Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Elvileg az összes Motronic 2.5-ös C20XE vezérlőt át lehet állítani 20XE-re az egyik láb letestelésével.

Ez csak a 2.8-as C20XE-knél nem működik.

Egyébként van még különbség a C20XE és a 20XE között.

20XE kábelkötegen nem csak a lambdaszonda csatija hiányzik, hanem az a kis szelep is, ami az aktívszénszűrőt vezérli vákummal, és ezért a pillangószelepház elején az egyik vákumcső le van dugózva.

Mondjuk ennek most nincs igazán jelentősége Anti esetében.

Link to comment
Megosztás:

Jah és hidegen motornál nincs lamda-jel figyelés (széthúzott csatival is megy hibakód nélkül), tehát azt viszonylag könnyű kizárni.

Ezt alátámasztom mikor az enyém levolt húzva mert rossz volt de ez csak egyszeri alkalom. Hamár a motorlámpa egyszer világít utána fog is!

De valóban sokat autóztam úgy hogy lambda lehúzva , mire "kigyújtotta" a motorlámpát!

Link to comment
Megosztás:

Egyébként van még különbség a C20XE és a 20XE között.

20XE kábelkötegen nem csak a lambdaszonda csatija hiányzik, hanem az a kis szelep is, ami az aktívszénszűrőt vezérli vákummal, és ezért a pillangószelepház elején az egyik vákumcső le van dugózva.

Honnan tudod nem is láttál még 20XE mocit :D

Link to comment
Megosztás:

Régi szép idők mikor a kertben a füvön bontogattunk mi? :D

Először telket veszünk ház csak később épül rá, szerinted addig üresen fog állni? :D

Apropó Gabi, akkor lehet vinni a roncsokat Pátyra? :D

De törpént ma velem kevéssé jó dolog is. Amit vettem Opelkerekeket, hát sajna az egyik pár gumi a gumishaver szerint kuka volt. Vennem kellett rá újat. Vredestein lett belőle. Már fent is van a kocsin de rövidebb lettem 35-tel :D

A srác amúgy rendes, (ő kérte kölcsön Lacee lámpáit amik azóta is nálam vannak mert ő visszahozta a következő héten) neki is GSi-je van, piros és vmi nagyon fura lámpa van benne. Anno Pettinger Aluline-ját is ingyé grammolta ki nekem, meg a GTE leeresztett Ronaljáért sem kért pénzt. Meg szerintem ez a mostani 5ropi sem volt sok annyira, a Szentmihályi úti nonstop gumisnál többet fizettem volna biztosan. Ha esetleg kell vkinek a száma priviben megadom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.