Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na megy az agyalás...hogy milyen tankot rakjunk a C-be...van lehetőség A corsa illetve xe Cali tankja...egyiket sem tom hogy néz ki...de hogy idétlenül fog kinézni a hátulja az biztos... :D

Nem mindegy milyen? Ott van az a kihasználatlan csomagtartó, nem beszélve a hátsó ülés helyéről :D

Link to comment
Megosztás:

Na megy az agyalás...hogy milyen tankot rakjunk a C-be...van lehetőség A corsa illetve xe Cali tankja...egyiket sem tom hogy néz ki...de hogy idétlenül fog kinézni a hátulja az biztos... :D

Azt rakd be amit a sonique vagy a Lali mond...Én már megtanultam hogy soniquenak szinte mindíg igaza van...... :D

Link to comment
Megosztás:

Ég is a pofám, ha ettől megjavul...mert ő már első héten mondta, hogy ez lesz...de mi csak kerestük-csak kerestük...azt így jártam... :D

mondjuk egy 30 éves autónál nem tudom hogy mire számitottál... :D

ha már uj tankot raksz be akkor azt minél hátrébb.

Link to comment
Megosztás:

Én nem láttam más motort a garázsban :D szerintem annak már lába kelt :D

Valaki bélyeget gyűjt, valaki képeslapokat... valaki motorokat :D

Nem mert neked a világ másik vége az a XXII ker, mi viszont Bagamérra vittük le. Beszéltem Dinyvel reggel, azt mondja tök jol van a lába csak a kuplungolásnál fáj úgy mintha kalapálnák neki. Még jó hogy árúbeszerző :D

Link to comment
Megosztás:

Akkó jó én már megesküdtem volna h mára leesett a körme...

a világvége amugy kinn van a raktárbázison :D

Nem mert neked a világ másik vége az a XXII ker, mi viszont Bagamérra vittük le. Beszéltem Dinyvel reggel, azt mondja tök jol van a lába csak a kuplungolásnál fáj úgy mintha kalapálnák neki. Még jó hogy árúbeszerző :D
Link to comment
Megosztás:

Nem mert neked a világ másik vége az a XXII ker, mi viszont Bagamérra vittük le. Beszéltem Dinyvel reggel, azt mondja tök jol van a lába csak a kuplungolásnál fáj úgy mintha kalapálnák neki. Még jó hogy árúbeszerző :D

Igen Lacee a te mocid pesten van a Csabié a vidéki telephelyen. :D

Hááát a holnapi melót sztm kihagyom,reggel még jól nézett ki estére alig tudtam menni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.