Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Persze...szunya! :D

PC már ott van,1-kor jöttünk el.

huh akkor jól bírtátok. Be is indult akkor még az este? Vagy nem akartátok a szomszédokat hergelni :D habár demót ismerve ilyenkor az sem érdekelte volna ha az egész utca megjeleneik és csípáját kaparva mindenki szapulja, csak induljon már be és gyerünk csapatni :D

Link to comment
Megosztás:

huh akkor jól bírtátok. Be is indult akkor még az este? Vagy nem akartátok a szomszédokat hergelni :D habár demót ismerve ilyenkor az sem érdekelte volna ha az egész utca megjeleneik és csípáját kaparva mindenki szapulja, csak induljon már be és gyerünk csapatni :D

Volt még pár apróság(vízkör,féltengelyek stb) de a nagyja meló megvolt,féket összeraktuk,légtelenítettük.

A jobbos kormányösszekőtő vég rendessen megszívatott minket,de Losival leoperáltuk. :D

Amúgy hogy áll most a gép?

Lehet mindjárt felhívom Petit,de sétálj már át inkább! :D

Link to comment
Megosztás:

Volt még pár apróság(vízkör,féltengelyek stb) de a nagyja meló megvolt,féket összeraktuk,légtelenítettük.

A jobbos kormányösszekőtő vég rendessen megszívatott minket,de Losival leoperáltuk. :D

Amúgy hogy áll most a gép?

Lehet mindjárt felhívom Petit,de sétálj már át inkább! :D

az a séta kb. most 2 km lenne :D falu másik vége rlz. majd átugrok a barna csodával. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát Kulabá besz@rna a szín látva! :D Egyedinek egyedi az biztos!

Na meg elöl 4x100,hátul meg 5x110! :D Kell is az a C16NZ-nek! :D

Beszéltem Petivel.

Már mindjárt indítanak,de a féltengely hézagolókat nem találja.

Holnap kipuffos aztán majd meglátjuk.

Hétvégén bejöhetnétek,ha jó idő lesz.

Link to comment
Megosztás:

Na beszéltem Petivel.

Már mindjárt indítanak,de a féltengely hézagolókat nem találja.

Holnap kipuffos aztán majd meglátjuk.

Hétvégén bejöhetnétek,ha jó idő lesz.

most vettem észre hogy hívott is 2 körül :D csak nálam vasárnap le van némítva a teló az a pihenés napja :D msot biztos kapok majd megint mert soha nem ér utol ilyenkor :D na majd leverheti a v6-ot és megvigasztalódik :D

Link to comment
Megosztás:

most vettem észre hogy hívott is 2 körül :D csak nálam vasárnap le van némítva a teló az a pihenés napja :D msot biztos kapok majd megint mert soha nem ér utol ilyenkor :D na majd leverheti a v6-ot és megvigasztalódik :D

Menj már át neki segíteni...Fux bénázott a flex-el a háttérben miközben beszéltem vele. :D Hiába na,a FlexMachine én vagyok! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.