengely jeladó nem hiszem mert attól be kellene indulnia, max olyan lenne mintha szabályozna már kis fordulaton(ca. 1800-nál). Benzin van benne tuti? :D(csakviccöltemám) Főnököm már 2x tankolt benzint az olajkályhájába :D

Link to comment
Megosztás:

Főnököm már 2x tankolt benzint az olajkályhájába :D

Egyszer én is telehúztam a diesel Rönót benyával :D Bemegyek mondom fizetek ,,, Aztmondja a kutas(8 évig osztálytársam volt!) Te Laci nem dízel a gép??

mondom de az mé?? mondja mert te 95 öst tankoltál :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet valamelyik AC nekem abból az 5-ből kelleni fog :D

Kimentünk, éjfél fele értünk ki, 2.-ra beindult... simán jár, ugyanolyan jól húz, nem dadog, semmi baja... magától megjavult... azért utólag kipróbáltuk az AC relé

csatijánál összekötöttünk 2 lábhelyet és gyujtásnál hallani lehetett hogy folyamatosan búgott az AC... tehát elvileg az jó...

kiváncsi vagyok reggel beindul e... faja lesz így ha még azt sem tudom mi volt a rossz...

5-dik AC-t próbáltuk ma...mind működő autóból amúgy...és ugyan az a problem...

holnap azt hiszem, hanyagolni fogjuk a tankot, és erősen leteszteljük, hogy mit csinál kannából...mert alapjáraton úgy jó...legalább is az elején az volt...

Link to comment
Megosztás:

Kimentünk, éjfél fele értünk ki, 2.-ra beindult... simán jár, ugyanolyan jól húz, nem dadog, semmi baja... magától megjavult... azért utólag kipróbáltuk az AC relé

csatijánál összekötöttünk 2 lábhelyet és gyujtásnál hallani lehetett hogy folyamatosan búgott az AC... tehát elvileg az jó...

kiváncsi vagyok reggel beindul e... faja lesz így ha még azt sem tudom mi volt a rossz...

Ez simán lehet AC.

Nekem is így halt meg a Calin. Szerintem hordj magadnál egy tartalékot.

Link to comment
Megosztás:

A nyomást nehéz lesz mérni... a kábeleket megmozgattam már...

Nem kell mérni... van egy szelep a hídon, aminek ha benyomod a közepében levő tüskét, akkor

spriccelnie kell a benyának. Ha nem spriccel, akkor nem megy az AC.

(álló helyzetben is megvan jó esetben a nyomás, de kb 1mp alatt ki lehet engedni)

Link to comment
Megosztás:

Haza fele akkor benézek Antihoz ha még a műhelynél lesz... csak maradt neki egy az 5ből :D

Egy új AC mibe fáj? ( Vktr ha esetleg net közelben vagy :D )

Mennyire macerás az AC csere...

Haver mantájában csináltuk együtt ott szopó volt... astránál is az lesz? :D

Köszi az ötleteket, tanácsokat!

Link to comment
Megosztás:

Nem nagyon tudom hogy hogyan tudom majd kiszűrni miért nem indult tegnap...

A szerelő nyilását tegnap nézegettem, illetve ezekszerint azt láttam... belülről/felülről is cserélhető? :D

nem kell alámászni?

Nem nehéz... hátsó űlés alatt van a szerelőnyílása, cakkpakk fél-háromnegyed óra a csere :D

De azért még várd meg a dolgok alakulását, hátha nem az a gond :D

Link to comment
Megosztás:

Nem nagyon tudom hogy hogyan tudom majd kiszűrni miért nem indult tegnap...

A szerelő nyilását tegnap nézegettem, illetve ezekszerint azt láttam... belülről/felülről is cserélhető? :D

nem kell alámászni?

Nem kell alámászni, utastérből cserélhető.

Ha megint nem indul, akkor ahogy mondtam, benyanyomást kell nézni, van-e.

Ha nincs, akkor el lehet indulni, hogy kap-e az AC ménykűt :D

Link to comment
Megosztás:

A szerelő nyilását tegnap nézegettem

És szőrös? :D

Látod mondtam hogy azért hosszútávon mindennap Veresre járni nem a legjobb szórakozás. Főleg ha b@szaxik a kocsid :D

Örülök hogy azért megoldottad, bár gondolom nem aludtál sokat...

Ja és ne netezz annyit :D :D

Link to comment
Megosztás:

Sorry a srácok letiltottak a munkáról tekintve hogy péntek van :D :D :D

Hát egy olyan 5 órát sikerült aludni... mondjuk nagy alvós vagyok szóval ez nekem nagyon kevés...

Pedig jó ide járni melózni, nincsenek 3 sávos utak se piros lámpák, se dugók...

Van helyette kátyú meg 1-2db 30-al haladó teherótó/nap :D

Und nemtom h szőrös e :D ;)

És szőrös? :D

Látod mondtam hogy azért hosszútávon mindennap Veresre járni nem a legjobb szórakozás. Főleg ha b@szaxik a kocsid :D

Örülök hogy azért megoldottad, bár gondolom nem aludtál sokat...

Ja és ne netezz annyit ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.