Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hiába főzöm mondom nem jön le :D

Mozog a komplett agy rudastul kormányostul mindenestül egy flakon wd40 ráment, szétvertünk rajta fát ékként , kalapáltuk , huztuk 3-an egyszerre is ... meg sem moccan... probáltuk rázni is... semmi sem hozza le...

Anti biztos vagy benne hogy le lehet szedni? :D

mert ha nem akkor ne szopj vele majd egyszer leflexeltetem vagy rudastul ki kell építeni... tököm tudja...

Link to comment
Megosztás:

Hiába főzöm mondom nem jön le :D

Mozog a komplett agy rudastul kormányostul mindenestül egy flakon wd40 ráment, szétvertünk rajta fát ékként , kalapáltuk , huztuk 3-an egyszerre is ... meg sem moccan... probáltuk rázni is... semmi sem hozza le...

Anti biztos vagy benne hogy le lehet szedni? :D

mert ha nem akkor ne szopj vele majd egyszer leflexeltetem vagy rudastul ki kell építeni... tököm tudja...

Hát biztos a halál...de szerintem igen...csak hozz hozzá szerszámot, hogy a csavart le lehessen szedni...

Link to comment
Megosztás:

Jó hát ilyen barbár megoldásokkal én is letudnám ---> TnT és társai :D

A csavar nincs rajta már napok óta, merészen nyomom :D Mondom annyira rajta van hogy az a veszély nem fenyeget hogy a kezemben marad :D

pécsi szerelőm 1 perc alatt lekapná, ez tuti :D
Link to comment
Megosztás:

Viszek mindent :D a lufisat most fogjuk berakni a sima calibra orrmány helyett illetve TE fogod berakni mert az indito modulom nemtudom működik e : :D :D :D

Ok...akkor is hozd a csavart...mert nem szeretném, ha pofánvágna...amúgy nem légzsákos a kormányod ugye??? :D
Link to comment
Megosztás:

Na beszólt a Kadettgyilkos Szülinapos... :D :D

Bóóódogságossat... :D

micsoda önszántamból még egy kadett sem feküdt ki alattam

Ja bódóg nőnapot Sárga, mit kaptál ajándékba egy kasznit Sanyától? :D

meglehet, kell a két plusz ajtó..... :D (Csabi, saját autót már ciki kirakni, vagy nem engedte Balázska?????)

Köszi mindenkinek :D

Link to comment
Megosztás:

OMG Anti most nézem hogy el vagy dugva :D Há' Te is a világvégén melózol :D

Te hogy szoktál bemenni ha zuglóból mész?

Mindig kocsival... :D :D :D

Amúgy Hungária (vagy Kőbanya felől, vagy Népstd.) végig az Üllőiig, ott jobbra majd a második lámpa balra...első lámpa jobbra...aztán jó sokáig a Tűzoltó utcán egyenesen...végig jobbkezes...vigyázz mert benézik...

Ha meg sietek akkor Üllői aztán valahol bejövök a behajtani tiloson, ahol épp szimpi...akkor nem kell végigjönnöm a sok jobbkezes utcán... :D

Link to comment
Megosztás:

:D :D :D

maradok a jobb kezes megoldásnál, köszi az itinert, mögyök 7-re ;)

Mindig kocsival... :D :D :D

Amúgy Hungária (vagy Kőbanya felől, vagy Népstd.) végig az Üllőiig, ott jobbra majd a második lámpa balra...első lámpa jobbra...aztán jó sokáig a Tűzoltó utcán egyenesen...végig jobbkezes...vigyázz mert benézik...

Ha meg sietek akkor Üllői aztán valahol bejövök a behajtani tiloson, ahol épp szimpi...akkor nem kell végigjönnöm a sok jobbkezes utcán... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.