Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ÁÁÁÁ ezekkel még nem fogtak meg...nem vagyok ilyen amatör...még egyenlőre a miliárdos adócsalást fírtatjgaták...de félnek, hogy rossz fába vágják a fejszét, ezért visszavettek ezen a vonalon is... :D :D :D

Ilyen kis ember lett volna Balázska? Akkor eddig rossz helyen probálkoztam?????

Link to comment
Megosztás:

megy megy egyszercsak durrog meg rángat és nem megy 1500 fölé ,majd megint megy...gyertyák már cserélve de úgyis...gyujtókábelre tippelek még...jah és a nem menést mindig kereszteződésben csinálja...tegnap is majd telibevágtak oldalról :D

legalább ki lesz cserélve a veztengely is és talán nem lesz többé dízel ascona cabrio :D

szerintem nézzél rá a főtengely jeladóra. ismerős szindróma. nekem is csinálta ezt hogy rángatott, néha ment aztán mergint csak 1500-1800-ig pörgött. Nekem a jeladó sz@rt be. de nézzél körül hol veszed mert elég brutál áron árulják. nekem pl 14 ezer huf volt :D. Kérj kölcsön vkitől egyet és próbáld ki. Sztem az lesz a gond.

Link to comment
Megosztás:

szerintem nézzél rá a főtengely jeladóra. ismerős szindróma. nekem is csinálta ezt hogy rángatott, néha ment aztán mergint csak 1500-1800-ig pörgött. Nekem a jeladó sz@rt be. de nézzél körül hol veszed mert elég brutál áron árulják. nekem pl 14 ezer huf volt :D. Kérj kölcsön vkitől egyet és próbáld ki. Sztem az lesz a gond.

Lantinak van egy nem használatos NE-je... :D

Link to comment
Megosztás:

szerintem nézzél rá a főtengely jeladóra. ismerős szindróma. nekem is csinálta ezt hogy rángatott, néha ment aztán mergint csak 1500-1800-ig pörgött. Nekem a jeladó sz@rt be. de nézzél körül hol veszed mert elég brutál áron árulják. nekem pl 14 ezer huf volt :D. Kérj kölcsön vkitől egyet és próbáld ki. Sztem az lesz a gond.

Egyszer azt nekem is kicserélte a Diny és csak szarabb lett a dolog úgyhogy ne tőle kérjél. :D

Link to comment
Megosztás:

múlt héten ragasztattam be a szélvédőmet mert elengedett körben a kédernél...

12e ... mínusz

még örültem is hogy a szélvédőm kavics és karc mentes...

egészen máig... haza fele kaptam egy kavicsot... annyira örülök... az autó áprilisban vizsgázik...

ez a felni/autó páros meg itt áll a házunk előtt... nem Coupe felnije? vagy csak ugyanolyan? :D

DSC00908_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC00909_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.