Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anti volt a 6. aki nem bírta leszedni... valszeg valami télleg nem stimmol...

Persze többet nyomatta Anti de csak ennyit vettem fel mert merült a telóm meg a röhögéstől csak remegett a kezem :D

Dini ha jössz ki hozz már egy másik agyat plíz :D :D :D

Futó úr Gyüssz? Mikó ha ige?

Link to comment
Megosztás:

Anti volt a 6. aki nem bírta leszedni... valszeg valami télleg nem stimmol...

Persze többet nyomatta Anti de csak ennyit vettem fel mert merült a telóm meg a röhögéstől csak remegett a kezem :D

Anti az nem mérvadó, mert neki minden erőkifejtéstől elszakad a hátizma :D :D

Link to comment
Megosztás:

Aluminíum vagy réz dorni + kalapács amit az oszlop közepére helyezve kell eszközölni persze az anya maradjon amit picit ki kell tekerni azért, hogy legyen hova ugrania a kormánynak. Persze az anya azért kell mert a menet az fontos + közben térddel alá kell feszíteni és lejön az! :D

így van ezt mi is így csináltuk és eddig minden kormányt le tudtunk szedni volt lufis meg cali meg astra is. de egy csokiért én nem megyek fel :D

Link to comment
Megosztás:

Ugyan fával de már próbáltuk ezt is...

Melyik fáj jobban a ha a kalapács alá teszek egy parketta darabot és úgy ütök a válladra vagy ha egy sokszor keményebb valamit teszek a válladra és azon keresztül ütöm a válladat? Egyébként ennek az a lényege, hogy mivel az oszlop vége kúpos és rászorul a kormány agy ezért egy hirtelen ütés álltal gerjesztett rezonancia következtében a kúpos kötés oldódik! A fa mivel puha ezért elvész az erő nagy része. Lásd lengőkar göbfejet is így kell előhívni a gólyaláb csonkjából! :D Nekem volt olyan, hogy annyira rá volt szorulva, hogy mikor lejött és fel akartam rakni a másik kormányt nem lászott ki a menet a kormány közepéből! Ugyanis az oszlop egy össze csúszós dolog és szépen összébb is ment az ütések következtében. :D Oszlop le, visszahúz eredetibe oszt víz.

Link to comment
Megosztás:

Azért ennyire még én sem vagyok sügér :D

...azért fával ütöttük mert nem volt kéznél semmi kemény fém ami odafért volna rendesen...

Azt nem árultad el hogy hova tünté' el utóbbi időben... ?! :D

Melyik fáj jobban a ha a kalapács alá teszek egy parketta darabot és úgy ütök a válladra vagy ha egy sokszor keményebb valamit teszek a válladra és azon keresztül ütöm a válladat? Egyébként ennek az a lényege, hogy mivel az oszlop vége kúpos és rászorul a kormány agy ezért egy hirtelen ütés álltal gerjesztett rezonancia következtében a kúpos kötés oldódik! A fa mivel puha ezért elvész az erő nagy része. Lásd lengőkar göbfejet is így kell előhívni a gólyaláb csonkjából! :D Nekem volt olyan, hogy annyira rá volt szorulva, hogy mikor lejött és fel akartam rakni a másik kormányt nem lászott ki a menet a kormány közepéből! Ugyanis az oszlop egy össze csúszós dolog és szépen összébb is ment az ütések következtében. :D Oszlop le, visszahúz eredetibe oszt víz.
Link to comment
Megosztás:

Hát azért az nem...de legalább a Centrum KFT-t el tudtam adni... :D

Meglincselniiiiiiii! :D

Azért azt nem hiszem hogy kitépte a kormány az oszlopot :D :D

Láttam a híradóban, ahogy mentik az áldozatokat a Sissi Hotel romjai alól :D

Futó Úrat leszámítva ki ért itt bárki bármihez ? :D ;) ;)

Kevesek vagytok tik, mint macisajtban a brummogás!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Futó úr Gyüssz? Mikó ha ige?

Jaja, 9 környéke :D

Nekem volt olyan, hogy annyira rá volt szorulva, hogy mikor lejött és fel akartam rakni a másik kormányt nem lászott ki a menet a kormány közepéből! Ugyanis az oszlop egy össze csúszós dolog és szépen összébb is ment az ütések következtében. :D Oszlop le, visszahúz eredetibe oszt víz.

Nem légzsákos kormányoszlopnál tilos a tengely végét ütni, mert rögtön összecsuklik a biztonsági háló a tengelyben.

És az mivel egyszer használatos, kuka lesz a kormányoszlop. Az meg elég merész, hogy utána visszahúztad és használtad

tovább, mert ilyenkor csomó helyen törik is az a műanyag persely, aztán ki tudja meddig tudsz még vele kormányozni :D

Légzsákosnál lehet püfölni, mert az nem összecsuklós a légzsák miatt :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.