Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na hazaértem...

10 percig jó volt...nagyon jóóó...sosem volt még ilyen jó...aztán megint befulladt...szal szétb@sz az ideg...nem kicsit...nagyon...

Valami a benyával nem lesz jó, ez egyértelmű...

- Mértünk benyanyomást...alacsony volt nagyon...kicseréltük a nyomásszabályzót...helyreállt...azt hittük ettől megjavul...hát nem...

- Ismét kicseréltük a kifolyó csövet...erősebbre...azt hittük ettől megjavul...hát nem...

- Teletankoltuk a verdát...azt hittük ettől megjavul...hát nem...

- Megint bevetettünk egy új AC-t...azt hittük ettől megjavul...hát 10 percig jó is volt minden...aztán ez is fellevegősödött...

Viszont beraktuk az ülés jobb oldalra is...hogy legyen aki tolja velem az autót ha megáll...

Bekerültek az övek is...

Felkerültek hátulra a 8 colos mattigok, a 195/45 13-as gumikkal...

Reggel ismét megpróbáljuk...nem adjuk fel...

- Megcseréljük a két csövet, hogy ne alulról szívjon, hanem felülről...így nem tud kialakulni örvény...

Ha ez sem nyert...akkor összeeszkábálunk egy tankot valami kannából, és irány a tali.... :D :D :D

Aztán majd kiderül...

Ja érdekes volt még, hogy az AC-t ha fel le emelgettük, akkor néha elhallgatott, néha visszahangosodott, de ezt az állapotot nem sikerült stabilizálni...

Link to comment
Megosztás:

Akkor lenne egy tippem.

Lehet tele van a tankod ganéval, ami egy ilyen korú autónál nem csoda.

Haver is azzal szívott, hogy telement mindennel a szivattyú és sorban tönkrementek.

berakott az AC elé is egy szűrőt és azóta semmi gond.

Mondjuk akkor nem ártana egy olyan AC sem, ami még nem kapott piszkot. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor lenne egy tippem.

Lehet tele van a tankod ganéval, ami egy ilyen korú autónál nem csoda.

Haver is azzal szívott, hogy telement mindennel a szivattyú és sorban tönkrementek.

berakott az AC elé is egy szűrőt és azóta semmi gond.

ezt én is felvetettem, de amikor leeresztették a benyát az tiszta volt.

Link to comment
Megosztás:

Akkor lenne egy tippem.

Lehet tele van a tankod ganéval, ami egy ilyen korú autónál nem csoda.

Haver is azzal szívott, hogy telement mindennel a szivattyú és sorban tönkrementek.

berakott az AC elé is egy szűrőt és azóta semmi gond.

Engedtünk ki benyát a tankból...tiszta...legalább is szemmel úgy látszik...

amúgy nem hülyeség...lehet teszünk elé egyet...abból baj nem lehet...

Link to comment
Megosztás:

Akkor lenne egy tippem.

Lehet tele van a tankod ganéval, ami egy ilyen korú autónál nem csoda.

Haver is azzal szívott, hogy telement mindennel a szivattyú és sorban tönkrementek.

berakott az AC elé is egy szűrőt és azóta semmi gond.

Mondjuk akkor nem ártana egy olyan AC sem, ami még nem kapott piszkot. :D

Én vagyok az a haverod? injektorosra átalakításkor pont így jártam! :D 3 AC minusz, mire elékerült egy szűrő. :D

Link to comment
Megosztás:

Peti...LOL...

A prímet azért a talin messze a Piiiista vitte a Senivel...na jó...persze...mert hajnali 3-kor még javában gyakorolták a forgást... :D

Jaaa!! Hogy ott van a kutya elásva!! Én meg még csodálkoztam is, hogy elsőkerék után milyen jól nyomja elsőre :D szerk: bocs.. hátsóra :D

Link to comment
Megosztás:

Lobo köszi a sok helpet...meg a kitartást...meg persze mindenkinek aki segített...vagyis próbált, mert hát sajnos a gond nem oldódott meg...

viszont lábon hazaértünk...és a kapu elött a "megtörös visszafolyó ágas" cső eldurrant...de utolsó lendületből még beálltunk... :D

Detti út közben sem szerette meg a Kadit...mert nem komfortos... :D Ott esett ki a pixisből a kicsikocsi...hogy nem volt benne elektromos ablak... :D :D :D

Ja mi rendőrt nem láttunk...bár lehet utánunk hívták ki őket... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.