Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

viva Kristóf

aztat nem ismerjük mifelénk :D

huuuuuhaaaaa mekkora drift lehetett ahogy nekifeszült a mákdarálód a másfél tonnás halottaskoszi-kasztninak ;) :D

irigykedsz, mi? ;) ki kell használnom az időjárás adta lehetőségeket, mert száraz úton nem velünk van az erő :D

wehehehe ne mán nem lenne egy "rés" levegőnek ! :D :D :D

Bőrlégzés, ecsém! :D

Link to comment
Megosztás:

Azért ennyire még én sem vagyok sügér :D

...azért fával ütöttük mert nem volt kéznél semmi kemény fém ami odafért volna rendesen...

Azt nem árultad el hogy hova tünté' el utóbbi időben... ?! :D

Direkt nem írtam és nem is járok ki Lurdyba. :D Kormány ügyben szerintem Futó úr nagyon ott van mint mindenben (még azt is tudja én milyen autóról beszéltem és azt is tudja, hogy mi hogyan történt így láttatlanban) kérdezd Őt! :D Csak azt nem tudom a versenyautóban miért nem a kormány ura! :D :D Szerintem Gabi egy Génius csak senki nem veszi észre! :D

Link to comment
Megosztás:

No hát elmarad a kormányos téma...

nem indult a gsi ma be veresegyházról enm tudtam haza jönni...

Anti elhozott pont a kadettet csinálta... nem sok sikerrel...

Lanti is segített Köszönöm Nektek a segítséget...még igy is hogy nem sikerült beinditani...

Az auto nem indul, forgat rendesen... este 10-11 fele egy barátommal kimegyünk aztán megy az éjszakai szerelés... majd kiderül hoyg sikerül e valami...

A kormányt Lanti sem tudta leszedni amúgy :D :D :D

(tudom tudom szinte meg se próbálhattad)

Link to comment
Megosztás:

Izzzzé, ... bigyó... akkó 'kérem kapcsojja ki" :D

Direkt nem írtam és nem is járok ki Lurdyba. :D Kormány ügyben szerintem Futó úr nagyon ott van mint mindenben (még azt is tudja én milyen autóról beszéltem és azt is tudja, hogy mi hogyan történt így láttatlanban) kérdezd Őt! :D Csak azt nem tudom a versenyautóban miért nem a kormány ura! :D :D Szerintem Gabi egy Génius csak senki nem veszi észre! :D
Link to comment
Megosztás:

Amiket kicseréltünk ismét...

Tank, szűrő, AC, gyújtáskábelek, hall jeladó...a gyári benzinnyomás 2.5 bar lenne...most 3.5 baron úgy ahogy elvan a moci...de nem az igazi...

ha padlógázt nyomok, (álló helyzetben, üreseben) akkor relatív gyorsan és jól kipörög a motor...viszont...lassan ejti vissza a fordulatot (ami nem is lenne baj a gyorsulás szempontjából Széles vigyor ) és kétszer egymás után gyors gázra rögtön befullad, amig fel nem engedem újra a pedált...

Ja Ac ugyan úgy levegős...legalább is, hangra is olyan, és ha elérakunk egy átlátszó szűrőt, akkor az is levegős marad...

Link to comment
Megosztás:

Futó úr nagyon ott van mint mindenben (még azt is tudja én milyen autóról beszéltem és azt is tudja, hogy mi hogyan történt így láttatlanban)

Azt tudom hogy Lacee és én milyen autóról beszéltünk. Asszem ez a lényeg :D

Látom ismét rossz napod van, így nem kezdek bele részemről a személyeskedésbe. :D

Link to comment
Megosztás:

És a levegő amit láttok a szűrőben, nem csak az ami amúgy is beleszorult, és nem tud kimenni belőle (ugye a levegő

mindig felfelé igyekszik, és ha a szűrő vízszintben van, akkot ott marad a tetejében). A benyanyomást vegyétek

vissza szerintem 3 bar-ra, mert a gyári programmal és injektorral fulladni fog alacsony fordulaton, ha túl sok benyát

kap (szerintem, mert én így jártam az enyémmel).

Link to comment
Megosztás:

És a levegő amit láttok a szűrőben, nem csak az ami amúgy is beleszorult, és nem tud kimenni belőle (ugye a levegő

mindig felfelé igyekszik, és ha a szűrő vízszintben van, akkot ott marad a tetejében). A benyanyomást vegyétek

vissza szerintem 3 bar-ra, mert a gyári programmal és injektorral fulladni fog alacsony fordulaton, ha túl sok benyát

kap (szerintem, mert én így jártam az enyémmel).

olyan hangja van az Ac-nak mit amikor egy pohár aljárol akarod kiszivni az ital végét.

gyanitom nem csak a bennrekedt levegőröl van szó amikor azt mondja látni a szűrőben a levegőt.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is mondhattál volna valami okosat :D mert tanácstalanok vagyunk, 11 fele lekötjük a riasztó/inditásgátló kombót de ha az sem segít akkor nem tom mi lesz... gondolom már kinn vagytok a lurdinál sorry de nemtudok kimenni az olajért ...

... a kormány projektek jövő hétre halsztjuk, a Tibi csoki téteket továbbra is fenntartom a győztesnek :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is mondhattál volna valami okosat :D mert tanácstalanok vagyunk, 11 fele lekötjük a riasztó/inditásgátló kombót de ha az sem segít akkor nem tom mi lesz... gondolom már kinn vagytok a lurdinál sorry de nemtudok kimenni az olajért ...

Először is megnézném a benyahídon, van-e benyanyomás :D

Persze miután kilőtted azt az immót/riasztót.

Aztán ha az rendben, akkor megnézegetném a jeladókat (különös tekintettel

a főtengely jeladóra), gyújtáshoz menő kábeleket, biztosítékokat... :D

Link to comment
Megosztás:

A nyomást nehéz lesz mérni... a kábeleket megmozgattam már...

Köszi az ötleteket! majd kiderül este hogy mi lesz...

A szerelőmet felhívtam hogy : heló rég jártam nálad ( hetente megyek, legutobb ugye motorcsere miatt) ugyan távsegíccsé má'

azt kérdezte van e benzin benne? mondom igen van

erre: jó akkor gyújtsd fel ...

Először is megnézném a benyahídon, van-e benyanyomás :D

Persze miután kilőtted azt az immót/riasztót.

Aztán ha az rendben, akkor megnézegetném a jeladókat (különös tekintettel

a főtengely jeladóra), gyújtáshoz menő kábeleket, biztosítékokat... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.