Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát konkréten biztos a G-t...csak a fránya caravan meg a Kadett GSI belelógott... :D :D :D

Amúgy pont látszik, hogy valaki pont csodálja...mit csodálja...egyenesen ott fanolja... :D :D :D

biztos azért nem várta meg a kép készítője hogy kimenjenek a képből mert nem talált olyan pillanatot hogy ne lett volna ott valaki :D

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy egy ilyen verseny megnyeréséhez azért kell a "csicsa"...a sárga Caravan-on meg nincs...igazából sok apró finomsággal teli...

a gsigergő autóján sincs olyan csicsa (hálistennek) ami pl 1-2 calibrán megvolt....kár, hogy a coupe nem állt be versenyezni :D

Anti, tudod már mi a baj a kocsival? Vagy szereltél eleget tegnap és pihi van? :D

Egyébként miért van az, hogy annyira tolja az elejét? Sem Laci Mantája, sem Pista kocsija nem tolta.....vagy nem volt ennyire látványos :D

Link to comment
Megosztás:

Nem szereltem ma...pihi van...

Nem is tudom mikor fogok, mert melóznom kell...de szombaton meg Ring van...

Hogy mitől tolja az orrát??? Hát nincs rajta hátsó fék, egyiken sem 185-ös gumi volt elöl...van súlyuk ami lenyomja őket...mittomén...

Hogy mi a baj??? A computert kizártuk...a hídban lévő benyanyomás jó, de a moci már nem kap eleget, mert a gyerták fehéresen égtek meg...Így lehet pl az injektor...Belerakunk egy állítható nyomásszabályzót, aztán meglátjuk...

6 baros benzinnyomással mentem haza...és így sem kapott eleget a moci...szóval egy erős tipp az injektorok elkoszolódására...

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁ nem ment igazán....vagyis nem tom hanyadik lettem, de voltak páran akik iszonyat nagyot hajítottak....

A bulájjjjj meg igen jó volt...sajnáltuk, hogy nem jöttél...de már igazából mexoktuk....

mentségükre szól hogy segédkeztek a projektben ha már én nem lehettem ott :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is értem miért nem vitte szépségversenyre? :D

Azért,mert mindenki azt hitte hogy Én vagyok a főszervező és elég rosszul vette volna ki magát ha Én is oda állok.......

Pöpec a gép :D

SZVSZ: egy kis sötétítőfóliát még elbírna :D :D

Köszönöm.....

A fólia sose tartozotta kedvenceim közé,és ez még mindig nem változott....a rendör abba köt bele elöször.....de ettöl függetlenül még lehet hogy ha lesz felesleses 15e ft-om akkor megcsináltatom.

Link to comment
Megosztás:

Azért,mert mindenki azt hitte hogy Én vagyok a főszervező és elég rosszul vette volna ki magát ha Én is oda állok.......

Hát abból amit írtál a devils fórumon is pl, ez jön le...

Sajnos mi is késön tudtuk elkezdeni szervezni,mert egyszerüen 2hónap volt mire el tudtuk érni a mozi tulajdonosát,meg a gondnokát :D ....Ez van...ha jó lesz akkor jövöre is lesz ilyen tali,és akkor már sokkal hamarabb elkezdjük szervezni...... 8) :D
Link to comment
Megosztás:

Mi több 100-an voltunk.... :D :D :D

Okés persze, csak akkor nem mond azt, hogy jössz, ha úgy sem jössz....mert másokkal mész... :D

Mondtam-tam, hogy gyertek ti is oda :D

Voszi milyen jófej vót : "érezze jól magát", eszem a zúzáját :D

Gondolom, az alkohol enyhítette a hiányom felett érzett fájdalmadat :D

Link to comment
Megosztás:

De azért remegtél már,Móni ha nem lett volna ott megint ugrik a farmer meg a pulcsi a mosóba! :D

az lehetséges :D de visszajönni már nem volt erőm ledőltem és szunya volt :D Még nem is kérdeztem hogy meddig haladtatok. Elugrom és megnézem hogy áll a verda. Habár Pc nélkül nem fog duruzsolni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.